Best of Beauty 2019

Meridol

Ár:   895 Ft   Kategória:   Fog- és szájápolók
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Akciosillat.hu-n 1 200 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: Cumpilla, Módosítva: 2011. április 6.

Lelőhely:   Müller
Kategória:   Fog- és szájápolók
Vedd meg online: Akciosillat.hu, 1 200 Ft

Svájci kutatók által kifejlesztett készítmény. Elősegíti a gyulladt íny regenerálódását.

Ár: 1 200 Ft , Eladó: Akciosillat.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, Szállítás:PostaPont, futár, személyes átvétel
Meridol fogkrém ~ 900Ft
Ár: 900Ft , Eladó: KataViki
Állapot: bontatlan, Helyszín: Budapest, fizetés: személyesen kp, vagy átutalás
hetesiedit

2019. július 10.

Ínyvérzés miatt használtam régebben. Jó is volt. Most már nincs ilyen problémám, de a PEG-származékok miatt nem is venném újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 10.

rhaenys

2019. április 25.

Kb egy éve használom, sokkal jobb állapotban van az ínyem azóta, összességében szeretem, a tisztító hatásával is elégedett vagyok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 25.

S.K

2019. március 29.

Teljesen jó az ínynek. Lehetne intenzívebb az íze.

Sajnos nekem sárgítja a fogaimat. Nem érzem tisztának a fogaimat.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 29.

Teljesen jó az ínynek. Lehetne intenzívebb az íze.

Sajnos nekem sárgítja a fogaimat. Nem érzem tisztának a fogaimat.

Martu0508

2019. március 18.

Általában azok a termékek, amik másnak tutira bejön, az nálam nem. Nagyon vártam már, hogy az előző fogkrémem elfogyjon, hogy ezt kipróbálhassam, főleg mert a szájvize nálam lenyomott minden mást. Az íze nagyob jó enyhe, de se a tisztító hatását nem találom elégségesnek, se az ínygyulladás elleni munkáját. Alig várom, hogy lecseréljem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 18.

viktoria79file

2019. március 13.

Kivaló fogkrém, kellemes érzést ad és valóban tisztít, elegendő belőle keves!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 13.

Kivaló fogkrém, kellemes érzést ad és valóban tisztít, elegendő belőle keves!

teoteha

2019. február 28.

Semleges az íze, nem tudom van-e bármi extra hatása. Négy csillag a fölösleges papírdoboz miatt, amibe beleteszik.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 28.

heydee

2019. január 28.

Nagyon fájt a fogam, azt hittem idegelés lesz a vége, de a fogorvos megvizsgálta a fogamat, és azt mondta nincsen baja, az ínyem van nagyon begyulladva. Ajánlotta a paradontax fogkrémet, vettem is, segített, de borzalmas íze volt, aztán az itteni vélemények alapján miután kifogyott,váltottam erre, ugyanolyan hatásos és még az íze is jó. Negro-ra emlékeztet. Csak ezt veszem, nincs gyulladás és még az íze is jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 28.

gioia

2019. január 19.

Nagyon kellemes ízű és jó hatású fogkrém. Hamar rendberakja az ínyemet. A fogkeféje és a szájvize is remek.

Update: Sajnos a fogaim romlottak az évek során mialatt használtam. Nem feltétlen a fogkrém hibája, mert ezt elsősorban a fogínyre gyakorolt hatása miatt szeretem, de most inkább felváltva használom az Elmex-szel, ami a többi dologra jobb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 19.

AdriennBernadett

2019. január 11.

A terhességem miatti fogíny gyulladás miatt próbáltam ki. Ezt a problémát nagyszerűen meg is oldotta. A fogínyvérzéssel már nem tud mit kezdeni. Emellett a fogkövet sem szedi le teljesen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 11.

dcsiky

2018. december 16.

Zseniális! Gyakorlatilag ezen kívül semmi sem tud harcolni az ínyem érzékenysége ellen, és másodlagos szempont, hogy az íze is jó. :D

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 16.

Hidratálók: Sorbitol

Sorbitol h 1 1

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Állati eredetű összetevő, egész pontosan az olvasztott marhafaggyúból származik. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint emulgeáló és antisztatikus hatású összetevő. Az összetevővel elsősorban fogkrémekben találkozhatunk.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!