Maybelline

Ár:   1999 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   0,5 g   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Black Fairy, Módosítva: 2016. augusztus 30.

Ár:   1999 Ft
Kiszerelés:   0,5 g

Folyékony szemhéjtus innovatív kialakítással a szépen ívelt vonalakért.

Ár: 700 , Eladó: Zsuzsop8
Állapot: Többször próbáltam, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel
Danielllla

2019. október 25.

Nekem nem volt vele könnyű dolgozni és tényleg nagyon hamar elkenődik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. október 25.

Nekem nem volt vele könnyű dolgozni és tényleg nagyon hamar elkenődik.

Lilien3

2019. szeptember 7.

Könnyű vele szép vonalat húzni viszont rövid időn belül olyan panda szemeket csinál hogy...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. szeptember 7.

gmaresz

2018. december 29.

A másik Master precise testvéréhez hasonlóan ez is nagyon hamar elkenődik. Ennek legalább szebbek az összetevői.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. december 29.

malvada

2018. december 5.

Hasonló a tapasztalatom a már leírtakhoz: az üzletben kézre kenve nagyon tetszett, intenzív fekete a színe, szép vonalat lehet húzni vele. Rögtön vittem is haza, mivel még akciós is volt. Mikor kisminkeltem magam vele, csodálatos cicavonalat tudtam húzni. Csak két órával sminkelés után jöttem rá a problémára: a vonal fele nagyon csúnyán a felső szemhéjamra ragadt. Ha lenne vízálló változata, az tökéletes lenne, így csak annak örülök, hogy akciósan vettem. Esetleg szemhéjpúder alá tudom elképzelni, egyébként nem hiszem, hogy újra használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. december 5.

HDorina

2018. november 15.

Évekig a jól megrajzolt cicavonal mestere voltam nap mint nap. Vagy legalábbis próbáltam az lenni. Szerettem volna könnyíteni a dolgomon ezért kipróbáltam ezt a terméket is. Lehetett vele szép vonalat húzni de mivel filc, így nem mindenhol volt egységes a fekete színe. Inkább halványodó volt. Viszont nem olyan könnyen maszatolódott el, mert megszáradt a filc.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 15.

sugarcane

2018. június 13.

Egyszerű, gyors a használata, pigmentált és tartós, egész nap a helyén marad, mégis könnyen eltávolítható lemosáskor.
Irritációt nem okoz.
Többet nem is kívánhatnék egy tustól, főleg ebben az árkategóriában.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. június 13.

Irritációt nem okoz.
Többet nem is kívánhatnék egy tustól, főleg ebben az árkategóriában.

palfruzsina90

2017. október 24.

Könnyen és precìzen lehet vele vonalat húzni. Én rendszeresen hasznàlom, nekem tartós!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 24.

Sztellus

2017. szeptember 30.

Szerencsére akciósan vettem, de nagyon gyenge. Próbáltam szeretni, de nem tartós és kenődik is :(

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 30.

Klaudiesque

2017. január 4.

Nagyon szeretem, igazi mélyfekete, nagyon jól fed csillámos szemhéjfestékre is. Az applikátort szokni kell, de ha ráérez az ember, nagyon szépen lehet vele dolgozni. Eddig nekem se nem folyt el, se nem maszatolódott, de majd nyáron kiderül mit is tud. :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 4.

Kac

2016. november 16.

Szeretem,meg kell szokni,hogy az ember,hogy tud vele a legszebben dologzni,de szinte azonnal szárad,ha azonnal felviszem és felnézek,akkor sem kenődik el. A nap végére nem tűnik el a szememről,szép pigemntált fekete színe van. Pöpec kis cucc. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 16.

Hidratálók: Butylene Glycol, Glycerin, Caprylyl Glycol