MediNatural

Ár:   3999 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet feltöltötte: Glória Kedves, az összetevőket feltöltötte: clairenoctuelle, Módosítva: 2020. január 6.

Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrprobléma:   Bőröregedés

A napi használatra szánt anti-aging hidratáló krém stabilizált, aktív C-vitamin technológiával készül. Ráncképződést fékező hatóanyag komplexet alkot a benne található hialuronsav, ugyanis a hialuronsav és növényi kivonatok intenzív hidratáló erejét kombinálja erőteljes antioxidánsokkal. Krémünkben találkozhatsz a bőrszerkezetet javító Gotu Kola (centella asiatica) gyógynövény kivonatával és E -vitaminnal, amelyek szintén kifejtik jótékony hatásukat a bőrödön. A C-vitamint sem spóroltuk ki a krémből, mert megakadályozza a sejtkárosodást, elősegíti a kollagén-termelést, és növeli a bőr puhaságát, rugalmasságát. A C-vitamin egy erős antioxidáns, amely megköti a szabad gyököket, amelyek külső tényezők hatására keletkeznek és a szervezeten belüli élettani folyamatok eredményeként alakulnak ki. A C-vitamin bizonyítottan hozzájárul a bőr simaságának, rugalmasságának és fiatalságának megőrzéséhez. Természetes összetevőinek köszönhetően bőrregenerálódási, sejtmegújító tulajdonságokkal is rendelkezik és kiváló bőrlágyító. Hosszan tartóan hidratálja és táplálja a száraz, dehidratált bőrt, anélkül, hogy túl zsíros vagy kényelmetlen érzést nyújtana. A MediNatural C-vitaminos hidratáló arckrém segít az UV-sugarak okozta károsodások mérséklésében, így segít lassítani a bőr korai öregedését.

Mantra

2020. január 12.

Száraz bőrömre kerestem olyan krémet, ami káros anyagok helyett mindenféle finomsággal van felturbózva. Fehér, sűrű, kissé citrusos illatú krém, ami gyorsan és maradéktalanul beszívódik. Használata után a bőröm hidratálttá, rugalmassá válik, nem marad a bőr felszínén zavaró réteg, mint más szilikonos és glicerin tartalmú krémeknél - ez eleinte furcsa is volt. Tetszik a pumpás kiszerelés, nagyon higiénikusnak tartom ezt a megoldást.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. január 12.

BDorin

2019. december 6.

Nyár elején vettem és napi használat mellett még mindig van belőle. Teljesen megéri az árát. Nagyon kellemes az illata, nem hagy maga után zsíros érzetet, kellemesen hidratálja a bőrt. A pumpás kialakításának köszönhetően pedig nagyon kényelmesen adagolható. Van hogy BB krémmel keverem össze és együtt teszem fel az arcomra, nagyon szépen eldolgozható a kettő együtt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 6.

juhaszregina

2019. november 7.

Kellemes textúrájú krém, amiből egy pumpanyomásnyi nekem elegendő volt az egész arcomra, nyakamra. Picit féltem attól, hogy sok lesz a bőrömre, mert elsősorban normál, száraz bőrre ajánlják. De nem tapasztaltam sem irritációt, sem azt, hogy kellemetlen réteget hagyna maga után. Gyorsan felszívódik, matt bőrképet hagyva maga után. Augusztus végén elegendő volt a hidratáló hatása, ugyanakkor a hirtelen lehűlések idején ősszel nekem picit kevésnek bizonyult. Igaz, hogy olajos szeborreám van, de kombinált a bőröm, ami a hideg időben több táplálást igényel az orcákon és az orrom környékén. Én néhány csepp csipkebogyó olajjal (Botanicoil) turbóztam fel. Sminkalapként is jól működött, szépen el tudtam dolgozni a BB krémet rajta, nem kukacosodott. A folthalványító hatását önmagában nem tudom megítélni, mert én kémiai hámlasztókat is használtam mellette. A bőröm viszont feszes, puha és hidratált lett tőle, és a homlokomon sem volt tragikus a zsírosodás. Azt gondolom, hogy ez a krém tavasztól őszig tökéletes hidratáló tud lenni, az pedig nem ritka, hogy a hidegebb idő beálltával kicsit téliesítjük a bőrápolási rutint.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. november 7.

Antioxidánsok: Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil, Centella Asiatica (Gotu Kola) Extract, Sodium Ascorbyl Phosphate, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Centella Asiatica (Gotu Kola) Extract
Hidratálók: Propanediol, Centella Asiatica (Gotu Kola) Extract, Betaine, Sodium Hyaluronate
Vitaminok: Sodium Ascorbyl Phosphate, Tocopherol