Maybelline

Ár:   €3.95   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   16 g   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros

A krémet és az összetevőket feltöltötte: NoraH, Módosítva: 2014. június 11.

Ár:   €3.95
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros

Könnyű formulája egész napra hibátlan fedést és matt hatást biztosít.

4 színben kapható: 10 Classic Ivory, 20 Nude Beige, 30 Natural Beige, 50 Sun Beige

Kiszerelés: 16 g

egyno

2020. június 7.

Nekem ő a púder ami szuperül bevált a zsíros bőrömhöz. Nem fénylik át estére sem úgy mint a többi amit próbáltam. Sokáig elég, jól fed, nincs mű hatás. Csillagos ötös.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 7.

TimyeK

2020. február 23.

Elhasználtam anno 2 fél tégelyt, mert sajnos mindkettő ripityára tört az idióta csomagolás miatt. Pozitívum, hogy igazodott a bőrszínemhez és szépen mattított, kevés kellett csak belőle. Negatívum: nehéz volt keveset felvinni az ecsetre, brutálisan porolt és könnyű volt piszkos, maszk hatást elérni. Lehet, hogy kellett volna rá Mac Fix+-t fújni. A szép összetevők miatt lehet, hogy megpróbálkozok vele mégegyszer.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 23.

Beresnetikva

2019. január 27.

Minden alapozómra ezt használom,nekem egész nap kitart a matt hatása,szeretem.
Ellenérv,nekem az amóniás hajfestékre emlékeztet a szaga :D és nagyon porzik így szem körül nehézkes felvinni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 27.

Minden alapozómra ezt használom,nekem egész nap kitart a matt hatása,szeretem.

pMichelle

2018. június 22.

Akkor vettem próbára mikor a régi Affinitone púder összetételét megváltoztattak ugyanis az már nem volt "csodaszer" 💔
Hát még az új verziója is jobb mindenben mind ez pedig az nem kimondottan mattìtásra van.
Pozitív: igazodik a bőrtónushoz és vékonyan felvíve természetes a hátas.
Negatív: porzik és nem mattít sokáig, néha kopik is. No meg a csomagolás...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 22.

Pozitív: igazodik a bőrtónushoz és vékonyan felvíve természetes a hátas.
Negatív: porzik és nem mattít sokáig, néha kopik is. No meg a csomagolás...

Mano1234

2017. augusztus 26.

A csomagolás elég szörnyű, mikor hazavittem, már kiesett a tartójából. Amúgy maga a termék sem győzött meg, könnyen túladagolható,poros hatást kelt. A mattító hatása sem tartós, egy-két óra. Pl a Catrice púdere szerintem sokkal jobb ennél, lehet el sem fogom használni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 26.

KrisztinaKiss

2017. június 24.

Sziasztok! Ez az első púderem és nekem bevált :) Kevés is elég belőle, egész nap megmaradt nálam a matt hatása. Természetes hatása van, szinte nem is látszik hogy rajtam van :D Magában is jó,nem csak alapózóra...stb. Ajánlani tudom :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 24.

Norcica

2016. október 26.

Jelenlegi kedvenc púderem. Bár nem a legtartósabb, de nagyon szép hatást lehet vele elérni, nekem a szín is pont passzol és teljes matt hatást kölcsönöz.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. október 26.

meguntam96

2016. október 18.

láttam a rossmannban 899ft-ra leárazva bizakodva néztem a hátulját, hogy lássam melyik árnyalat és hát szerencsémre pont a legvilágosabb volt :)
Nekem bevált szépen illeszkedik az arcom színéhez hosszútávon még nem volt rajtam de eddig nagoyn tetszik :9 Ennyi pénzért meg főleg!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 18.

mrs.imperator

2016. október 17.

Szerintem már a boltban levált az alja annak amelyiket megvettem...könnyen porzik, szépen eloszlatható viszont sajnos a tartósságát nem tudom megítélni, mert az én orrom 1-2 óránként újra fénylik így újra és újra kell púderezni. Nekem a kőpúderek általában szárítják az arcom hiába használok alatta nagyon jó összetevőjű gyógyszertári minőségű alapozókat, a Loreal Mineral púdert nem veri, nálam az a nyerő. Szóval nem igazán tartós és a csomagolás eléggé ramaty minőségű :(

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. október 17.

kiseszti

2016. február 20.

Jól beválik :) Szépen mattit és fed, a bőrömhöz is igazodik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. február 20.

Jól beválik :) Szépen mattit és fed, a bőrömhöz is igazodik.

Hidratálók: Magnesium Stearate, Caprylyl Glycol