Maybelline

Ár:   2500 Ft   Kategória:   Sminkek arcra

A krémet feltöltötte: AnnaN, az összetevőket feltöltötte: dogcathorsecow, Módosítva: 2019. november 25.

V kialakítású arckontúrozó stick

• krémes állag
  • matt végeredmény
  • hosszantartó, intenzív hatás

2 árnyalatban kapható

Maybelline Master Contour Stick 02 Medium árnyalat
Ár: 1000 Ft plusz posta vagy foxpost , Eladó: Melpa
Állapot: 1-szer próbáltam , Helyszín: Budakeszi , fizetés: Budakeszi és környéke,budai régió vagy posta vagy foxpost
BJucus

2019. november 19.

Ecsettel használtam, amit használatok után tisztítottam. Ennek ellenére, szörnyű pattanásaim lettek a termék használata után. Konkrétan csak azokon a helyeken, ahova felvittem. Áttértem por állagú contour termékekre, amik 100000x jobbak, sehol semmi kipattogás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 19.

itsjucus

2019. november 12.

Nagyon ritkán sminkelek ilyenkor használom is, de nekem ez a krémes dolog nem jött be. Valahogy nehezen lehet eldolgozni és olyan mintha le is szedném azt amit már felkentem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. november 12.

GardenofEve01

2019. október 4.

Mindennapi használatban van nálam, de sajnos csak a sötètebb fele. A másikra nincsen szüksègem. Így a termèk felhasználása nem túl hatèkony... ès így már drága. Egyèbkènt jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 4.

DNM

2019. augusztus 2.

Èn szeretem, azèrt adok 4 csillagot mert csak a kontúr rèszèt hasznàlom. Pont jó az àllaga, krèmes de nem zsíros. Pigmentàlt, egy csík böven elèg. Könnyen eldolgozható. A legvilàgosabb àrnyalat van meg, nagyon szèp szürkès a szín, nem sàrgul be. Jobban szeretem ezt mint a palettàs kontùr cuccokat, gyorsabban elkèszülök vele. Naponta hasznàlom de alig fogy. A fehèr rèszèvel nem tudok mit kezdeni, korrektornak gyenge, highlighternek matt ès erötlen színü.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 2.

lillad2000

2019. május 25.

nehéz eldolgozás, ha erősen próbálom eldolgozni az alatta lévő alapozót is felszedem...

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 25.

Dee

2019. május 5.

Oda meg vissza voltam mikor kidobták ezt a terméket. Arra amire alapvetően lett kitalálva nem szivesen használtam mert túl macerás idő igényes volt ahoz elérjem a kívánt hatást.Viszont mint korrektor egész jól teljesít ( szem alatti karikákat jól eltüntette [jobban mint eddig bármelyik korrektorom ezért is a 4*]:D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 5.

Szofi1101

2019. április 29.

Amikor megjelent hatalmas volt a hype, így én is vettem, éééés nem jött be. Nem szeretem a krémes sminkeket, mert nálam nem működnek, és én is úgy jártam mint sokan, hogy a nem egyenletes fogyás miatt a másik színből is kaptam mindig. Kínosan figyelek rá, hogy mi érintkezik az arcommal, így a higiénia terén nem jött be ez a megoldás. Mindent összevetve drágának találom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 29.

klauraa17

2019. április 14.

Ha nincs egyformán koptatva a két oldala akkor elkerülhetetlen hogy egyszerre mindkét színből kerüljön, ami nekem egyáltalán nem tetszett, valamint eldolgozni is nehéz volt, nekem túl krémes és egyáltalán nem mutat.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 14.

pinkyy

2019. február 1.

Jó ötlet ez a 2 in 1 megoldás, bár nekem valahogy mindig került a másik színből is az arcomra, amikor az egyiket szándékoztam használni. Akinek bejön a krémes állag, annak jó lehet, de én szebben tudok dolgozni a porállagúakkal, ezzel valahogy mindig egyenetlen lett a végeredmény. A 01 Light árnyalatban vettem meg, mivel világos a bőröm, de nekem ez is kicsit sötétebb volt, mint kellett volna, a barna pedig vörösesen hatott a hidegtónusú fejemen..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 1.

vadcseresznyefamag

2018. december 3.

Szeretem nagyon, mert kompakt. Gyorsan lehet vele dolgozni, a világos része szép intenzív. Szoktam külön is használni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 3.

Antioxidánsok: Tocopherol, Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Zinc PCA, Caprylyl Glycol
Vitaminok: Tocopherol, Tocopheryl Acetate

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag