Maybelline

Ár:   $9.99   Kategória:   Sminkek arcra

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2017. június 18.

Ár:   $9.99

Fixáló, fehér porpúder, mely simítja a bőrt és rögzíti a sminket.

Talc 1 0Silica Dimethicone eo I szil 1 0

yeri

2020. szeptember 8.

Rettenetesen porzik, a bőrömet szárítja és amúgy egyáltalán nem mattit.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. szeptember 8.

Rettenetesen porzik, a bőrömet szárítja és amúgy egyáltalán nem mattit.

nemetluca

2020. augusztus 28.

A dolgát elvégzi, de nem lett a kedvencem... ő az első porpúderem, de nem fogom újravenni. Nem rossz, tetszik, hogy van fehér változata (én mindig olyat veszek). Nem mondom, hogy rossz termék, de én még keresem az igazit

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. augusztus 28.

danyadi77

2020. július 24.

Nagyon kevés púdert használok, csak egy picit az alapozó rögzítésére, és sosem színezettet, úgyhogy nekem a célnak ez a púder teljesen megfelel, évekig elég lesz....

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. július 24.

Losy80

2020. május 28.

40 évesen keresgéltem púdereket olcsó és drága kategóriában.Szemem alatt Laura Mercier Secret Brightening púdert használom, de az arcom többi részén nekem ez az örök favorit. Imádom, 6-7 doboz elment már az évek alatt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. május 28.

Csillampor26

2020. január 29.

Rettenetes. Szárít, a száraz részekbe beleül, a pórusokat ugyan nem emeli ki, de a szem alatti pici ráncokat nagyon és a karikákat is sötétíti. Ha egész arcra használtam fixálásra, látványos fehér réteget hagyott maga után. Nem mondanám finomra őröltnek, nekem valahogy olyan csikorgós érzete volt, egyáltalán nem lágy. Emellett kicsi kiszerelés is, néhány high-endnek titulált darab ár-érték arányban jobban megéri ha megnézzük, hogy grammra lebontva mennyibe kerül. Én egészen biztosan nem veszem újra és nem is ajánlom ezt senkinek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. január 29.

dominika99

2019. november 23.

Kedvenc púderem lett, szerintem nagyon szuper termék! Szem alá csak ezt szeretem használni, sokkal jobban bevált, mint a kőpúderek. Nem sötétíti el a korrektor színét, nem ül bele a ráncokba, és egész nap matton tartja a bőrt. Teljes áron kicsit húzós, de kupon napokon megéri beszerezni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. november 23.

Zafina

2019. október 27.

Nagyon nem szeretem ezt a terméket, mert teljesen beteríti a ruhám, nagyon porzik. Sokkal jobbak az olyan púderek, amik "egybe vannak". A trend it up átlátszó púderét vettem meg, ami nem terít be és még olcsóbb is volt. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 27.

Forever0415

Korcsoport: < 18
2019. augusztus 21.

Az árát abszolút nem éri meg, gyorsan fogy (kicsi az adag) és annyit tud mint egy mezei hintőpor, összetevőkben se túl különb. Nem vártam tőle mattítást, nekem csak fixálásra kell, arra megfelelő, nem csomósodik.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2019. augusztus 21.

BlackTulip

2019. május 10.

Célnak teljesen megfelel , egész nap egyben tartja sminkem, amióta használom, alapozó nem ül bele ráncokba, színtelen.
Akciós napokon (50%) viszonylag jó áron hozzá is lehet jutni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 10.

Akciós napokon (50%) viszonylag jó áron hozzá is lehet jutni.

Leander

2019. március 14.

Nem rossz, ha nem viszel fel túl sokat, nincs rizsporos hatás. Szép matt a végeredmény, kicsit szárít. Összességében elmegy, de vannak jobb púderek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 14.

Emolliensek: Dimethicone
Szilikonok: Dimethicone