Medifleur

Ár:   4590 Ft   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   200 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   patikák, online   Bőrprobléma:   Túlérzékenység
Vedd meg online a Medifleur.hu-n 4590 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Sunfleur, Módosítva: 2017. október 6.

Lelőhely:   patikák, online
Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Túlérzékenység
Vedd meg online: Medifleur.hu, 4590 Ft

A Medi Fleur testápoló krém hatásos megoldást nyújthat a cukorbetegek bőrére jellemző túlzott kiszáradás, kellemetlen viszketés, túlérzékenység és hámlás megelőzésére, valamint a kialakult tünetek enyhítésére. Az avokádó olaj megfelelően ápolja a száraz, kirepedezett és gyulladásra hajlamos bőrt. A speciális, saját fejlesztésű és készítésű gyógynövény-együttes, az Allantoin és a fekete nadálytő kivonat csillapítják a kiszáradás okozta viszkető érzést, segítik a nehezen gyógyuló sebek regenerálódását. A nyugtató, gyulladást csökkentő Panthenol és a magas F-vitamin tartalmú édesmandula olaj együttes hatása csökkenti a bőr szárazságát, valamint gombásodás elleni hatóanyagot (Piroctone Olamine) tartalmaz. A szintén hidratáló, nyugtató, gyulladáscsökkentő, organikus Aloe Vera és a tápláló, puhító Shea vaj tovább fokozzák a hatóanyag-együttes hatását.

A termék a nap bármely szakában a teljes bőrfelületen használható. Kifejezetten az anyagcsere-zavar következtében kialakuló extra száraz testrészek pl.: könyök, térd és lábszár, valamint a gombásodásra hajlamos hajlatok bőrének ápolására. Gyorsan felszívódik, nem hagy zsíros érzetet!

Ár: 4590 Ft , Eladó: Medifleur.hu
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat
Talus

2019. március 24.

Régóta szemezgettem vele,hogy ki kellene próbálnom,végülis kaptam ajándékba egyet.
Azt írja,enyhíti a viszketést.Nekem ez volt a fő szempont,ami miatt ki szerettem volna próbálni.Fürdés után,de van hogy ettől függetlenül is viszket nagyon a lábszáram.Fürdés után irritáltnak érzem,ég és borzasztóan viszket.Gondoltam mivel ezt írja,hogy enyhíti a viszketést,kipróbálom.
Nem sokat használtam el belőle,kb 5-6 alkalommal kentem be a lábszáramat fürdés után,de nem segített semmit.ugyanúgy viszketett,égett.Szóval nem fogok venni belőle,pedig úgy reménykedtem,mivel nagyon sokféle testápolót kipróbáltam már :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 24.

Antioxidánsok: Ascorbyl Palmitate, Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Gel, Calendula Officinalis (Pot Marigold) Extract, Ascorbyl Palmitate, Allantoin
Hidratálók: Urea, Glycerin, Persea Gratissima (Avocado) Oil
Vitaminok: Panthenol, Ascorbyl Palmitate, Tocopheryl Acetate

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak