Maybelline

Ár:   2500 Ft   Kategória:   Sminkek arcra

A krémet feltöltötte: AnnaN, az összetevőket feltöltötte: dogcathorsecow, Módosítva: 2019. november 25.

V kialakítású arckontúrozó stick

• krémes állag
  • matt végeredmény
  • hosszantartó, intenzív hatás

2 árnyalatban kapható

schnau.adelle

2021. január 13.

Már elég régóta használom, majdnem el is fogyott már.
A korrektoros részét nem nagyon használtam, így kivágtam belőle azt a részt, hogy könnyebben tudjam használni a Contour részét.
Nagyon szeretem, jól bevált.
Könnyű felvinni és eloszlatni is. A színe is nagyon univerzális, szinte bárkinek jó lehet!
Nélküle már nem is tudom elképzelni a sminkelést. ✨💄

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. január 13.

Már elég régóta használom, majdnem el is fogyott már.
Nagyon szeretem, jól bevált.
Nélküle már nem is tudom elképzelni a sminkelést. ✨💄

Bajzatv

2020. november 29.

A fehér részét nem használom, így az fölöslegesen van ott, de a barna oldala szerintem szuper :) Régóta megvan, nem fogy gyorsan, sokáig elég.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. november 29.

Serena0123

2020. július 30.

Imádom! Nálam nem folyt össze, pedig már egy éve használom. A sötétebb árnyalat van meg, mindket oldalát használom szépen fed. A világosabb a szemem alatti karikákat is elfedi simán kibír egy 8 órás műszakot. Ajánlom

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 30.

Hajnacinci

2020. július 30.

Ezzel a termékkel egyetlen nagy probléma van, mégpedig hogy "egybe" öntötték. Ha külön-külön csomagolják a két szint, semmi probléma, mert egyébként, jól fed, jók a színek, ár, minőség stb. és drogériás viszonylatban sincs sok "versenytársa". Valamiért azonban a tervező (magát sosem sminkelő férfi lehetett) úgy gondolhatta hogy egyformán fogy a két szín, középen meg nem számít, vagy ha mégis egymásra kerülnek a színek, oldja meg a gazdája?! Kissé bosszantó.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. július 30.

Bocse

2020. július 29.

Tök jó lenne, ha a világos része nem lenne ott. Igazából azt le szoktam róla vágni, mert csak hátráltat. Csak ezert az egy csillag mínusz, mert eddig ez a contour stick jön be a legjobban.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 29.

dorkanorka

2020. július 28.

Alkalmanként használom, a sötét rész jobban fogy, mint a világos, ahogy előttem is írták "összefolyik" a kettő egy idő után. Könnyen eldolgozható, én szeretem :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 28.

nancy10

2020. április 12.

Én imádom, tuti újraveszem! A legvilágosabb színe végre egy igazi szép hideg barna, a világosító része meg olyan színű, mint a bőröm. Szinte hófehér vagyok, így nagyon nehéz megfelelő színű terméket találni. Ez tökéletes, nedves szivaccsal könnyen el is tudom oszlatni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 12.

BJucus

2019. november 19.

Ecsettel használtam, amit használatok után tisztítottam. Ennek ellenére, szörnyű pattanásaim lettek a termék használata után. Konkrétan csak azokon a helyeken, ahova felvittem. Áttértem por állagú contour termékekre, amik 100000x jobbak, sehol semmi kipattogás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 19.

itsjucus

2019. november 12.

Nagyon ritkán sminkelek ilyenkor használom is, de nekem ez a krémes dolog nem jött be. Valahogy nehezen lehet eldolgozni és olyan mintha le is szedném azt amit már felkentem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. november 12.

GardenofEve01

2019. október 4.

Mindennapi használatban van nálam, de sajnos csak a sötètebb fele. A másikra nincsen szüksègem. Így a termèk felhasználása nem túl hatèkony... ès így már drága. Egyèbkènt jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 4.

Antioxidánsok: Tocopherol, Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Zinc PCA, Caprylyl Glycol
Vitaminok: Tocopherol, Tocopheryl Acetate

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag