MDCI Parfums

Ár:   70 000 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Neroli Luxusparfüméria   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Musil, Módosítva: 2015. május 19.

Ár:   70 000 Ft
Lelőhely:   Neroli Luxusparfüméria

Gyönyörű selyemkimonók, cseresznyevirágba (szakura) borult fák, tarka papír napernyők, bambuszerdő – köszöntünk a felkelő nap országában! Az örökké reménykedő Pillangókisasszony, Cio Cio San hazája. Örömteli, könnyed, éteri és nagyon ázsiai – egy távoli hely megkapó, idealizált illatfestménye. Cio Cio San legszebb napja elevenedik meg: cseresznyevirágok, bazsarózsák, zamatos licsi, bambusz és gyengéd oolong tea. Tavasz és romantika a régi Japánban. Azonnal mosolyra derít és kézen fogva a világ végéig szalad velünk…

Ár: 4500 ft , 9000 ft + posta , Eladó: Norella
Állapot: 5 ml ,10 ml, Helyszín: --, fizetés: Banki utalás utàn ajánlott postánmaradó
laracroft

2018. december 2.

Rajtam abszolút jellegtelen, ráadásul szintetikusnak ható citrusos-teás-zöldes illat. Én pont, hogy a gyümölcsöket nem érzem benne, sem a cseresznyevirágot. Bambuszt? Talán. Teát? Mindenképp. Édeskés is, fanyar is, de valahogy így is annyira semmilyen, hogy nem tudok róla ennél többet írni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 2.

Melion

2018. október 23.

A ház illatait nem nagyon ismertem eddig, hiányosságomat pótolandó rendeltem is mintát ebből az illatból (is). Első benyomásom csalódás volt, mert a vélmények alapján jobbra számítottam. Nem tartottam frissnek mint ahogy itt sokan írták... és többszöri tesztelés után sem érzem olyannak. Citrus? Tea? Rajtam sehol... Inkább tűnt tolakodónak és szintetikusnak. (Szülés óta hányingerem van az erősen szintetikus illatoktól sajnos, így pár régi kedvenc darabomtól is meg kellet válnom.) Egyik nap adtam neki egy esélyt és egész nap viseltem. Nekem szörnyen édes volt és szintetikus, arról nem is beszélve hogy a szilázsa 0. Párom sem érezte rajtam pedig tisztességesen megborítottam a tesztert. Szeretem a gyümölcsös illatokat lehet akár friss, akár édes (de nem émelyítően), ha az szépen össze van rakva és érezni a minőséget akkor JÖHET. Nos itt a gyümölcsökkel nincs gond, érezni a licsit és a cseresznye virágot is, csak a minőséget nem sajnos. Az első pár pillanat a felfújásnál valóban frissebb, de ez kb 1-2 perc után tovatűnik, és ami marad... nos... az felejthető. Amúgy ha érezném a minőséget (mint mondjuk egy Marly parfümnél) akkor az illat akár szép is lehetne, de miért?? Miiért ilyen szintetikus és erőszakos? Amúgy a Belle Helene illatukkal is az a bajom hogy iszonyatosan szintetikusnak hat az eleje, de ott legalább pazar a leszáradás.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 23.

szilva82

2018. június 10.

Azt hozza amit ígér....ez így most gáz leírva, de ennyi.
Rajtam kőpúder, és retró rúzs illat+ icipici cserkóvirággal.
Semmilyen érzést nem váltott ki belőlem....semleges....és ez a legrosszabb....szerintem.
Amúgy sem szívem csücske a japán kálcsör, ezután sem lesz.
A tartóssága botrányos...másfél óra.
Pedig azt hittem, hogy annyira meggajdulok ettől a 70ezres fufutól, hogy varrattatok a hátamra egy feszti körképnyi méretű gêsát....ez most elmarad....:D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. június 10.

Azt hozza amit ígér....ez így most gáz leírva, de ennyi.
Rajtam kőpúder, és retró rúzs illat+ icipici cserkóvirággal.
Amúgy sem szívem csücske a japán kálcsör, ezután sem lesz.
A tartóssága botrányos...másfél óra.

babyface

2015. augusztus 13.

valószínűleg sokkal jobban tudnám értékelni ezt az illatot, ha kapcsolódna hozzá egy japánból származó emlékem (remélem lesz is rá még alkalmam...) így egyenlőre a kis európai orrommal nagyon középszerűnek hat. megvallom őszintén, hogy nem sok cseresznyevirágos illathoz volt szerencsém pedig nagy japán fan vagyok (pillangókisasszony, ramen, sushi, naruto, mangák tömkelege mind jöhet :D) ebéli hiányosságaimat igyekszem minél előbb pótolni, mert amúgy csodás lehet birtokolni egy olyan illatot ami élethűen hozza a cseresznyevirágzást japánban. :) persze ahhoz előbb meg kellene tapasztalnom ezt az élményt. friss, könnyed, teás, nőies illat, nálam leginkább a citrusok dominálnak csak a végén változik át valami virágos picit már retrosan dohos illattá. tartósságra is elég gyenge, ami ár/érték arányban szerintem nem megengedhető egy ilyen márkánál, bár én a 'barbár invázión' kívül semmi értékelhetőt nem találok az MDCI-ben (talán még 'körtés helénát').

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 13.

Svetlana

2015. május 23.

Nagy kedvenc, szerelem első fújásra. A cseresznyén kívül (meg ismeretlen virágok), nem érzem ki belőle semminek az illatát. Nagyon friss, lágy cseresznyés-gyümis tisztaságillat. Meleg időben pont jó lesz viselni és irodában sem tolakodó, ezzel garantáltan nem húz kondenzcsíkot maga után senki.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. május 23.

Musil

2015. május 10.

Pontosan ilyennek képzelem a cseresznyevirágzást (sakura) Japánban! Nagyon friss, üde, bájos, semmi femme fatale, csak szépen, szolidan. Ami nagyon érdekes benne, hogy egy nagyon tömör illataurát von körém, és hiába nyomkodom oda az orromat a csuklómra, semmilyen illatjegyet nem érzek ki rajta, viszont a parfüm összhatását mégis érzem magam körül. Az egész összkép nagyon üdítően hat, igazi tavaszi csoda! (Az ára persze horror.)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 10.