MediNatural

Ár:   3499 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Glória Kedves, Módosítva: 2019. július 5.

Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Ultra könnyű, gyorsan felszívódó szérum, a bőr intenzív hidratálására és feltöltésére, hogy az sokáig üde és feszes maradjon. Természetes alapanyagokból álló bőrfiatalító szérum, mely azonnali hidratáltságot és rugalmasságot kölcsönözhet a bőrnek különlegesen magas hyaluronsav- és vitamintartalmának köszönhetően.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

danzsu

2020. március 1.

Tényleg ultrakönnyű ,ahogy a leírásban is szerepel.Híg,vizes állagú szérum,gyorsan kell vele dolgozni,mert hamar lefolyik az ember arcáról.😁 Mivel pillanatok alatt beszívódik,ezért én rögtön teszem is fel utána a napszakhoz illő krémemet. Nem csodaszer,de kellemes kis darab.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. március 1.

krisztinareka

2019. október 18.

Már egy ideje keresgélem azt a hyaluronban gazdag szérumot, amit be tudnék illeszteni az arcápolási rutinomba és nem horror árú. Erről a rutinról azért tudni kell, hogy nagyjából mindegyik tagja tartalmazza a hyaluronsavat; de nem ez a fő hatóanyaguk. Az elvárás tehát elég magas, egy otthoni booster hatását súroló arcápoló a vágyott szérum.
Szóval megvettem látatlanban a Medinatural termékét (sokszor csekkoltam itt a krémmánián van-e már vélemény de sajna nem volt) és azt kellet látnom, hogy szinte egy vízszerű szagtalan folyadékot rejt az üvegcse. Ez kérem nekem nem szérum, nehézkes a felvitel és nincs is kedvem vizes állagot pipettával felhordani. Igazán indokolt lenne egy spray kiszerelés és az ár erőteljes lejjebb vitele. Csak ez esetben ajánlanám és csak olyannak, akinek még nincs ilyen a rutinjában. A többi alkotóelemet pedig más termékekben is el lehet érni, akár márkán belül maradva a Medinatural C vitaminos szérumában.
Be kell vallanom, külön mérges vagyok magamra, mert van már nekem egy kedvenc hyaluronos arcpermetem, a L’occitane aqua, aminek a neve lehetne hyaluron arcpermet is. Nagyon spórolok vele, mert sokallottam az árát idáig, de ha a két terméket összehasonlítom az álszérum drágább volt plusz messze nem is hozza azt a luxus érzést, amit a L’occitane igen.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 18.

Dudoka77

2019. október 13.

A nappali krém előtt viszem fel ezt a szérumot. Teljesen beszívódó, híg formula, amely valamelyest mattít a sminkelés végén keletkezett összképen anélkül, hogy szárítana. Szeretem vele gazdagítani az arcápolásomat, hiszen olyan könnyed, hogy szinte észre sem veszem, hogy az arcomra plusz réteg került, mely a viselés érzete nélkül hidratál és tonizál. Jók az összetevők: nem csak hialuronsavat, hanem E-vitamint, ázsiai gázló kivonatot és C-vitamint is tartalmaz. Az ára kedvező, a gyártó egyéb termékeivel is pozitív tapasztalatokat szereztem, ráadásul - tudomásom szerint - magyar vállalat, így várhatóan tartós lesz a barátságunk.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 13.

Antioxidánsok: Centella Asiatica (Gotu Kola) Extract, Sodium Ascorbyl Phosphate, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Centella Asiatica (Gotu Kola) Extract
Hidratálók: Sodium PCA, Sodium Hyaluronate, Centella Asiatica (Gotu Kola) Extract, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid
Vitaminok: Sodium Ascorbyl Phosphate, Tocopherol

A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint emulgeáló hatású összetevő.  Változatos felhasználású nemionos felületaktív anyag, mely jól oldja az olajokat.