Maybelline

Ár:   2200 Ft   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet feltöltötte: vkata96, az összetevőket feltöltötte: dlrexqs, Módosítva: 2021. június 9.

Intenzíven pigmentált szemöldökceruza a gyönyörűen formázott, matt szemöldökért, amely akár egész napon át tart. Krémes állagának köszönhetően könnyű és gyors felvitelt, élénk és tartós pigmentjeinek köszönhetően pedig gyönyörűen formázott szemöldököt biztosít elkenődés nélkül.

3 árnyalatban kapható

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

zsizska

2022. június 28.

Nekem nagyon bejött ez a termék, szupertartós és pillanatok alatt kiigazitom a hiányzó, megkoptt szálakat. Nagyon pigmenatált, de hamar megtanulható, hogy ne szaladjon túl az ember. A hatása hosszantartó és természetes. Korrábban a Satin duó-t használtam a márkától, számatalanszor újravettem. Most viszont átállok erre, mert sokkal tartósabb mint a Satin testvére.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. június 28.

Vudubaba

2022. április 8.

Update: 2-ről felemeltem 4 csillagra, mert időközben egészen megszerettem. Rájöttem, hogyha teljesen felfelé fésülöm a szemöldököm, akkor jobban hozzáférek a bőrhöz, majd utána a kefével szépen el lehet oszlatni a terméket és végül irányba fésülni a szálakat. Precíz vonalat viszont nem lehet húzni vele mert hamar elkopik a hegye, ezért marad a 4 csillag.

Mikor először kipróbáltam odaáig voltam érte, annyira szép lett a végeredmény. Azóta sajnos rájöttem, hogy több negatívuma van mint pozitívuma.

Nagyon tetszik ez a viaszos állag, a végén a kis kefe szuper, a színe is passzol a hajamhoz, szerintem a medium brown van meg (kicsit sárgás beütésű), de a csomagoláson nincs feltüntetve, csak a fólián volt. Ezek a pozitívumok. Negatívum viszont, hogy iszonyatosan puha, egy szemöldök megrajzolása után már lehet is hegyezni, emiatt gyorsan fogy. Ha tompa a hegye, a bőrhöz alig lehet vele hozzáférkőzni, inkább csak a szemöldököt szálait maszatolom vele amire a viaszos állag miatt jól rátapad, utána a kis kefével lehet menteni a menthetőt és szétoszlatni úgy, hogy a bőrre is jusson azért valami belőle. A bőrön csúszik, ezen úgy lehzet segíteni, hogy bepúderezzük a szemöldököt előtte.

Egy szó mint száz, azért nem használhatatlan, de egyszerre vettem ezzel a termékkel egy sima kb 500Ft-os Essence szemöldökceruzát amivel sokkal precízebb szemöldököt tudok rajzolni, igaz, annak a keféje nem olyan jó, mint ennek.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. április 8.

laracroft

2021. június 10.

Valóban nagyon intenzíven pigmentált, és nagyon-nagyon puha, krémes - de éppen ezért szerintem zsíros bőrön kicsit csúszkálós is, nem értem a 36 órás elkenődésmentes ígéretet... egynek elmegy, de nem lesz a kedvencem. Szálazni valóban nem lehet vele, inkább kitölteni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. június 10.

Terkabarka

2021. június 9.

pro: iszonyatosan pigmentált
contra: iszonyatosan pigmentált

Nem szeretem, amikor egy szemöldök ceruza túl kemény, de ez a puhaság már túlzás. Aki régi jó teli tetkó-hatású szemöldököt szeretne, annak bátran ajánlom, aki viszont szálakat rajzolna, az kerülje el messzire, mert ez nem alkalmas rá. Én a púderes hatású végeredményt szeretem, illetve azt, ha nem is látszik, hogy festve van, ezt pedig nem egyszerű ezzel a ceruzával megvalósítani.
Épphogy simogatom vele a szemöldököm (alig ér hozzám), de még így is hajlamos túl erősen fogni, nagyon óvatosan kell vele bánni.
Tartósnak tartós, de azért kenődik nap végére. A ceruza is gyorsan fogy, mivel ennyire puha, így gyakran kell hegyezni.
Nem lett a kedvencem, de a sok kritikám ellenére nem is utálom, sietős reggeleken szoktam érte nyúlni. Újravenni viszont biztosan nem fogom

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. június 9.

pro: iszonyatosan pigmentált
contra: iszonyatosan pigmentált

Antioxidánsok: Pentaerythrityl Tetra DI-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.