Mel Merio

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: levenda95, Módosítva: 2014. november 30.

Lelőhely:   Rossmann

Bettina13

2017. március 25.

Édes, nyárias illatú, egész nap éreztem magamon, és kisebb helyiségeket is betölti az illat - egyetlen fújással. Megkeresem majd a pooltime nevűt is, mivel mez annyira jó volt... Számomra a tökéletes parfüm volt, Vittorio Bellucci - Pamp illata után. Remélem, még találok majd ebből a csodából :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. március 25.

Elinor95

2017. január 11.

Tini korom csodája volt 1500Ft-ért. Imádtam, kár,hogy már nem lehet kapni. Bár valamelyik előző hozzászólásban olvastam,hogy It's pooltime néven lehet beszerezni, nagyon kíváncsi leszek,mert ha ez igaz,akkor egy nagyon szép emlék térhetne vissza a hétköznapjaimban. Régi üvege megvan még, nem dobtam ki,mert ha beleszippantok,akkor rengeteg szép emlékeket idéz fel bennem. Nekem csillagos 5-ös volt, és ma is az, meg lesz is, mert nagyon szerettem az illatát, tartós volt, lehetett kicsi kiszerelésben kapni, olcsó volt,szóval nekem anno bevált.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 11.

bettina28

2017. január 2.

Szerettem ezt a parfümöt tinikoromban. Kellemesen édeskés volt, fiatalos illat. A csomagolása pedig nagyon elegáns.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 2.

AtyiViki

2015. október 6.

A parfüm még mindig elérhető I'ts pooltime néven.Nagyon kellemes illata van, ami legalább annyira tartós, mint a drágább társai....sőt.
Véleményem szerint Escada Pacific Paradise koppintás...de kit érdekel ha ennyire bevált?! :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 6.

wifey

2015. május 12.

Tipik rágóillatú tiniparfüm, de szeretem :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 12.

Tipik rágóillatú tiniparfüm, de szeretem :D

xszemyx

2015. május 1.

Tinikorom fújkálója. Imádtam több illatát, többek közt ezt is. Feldobta a napjaimat :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 1.

Ebi

2015. március 13.

Nagyon finom nyári illat, szeretem bár nem valami tartós, vagy pedig hamar megszokom magamon.
Viszont az lehet hogy már nem kapható? Sehol nem látom :(
Ha esetleg van valakinek fölösleges, szóljon! eevi.nagy@gmail.com
Előre is köszönöm !

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 13.

Viszont az lehet hogy már nem kapható? Sehol nem látom :(
Ha esetleg van valakinek fölösleges, szóljon! eevi.nagy@gmail.com
Előre is köszönöm !

RyahOneY

2014. október 26.

Apum locsolkodós parfümje. :)) És ez nem vicc! :D Épp valamilyen finom illatú illatszert keresett, mikor kifogyott az addigi, és akkor talált rá erre, pár éve. Azóta ezzel jár locsolkodni. :D Így nekem ez az illat a "húsvét-illat". :) Nagyon finom, fiatalos, friss, gyümölcsös illata van, én szeretem, viszont magamnak nem valószínű, hogy vennék ilyet - nem akarnám romba dönteni ezt az emléket... :) (Egyébként viszont simán használnám én is, mert szeretem az ilyen édes illatokat.)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 26.

Nyuszitekercs

2014. július 8.

oh...erről a parfümről régi kellemes emlékek jutnak eszembe :) Nagyon kellemes illatra emlékszem...a tartósságára már nem emlékszem...de az árát tuti meg éri...nem tudom most tetszene-e de mert valamikor imádtam megérdemli az 5-öst

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 8.

Kodi

2014. június 7.

Szerintem nem is a Rockin' Rio hanem a Pacific Paradise koppintása, de annak nagyon jó, sőt talán még tartósabb is mint az eredeti.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. június 7.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Linalool, Limonene, Hexyl Cinnamal, Citronellol, Citral, Butylphenyl Methylpropional, Geraniol, Farnesol, Eugenol

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.