MediNatural

Ár:   1799 Ft   Kategória:   Samponok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: zsanka97, Módosítva: 2018. február 19.

Kategória:   Samponok

Teafaolajos sampon + keratinnal, normál és zsíros hajra.

• helyreállítja a fejbőr természetes egyensúlyát
  • csökkenti a bakteriális eredetű korpásodást
  • szabályozza a faggyútermelődést
  • +keratin a haj védelméért - regeneráló, újjáépítő és hidratáló hatásának köszönhetően visszaadja a haj egészségét és természetes csillogását

A természetes teafa illóolaj fűszeresen kámforos, friss illatát a narancs illóolaj édes, gyümölcsös illatával lágyították.

Nem tartalmaz SLS-t, SLES-t, parabéneket, mesterséges színezéket, illatanyagot.

clover12

2018. október 28.

Én nagyon szeretem. 1.2 hónapja vettem és várni akartam a véleményezéssel pár használatig, pedig már az elején is nagyon tetszett. Zsírosodó hajam van, 2 napig elviselhető, de ha 3.napot is akarok, akkor muszáj a szárazsampon. Ezt kitolta 1 nappal ez a sampon, és imádom. Nem is tudom mikor mentem ki utoljára utcára kiengedett 4 napos hajjal (+azért kis szárazsampon, de régebben az se segített volna eleget).

Update: Sajnos 5 csillagról 2-re kellett változtassam a véleményem. Tényleg kevésbé zsíros az ember haja tőle, csak az én fejbőrömet kikészítette. A homlokomon a hajvonalamnál nagyon sok pattanásom lett. És biztos attól mert a használata után 1-2 hónapra jelentkeztek (pont miután írtam az első véleményt) és amióta nem használom (1 hónapja) azóta megszűnt (szépen lassan). Sajnos nekem ez így nem éri meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 28.

kremkedvelo24

2018. augusztus 15.

Szenvedés! A viszkető fejbőrt mégjobban irritálja..

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 15.

Szenvedés! A viszkető fejbőrt mégjobban irritálja..

petrezselyem

2018. június 10.

Szeretem is, meg nem is. Az első 6-7 hajmosásnál kiválóan teljesített - ahogy azt korábban is írták szárít, tehát lassabban zsírosodik a haj, amin nagyon meglepődtem. Soha nem volt még ilyen puha és könnyű a hajkoronám. Ami még fontos, hogy alaposan le kell öblíteni utána a hajat, különben hajlamos lesz olajos réteget hagyni rajta. Néhány hét használat után viszont egyre jobban zsírosodik tőle a hajam, ezért egy-két alkalom erejéig szüneteltetni szoktam, addigis másik sampont használok helyette. Kicsit körülményes, de azért szeretem, ráadásul természetes összetevőkből áll.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 10.

ilonikaa

2018. április 28.

Nagyon nagyon szeretem ezt a sampont! Mosás után felfrissül a fejbőröm és ennek a samponnak köszönhetően nem zsírosodik olyan gyorsan. Nem habzik, de ettől még szépen tisztítja a fejbőrt és a hajat! :) Nem fogy olyan gyorsan! Még az első flakont használom 4 hónap után is! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 28.

kiittiikeee

2018. március 6.

Senkinek nem ajánlom... Már 4-5 alkalommal megmosom vele a hajam, ami alapból szenvedés volt mert teljesen szétszárítja a hajat... Arról nem is beszélve hogy tele lett a fejbőröm pattanásokkal, amik nem csak hogy undorítóak de iszonyatosan fájnak.. Azt gondolnám, hogy egy ilyen minden mentes sampon csak jó lehet erre többet árt mint az sls-t tartalmazó samponok. Akkor is fájna a szívem ha csak egy normál sampon árat dobtam volna ki az ablakon, de ez a kategória nem egy normál sampon ára így még inkább fél vagyok háborodva az eredményen.. Ja és a legszebb hogy semmivel sem bírja tovább a hajam mint bármelyik másik samponnal.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 6.

vivko89

2018. február 23.

Nemrég kezdtem el használni . Vékonyszálú zsíros hajra használom. Eléggé szárítja a hajat néha szüneteltetni kell szerintem. Nekem két napot alig szokott kibírni a hajam. Mióta használom 3 napot bír. :))

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 23.

Hidratálók: Glycerin, Hydrolyzed Keratin
Vitaminok: Panthenol