Maybelline

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Körömlakkok, lemosók

A krémet feltöltötte: sydney, az összetevőket feltöltötte: BlackCat, Módosítva: 2012. december 7.

Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Praktikus, mini kiszerelésű körömlakk.

katalinmester13

2019. március 5.

A dark chokolate (fekete) volt az enyém. Tulajdonképpen muszájból vettem ezt a színt, ugyanis vannak az ember életében olyan szakaszok, amikor nem hord(hat) feketén kívül semmilyen más színt. 17 éves korom óta lakkozok, semmiképp sem akartam lemondani róla. Az első körömlakkom, ami teljesen elfogyott. Az élet (vagy épp pont nem az) úgy hozta, hogy másfél évig feketéskedtem.
Maga a lakk úgy elmegy kategória. A Maybellin colorama-ja nagyobb kiszerelésben és más színben sem vált be nekem. Az üvege viszont nagyon tetszik. Gondolkodom, mire lehetne használni, ugyanis még mindig megvan.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. március 5.

Bellita

2019. január 31.

szép a színe, a rózsaszínest használtam, és kb 2-3. napon kezdett nekem kopni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 31.

szép a színe, a rózsaszínest használtam, és kb 2-3. napon kezdett nekem kopni.

borso88

2018. július 24.

Ma akartam venni, nem találtam a DM-ben, rákerestem, most látom, hogy már nem gyártják... Szuper, hogy a jó dolgokkal így járok.
Még van egy kicsi pont abból a színből, ami itt a képen van. Imádom, szépen fed, nem pattog, nagyon tartós, és eddig ez az első lakk, ami nem teszi tönkre a körmömet, lemosás után is egészséges, nem törik be... Hol fogok hasonlót találni? :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 24.

Jeanette88

2017. november 15.

Lila és babarózsaszín színekben használom! Szuper termék! :)
A mini kiszerelés is szuper. Szép egyenletes fedést nyújt, szép színekben volt kapható, kár hogy csak ez a 2 db van. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 15.

Lila és babarózsaszín színekben használom! Szuper termék! :)

lovecreams

2016. augusztus 4.

Még mindig van ilyenem, mondjuk már beszáradt..de nekem kb. 1 (!) hónapig kibírta a lábamon egyszer!! Nagyon jó kis lakk volt, kár, hogy nem gyártják már:(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. augusztus 4.

kendahajadra

2015. december 25.

Kifutó termékként került hozzám a lilás rózsaszín duochrome candy frost árnyalat. Kezdetben egy rétegben is fedett, gyorsan száradt, sokáig tartott. Aztán egy kis idő után nem volt elég az egy réteg, nem száradt, párnanyomos lett, felgyűrődött..., pedig nem látszott rajta semmi változás.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 25.

Stenico

2015. június 29.

Jó kis lakk (volt), még van belőle egy gyönyörű meggypiros (92 red light), ami fedőlakkal simán bírja 4-5 napig, gyorsan szárad és nem pattogzik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. június 29.

xszemyx

2015. április 29.

Nekem egy sima selymes gyöngyházfényű van, nagyon szeretem. Világossága ellenére jól fed (bár több réteg kell), nem pattog, nem kopik gyorsan.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 29.

2015. március 1.

Én is nagyon szeretem őket, jó minőségűek, az ecset is jó, a kupak is jó fogású, könnyű vele lakkozni. Kár, hogy már nem gyártják, szerencsére nekem is van még belőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. március 1.

riaraven

2015. március 1.

Borzasztóan imádtam, és borzasztóan hiányzik :( Nagyon jó kis lakk volt. Tökéletesen fedett, tartós volt és gyönyörű volt a színeredmény. Szerencsére még van 3 különböző színem belőle, és egyik sem a közeljövőben fog elfogyni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 1.

Emolliensek: Hydrogenated Polyisobutene, Palmitic Acid
Emulgeálószerek: Palmitic Acid
Fényvédők: Benzophenone-3
Színezékek: Titanium Dioxide / CI 77891, Bismuth Oxychloride / CI 77163, CI 77499, CI 77492, CI 77491, CI 77400, Yellow 5 Lake / CI 19140, Red 34 Lake / CI 15880, Aluminum Powder / CI 77000, Red 6 / CI 15850, Red 7 / CI 15850, Ferric Ferrocyanide, Chromium Oxide Greens / CI 77288, Carmine / CI 75470, CI 42090, CI 77400, Red 7 / CI 15850, Yellow 5 Lake / CI 19140, CI 60725, Orange 4 / CI 15510, Green 3 / CI 42053, CI 42090, Ferric Ammonium Ferrocyanide / CI 77510, Red 33 Lake / CI 17200, Yellow 10 Lake / CI 47005

Acetone 0 0

Színezék. Piros.

Szintetikus színező anyag. (Lila)

Színezék. Narancssárga.

Színezőanyag. Zöld.

Élénk kék színű, sminkekben használt pigment.

Színezék. Lilás piros.

Színezék. Barnás sárga.