Mel Merio

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Aida89, Módosítva: 2018. március 19.

Lelőhely:   Rossmann

Fej: ananászlevél, mandarin
Szív: frézia, pacsuli, vadrózsa
Alap: pézsma, szantálfa, vanília

Kakukk

2018. január 14.

Még mindig van egy fél üveggel, úgy vigyázok rá, hogy maradjon. :) Érdekes, mert én is tizenéves koromban bukkantam rá először, és akkor anya vett nekem belőle tartalékba. Mindig dicsérik rajtam a mai napig, nekem amolyan különlegesebb illat ez. Tényleg nem olyan lánykás illat, van benne egy kis fűszeres jelleg.
Nagyon szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 14.

Nagyon szeretem.

AzAKismacska

2017. szeptember 5.

Nővèremtől kaptam " csomagban" 17. szülinapomra, kb 10 ève. A tusfürdőt elhasználtam, a parfümöt èpp a napokban dobtam ki- kvázi 1-2 fújás hiánnyal.
Csípős, fèrfias illat ( legalábbis, rajtam )
A pacsuli tartós, frèzia nyomokban..a többi összetevőt èn nem èreztem.
Az árkategóriájában talán nem lenne rossz, de a cèlközönsèg, a 14-17 èves tinilányok..nem èrtem, hogy illene ez az illat hozzájuk?
2 csillag az üveg, ár ès az üvegen lèvő strasszkő miatt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 5.

Csípős, fèrfias illat ( legalábbis, rajtam )
A pacsuli tartós, frèzia nyomokban..a többi összetevőt èn nem èreztem.
2 csillag az üveg, ár ès az üvegen lèvő strasszkő miatt.

kriszta0

2016. július 29.

Egy egész nyarat szenteltem ennek a parfümnek, nagyon szerettem. Kb. fél éve keresgélem Rossmann-ban, de ha megyek sosincs belőle. :( (pedig nagyon kíváncsi vagyok, hogy újra szerelembe tudok-e esni vele :D)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 29.

nicolebunny

2016. május 13.

Az első parfümöm volt 13-14 évesen :D A mini kiszerelést vettem belőle mindig, nagyon jó illata volt, és viszonylag tartós is, az ára pedig nagyon baráti volt. Imádtaam <3

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 13.

borb.biaa

2016. május 5.

Jajj, ilyenem volt 13-14 éves koromban, azt hiszem, volt egy hozzátartozó dezodor is, és emlékszem, mennyire imádtam az illatát.:) Most már nem hordanám, de szerintem igazi, tinilányoknak való, kellemes kis illat.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 5.

xszemyx

2015. május 1.

Zsenge tinikoromban nagyon szerettem ezeket a MM parfümöket. Nem tudom, most hogy viszonyulnék hozzájuk, de az emlékek miatt nekem 5*

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 1.

anita.pataji

2014. november 9.

Szia warholsuicide! Én megvenném tőled a Mel Merio parfümöt ha megvan még és el akarnád adni. :-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 9.

senskin

2014. július 8.

Nem akarok ünneprontó lenni, de ez az illat még anyukámat is megrendítette. A wc-ben landolt illatosítónak. Eszméletlen erős, kölnis, elájul tőle az ember ha sokat fúj belőle. Jó tartósan működik, sokáig érezni, de hát ezt bírni kell az ember lányának...
Nem, nem. Én is megveszem az olcsó parfümöt, ha jó. De ez nem jó, nagyon nem jó.
Inkább akkor semmilyen parfüm, mint ez, de ezt nem tudom ajánlani megvételre...
De mindenki próbálja ki maga és majd meglátja, hogy igen vagy nem...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. július 8.

Inkább akkor semmilyen parfüm, mint ez, de ezt nem tudom ajánlani megvételre...
De mindenki próbálja ki maga és majd meglátja, hogy igen vagy nem...

Jelizz

2014. június 27.

Sajnos erős és PICIT férfias beütésü az illata :( de amúgy jó!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. június 27.

Sajnos erős és PICIT férfias beütésü az illata :( de amúgy jó!

Ferita

2014. június 11.

Levakarhatatlan,kellemetlen húsvéti locsolókölni! Szerencsére semmi köze a La Vie Est Bellhez.Az a kedvenc parfümöm,de ezt még légfrissítőnek sem használnám!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. június 11.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Limonene, Linalool, Citronellol, Benzyl Salicylate, Butylphenyl Methylpropional, Coumarin, Alpha-Isomethyl Ionone, Hexyl Cinnamal, Citral, Geraniol