Meridol

Ár:   895 Ft   Kategória:   Fog- és szájápolók
Vedd meg online a Akciosillat.hu-n 1 200 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: Cumpilla, az összetevőket feltöltötte: katalinmester13, Módosítva: 2021. október 20.

Kategória:   Fog- és szájápolók
Vedd meg online: Akciosillat.hu, 1 200 Ft

Svájci kutatók által kifejlesztett készítmény. Elősegíti a gyulladt íny regenerálódását.

Ár: 1 200 Ft , Eladó: Akciosillat.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, Szállítás:PostaPont, futár, személyes átvétel

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

Emrise

2021. november 6.

Amikor megkérem a párom, hogy hozzon Elmex fogrémet, valamiért mindig ilyet vesz, pedig a nevük nem is hasonlít. Viszont a hatékonysága vetekszik a kedvencemmel, szóval nem bánom, ha ilyen van itthon. Szeretem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. november 6.

Ryana

2021. március 7.

UPDATE: mégsem maradtam örök híve, mert a fogínyvérzésem elmúlt. Amióta puha fogkefét használok, nem vérzik, s így elég egy olcsó fogkrém is.

Amióta ezt kipróbáltam, nem vagyok hajlandó más fogkrémet használni, noha az ára borsos.
Utálom az erős mentolízt, vagy a fura gyógynövényes ízt, és ezért IS szeretem ezt a fogkrémet: nagyon kellemes ízű, nem túl erős, pont jó!
Fogínyvérzésre nagyon szuper. Az enyhe vérzést elmulasztja. (Ha erős a vérzés, ott már érdemes fogorvostól tanácsot kérni, elhanyagolni csak annak szabad, aki könnyű szívvel képes a fogainak búcsút inteni.)
Próbáltam más ínyvérzés-elleni fogkrémet is, de a Meridol a legjobb, amit találtam. Maradok örök híve. :-D

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. március 7.

annacska99

2021. január 23.

Fogorvos ajánlotta fogíny gyulladásra/ vérző fogínyre. A szájvízzel együtt használom és nekem nagyon jól működik. Mentolos íze van, tipikus fogkrém, hasonló problémával küzdőknek nagyon ajánlom! (Egyébként elvileg megelőzésre is jó)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. január 23.

zdoreebaba

2020. november 8.

Rossmann rendelésem mellé kaptam egy kis mintát ajándékba. Köszönöm szépen a Rossmann-nak a kedvességét. Nagyon örülök neki. :) A családdal úgy döntöttünk, hogy a nagyobb kiszerelését is meg fogjuk vásárolni. Szuper íze van, nagyon szépen csillogóssá teszi a fogainkat, az ínyeket is rendbe teszi, nem vérzik, gyengéd a fogakhoz, viszont ádáz a lepedékkel szemben. Összességében jó termék még azoknak is, akiknek nincsen íny problémájuk.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 8.

KittiF89

2020. augusztus 16.

A fogorvosom ajánlotta évekkel ezelőtt fogínyvérzésre. Azóta volt, hogy váltottam, de mindig visszatérek. Nekem nagyon bevált.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 16.

6vilag

2020. március 31.

Vettem már néhány tubussal, nem rossz az íze, de valamiért még sem tudom megszokni. A Parodontax-nál simán ment pár nap alatt, de ennek azt a mentolos, ánizzsal kevert utóízét nem bírom. Mindentől függetlenül nem rossz, bár nekem nem szokott vérezni az ínyem, így különösebben nincs is rá szükségem. Nekem sokáig elég, pici kell belőle, így még drágának sem mondható.
Nem húzom le, azért mert nekem nem ízlik, legyen 4 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. március 31.

Nem húzom le, azért mert nekem nem ízlik, legyen 4 csillag.

umpalumpa

2020. március 29.

Mikor nem találtam a kedvencemet, Zendium, akkor vettem egy ilyet, mert úgy olvastam nem olyan rettentően mentolos és jó az ínynek. Nekem is sokszor begyullad ott, ahol nem tökéletesen egyenes a fogsorom vagy, ha túl fűszeres eledel szorul be a fogaim közé.
Talán a Zendiumokat is lepipálja fogínygyógyítás szempontjából. Ha érzem, hogy valami készül az ínyemen, akkor ott alaposabban mosom meg a fog és foghús találkozásánál, sőt kicsit rajta is hagyom vagy öblítés után egy picit bedörzsölök a fogkrémből és azt nem öblítem ki. Másnapra semmi nyoma a kezdődő gyulladásnak.
Tetszik, hogy enyhe az íze, az elektromos fogkefe pici fejére alig kell belőle, hosszú ideig tart egy tubus. Eleinte lepotyogott, ha nem vigyáztam, de megtanultam hogy nyomjam a krémet a kefére, oszlassan szét a fogsoromon és csak utána kapcsoljam be a fogkefét.
Maradok ennél.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. március 29.

Maradok ennél.

blurryface

2019. szeptember 8.

Kb fél éve használom fogíny gyulladásra. Nekem sajnos nem használ, az ínyem semmit sem javult. A fogíny vérzést hónapokra elmulasztotta, de váratlanul vissza-visszatér az is. Nem csoda, hiszen ugyan olyan csúnya az ínyem, mint előtte. Az íze jó, gyengéd. Talán enyhíti az ínyfájdalmat..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 8.

hetesiedit

2019. július 10.

Ínyvérzés miatt használtam régebben. Jó is volt. Most már nincs ilyen problémám, de a PEG-származékok miatt nem is venném újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 10.

rhaenys

2019. április 25.

Kb egy éve használom, sokkal jobb állapotban van az ínyem azóta, összességében szeretem, a tisztító hatásával is elégedett vagyok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 25.

Hidratálók: Sorbitol

Sorbitol h 1 1

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Állati eredetű összetevő, egész pontosan az olvasztott marhafaggyúból származik. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint emulgeáló és antisztatikus hatású összetevő. Az összetevővel elsősorban fogkrémekben találkozhatunk.