MediNatural

Ár:   940 Ft   Kategória:   Egyéb
Vedd meg online a Okokucko.hu-n 940 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: sephora, Módosítva: 2013. április 9.

Kategória:   Egyéb
Vedd meg online: Okokucko.hu, 940 Ft

Természetes. 100%-os.

Ár: 940 Ft , Eladó: Okokucko.hu
Helene

2019. október 19.

Ha nincs Naturland akkor ezt veszem. Bár ennek kissé enyhébb az illata. Hamarabb elpárolog az illata, nagy bánatomra. De még mindig jobb, mint az Aromax-os, aminek számomra émelyítően erős az illata. Én ezt fejfájásra, légfrissítésre, és felmosó vízbe szoktam használni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 19.

Loreley

2016. május 24.

Nálunk a kutyára kullancs ellen bevált.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 24.

Nálunk a kutyára kullancs ellen bevált.

Szuvita

2014. augusztus 11.

Számomra a MediNatural Levendula illóolaj messze a legjobb amit próbáltam, pedig én is az aromax olajakat használtam korábban. Én maximálisan elégedett vagyok az illatával és a tartósságával is, kitűnő termék.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. augusztus 11.

Ziz

2014. augusztus 8.

Szerintem az egyik legjobb minőségű illóolaj! Krém készítéshez, illatosításra, szaunába, aromafürdőbe is a MediNatural illóolajokat használom! Az illóolaj keverékeiket is imádom! Na fel is töltök ide egy párat : )

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. augusztus 8.

kispajkos

2014. július 16.

Nekem is az a tapasztalatom, hogy sokkal gyengébb minőség mint pl a Naturland vagy az Aromax olaja. Illata nem tartós, hiába csepegtetek nagyobb mennyiséget belőle :( nem fogom újravásárolni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. július 16.

AyaDid

2014. május 30.

Hát ünneprontó leszek, de számomra ez az illóolaj valami gyenge utánzat hatását kelti. Lehet, ha sorozatban nem Aromax (esetenként Naturland) levendulaillóolajat használtam volna, akkor talán jobb értékelést kapna tőlem, de mivel van összehasonlítási alapom, merem azt állítani, hogy jobbat is lehet kapni a piacon alig valamivel drágábban. Ha kinyitom, nem csap meg a levendula illat, mint más kipróbált termékek esetén, és fürdővízbe téve is egyből elmegy az illata.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 30.

Alafaya

2013. június 8.

Fürdővízbe, párologtatóba használom elsősorban, de ez az olaj olyan jó minőségű, hogy akár krémekbe is keverhető. A középkategóriás olajak között messze a legtisztább, legjobb minőség. És magyar.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. június 8.

sephora

2013. április 10.

Gyógyszertári alapkrémbe keverve használom, hogy az általam hozzáadott argánolaj kellemetlen szagát elnyomja. Erre a célra nekem tökéletesen bevált, de nagyon kevés kell belőle, mert nagyon erőteljes az illata. A bőröm szereti, nem okozott irritációt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. április 10.

Illatanyagok: Lavandula Angustifolia (Lavender) Oil, Linalyl Acetate, Linalool

További info az összetevőről a KM-blogon >>

A linalil-acetát Linaloolból és ecetsavból keletkezik észterképződéssel; a levendulaolaj, a jázminolaj és a bergamottolaj egyik fő összetevője. Potenciális bőrirritáló és allergén a levegővel érintkezve, egy 2004-es kutatás szerint pedig sejtmérgező hatású lehet, bár nincs olyan tanulmány, ami in vivo (emberen végzett kísérlet) is megerősítené ezt.