MediNatural

Ár:   3999 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet feltöltötte: Glória Kedves, az összetevőket feltöltötte: clairenoctuelle, Módosítva: 2020. május 13.

Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrprobléma:   Bőröregedés

A napi használatra szánt anti-aging hidratáló krém stabilizált, aktív C-vitamin technológiával készül. Ráncképződést fékező hatóanyag komplexet alkot a benne található hialuronsav, ugyanis a hialuronsav és növényi kivonatok intenzív hidratáló erejét kombinálja erőteljes antioxidánsokkal. Krémünkben találkozhatsz a bőrszerkezetet javító Gotu Kola (centella asiatica) gyógynövény kivonatával és E -vitaminnal, amelyek szintén kifejtik jótékony hatásukat a bőrödön. A C-vitamint sem spóroltuk ki a krémből, mert megakadályozza a sejtkárosodást, elősegíti a kollagén-termelést, és növeli a bőr puhaságát, rugalmasságát. A C-vitamin egy erős antioxidáns, amely megköti a szabad gyököket, amelyek külső tényezők hatására keletkeznek és a szervezeten belüli élettani folyamatok eredményeként alakulnak ki. A C-vitamin bizonyítottan hozzájárul a bőr simaságának, rugalmasságának és fiatalságának megőrzéséhez. Természetes összetevőinek köszönhetően bőrregenerálódási, sejtmegújító tulajdonságokkal is rendelkezik és kiváló bőrlágyító. Hosszan tartóan hidratálja és táplálja a száraz, dehidratált bőrt, anélkül, hogy túl zsíros vagy kényelmetlen érzést nyújtana. A MediNatural C-vitaminos hidratáló arckrém segít az UV-sugarak okozta károsodások mérséklésében, így segít lassítani a bőr korai öregedését.

bymboo

2020. október 24.

Sűrű,igen dús krém,süti illattal.Pár nap használat után reggelre sima,puha,nem zsírban tocsogó arccal ébredtem.Kevés kell belőle,sokáig elég lesz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. október 24.

Katttusz

2020. október 17.

Pár hete használom a terméket, messze menő következtetésről nem tudok beszámolni. Első használatánál megijedtem, túl masszívnak találtam ( zsíros a bőröm), de felvitel után hamar beszívódott, nagyon puha lett a bőröm.sok c vitaminos termék kipróbálása után, ár-érték arányban messze jobbnak talalálom bármelyiknél. A gyártó több termékéről is ugyanez a véleményem! Plusz pont az egyik ismert gumicukorra emlékeztető, nem tolakodó illata. A reggeli es esti rutinom szerves részévé vált. Köszönöm Medinatural!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. október 17.

natulcien

2020. október 13.

Frissítés: elhasználtam a 2.tubust is, és imádja a bőröm, pedig rengeteg krémet használok és próbálok és a koreaiakat leszámítva nem sok visszatérő van, ez a krém viszont nekem nagyon bevált, úgy mint a niacinamide-os verziója. Tuti venni fogok még belőle, mert csodás a bőröm, ha medinatural termékeket használok.

Reggel használom C vitamin szérum után, nagyon kellemes krém, és mivel bevált a niacinamidos verzió bátran szavaztam bizalmat a márkának. Ár-érték arányban szuper, magyar termék, magas hatóanyag tartalommal, szóval nagyon elégedett vagyok vele. A kiszerelés tökéletes, a flakonon látszik hogyan fogy a krém, és egy pumpálás pont egy adag, Kényelmes, praktikus, elégedett vagyok vele.
2020.06.15

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. október 13.

2020.06.15

zsabiw

2020. szeptember 26.

Sajnos nekem nagy csalódás, iszonyat ragacsos, így a használat számomra élvezhetetlen. Így nincs is kedvem használni, egyelőre a hatásáról sem tudok így nyilatkozni. Nálam egyelőre 2 csillag, a csomagolás igényes, és remélhetőleg tényleg tud valamit ha el tudom használni.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. szeptember 26.

zsofi13

2020. július 23.

Jó kis krém, kellemes illattal, az egyedüli negatívuma számomra, hogy nem szívódik be jól a bőrbe, emiatt a fehér krém az amúgy is fakó arcbőrömön olyan ,mintha egy fehér múmia maszkot tennék rá:))) emiatt inkább csak éjszakára kenem....

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 23.

pacsalia

2020. május 10.

Csak jó dolgokat tudok írni róla!
Mintha kevésbé zsírosodna a bőröm mióta reggel+este is bekenem géles arcmosás után ezzel a krémmel. :) Kellemes citrusos illat, nehéznek tűnő állag amit aztán valahogy mégis pikkpakk elnyel az ember bőre, majd végül babapopsi puhaságú , kisimult , hidratált de mégsem ragacsos vagy zsíros arcbőr az eredmény.
Magyar termék! Vegyétek, próbáljátok! Megér 4000 Ft-ot bőven ez a minőség.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 10.

Csak jó dolgokat tudok írni róla!
Magyar termék! Vegyétek, próbáljátok! Megér 4000 Ft-ot bőven ez a minőség.

eszterszekely

2020. május 5.

Egyelőre megelőlegezem az 5 csillagot neki mert nagy reményeket fűzök hozzá mint első C-vitaminos készítményhez amit használok.
Kellemes és nagyon enyhe citromos cukorka illata van épp csak addig érezni amíg felkeni az ember. Könnyű krémnek tűnik aztán ahogy próbáltam szétoszlatni kissé ragadóssá vált és a bőrömön is hagyott egy húzódó réteget. Nem értem. Viszont ezt azzal orvosoltam, hogy fújtam rá a szintén Medinaturalos rózsa arcpermetből és ez némiképp csökkentette ezt a kellemetlen érzést de teljesen el nem tüntette.
Később updatelek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. május 5.

Később updatelek.

danzsu

2020. március 1.

Száraz,vízhiányos bőrömre remek választás volt.Tavasztól őszig nekem tökéletes.Hidratál,kisimít,nagyon kellemes krém.A tél beálltával már kicsit kevésnek bizonyult,de ez nem von le az értékéből!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. március 1.

Mantra

2020. január 12.

Száraz bőrömre kerestem olyan krémet, ami káros anyagok helyett mindenféle finomsággal van felturbózva. Fehér, sűrű, kissé citrusos illatú krém, ami gyorsan és maradéktalanul beszívódik. Használata után a bőröm hidratálttá, rugalmassá válik, nem marad a bőr felszínén zavaró réteg, mint más szilikonos és glicerin tartalmú krémeknél - ez eleinte furcsa is volt. Tetszik a pumpás kiszerelés, nagyon higiénikusnak tartom ezt a megoldást.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. január 12.

BDorin

2019. december 6.

Nyár elején vettem és napi használat mellett még mindig van belőle. Teljesen megéri az árát. Nagyon kellemes az illata, nem hagy maga után zsíros érzetet, kellemesen hidratálja a bőrt. A pumpás kialakításának köszönhetően pedig nagyon kényelmesen adagolható. Van hogy BB krémmel keverem össze és együtt teszem fel az arcomra, nagyon szépen eldolgozható a kettő együtt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 6.

Antioxidánsok: Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil, Centella Asiatica (Gotu Kola) Extract, Sodium Ascorbyl Phosphate, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Centella Asiatica (Gotu Kola) Extract
Hidratálók: Propanediol, Centella Asiatica (Gotu Kola) Extract, Betaine, Sodium Hyaluronate
Vitaminok: Sodium Ascorbyl Phosphate, Tocopherol