Meridol

Ár:   895 Ft   Kategória:   Fog- és szájápolók
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Akciosillat.hu-n 1 200 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: Cumpilla, Módosítva: 2011. április 6.

Lelőhely:   Müller
Kategória:   Fog- és szájápolók
Vedd meg online: Akciosillat.hu, 1 200 Ft

Svájci kutatók által kifejlesztett készítmény. Elősegíti a gyulladt íny regenerálódását.

Ár: 1 200 Ft , Eladó: Akciosillat.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, Szállítás:PostaPont, futár, személyes átvétel
♡ Meridol fogkrém ♡
Ár: 850Ft , Eladó: KataViki
Állapot: bontatlan / doboz nélküli, Helyszín: Budapest, fizetés: átutalás / készpénz

zdoreebaba

2020. november 8.

Rossmann rendelésem mellé kaptam egy kis mintát ajándékba. Köszönöm szépen a Rossmann-nak a kedvességét. Nagyon örülök neki. :) A családdal úgy döntöttünk, hogy a nagyobb kiszerelését is meg fogjuk vásárolni. Szuper íze van, nagyon szépen csillogóssá teszi a fogainkat, az ínyeket is rendbe teszi, nem vérzik, gyengéd a fogakhoz, viszont ádáz a lepedékkel szemben. Összességében jó termék még azoknak is, akiknek nincsen íny problémájuk.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 8.

KittiF89

2020. augusztus 16.

A fogorvosom ajánlotta évekkel ezelőtt fogínyvérzésre. Azóta volt, hogy váltottam, de mindig visszatérek. Nekem nagyon bevált.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 16.

6vilag

2020. március 31.

Vettem már néhány tubussal, nem rossz az íze, de valamiért még sem tudom megszokni. A Parodontax-nál simán ment pár nap alatt, de ennek azt a mentolos, ánizzsal kevert utóízét nem bírom. Mindentől függetlenül nem rossz, bár nekem nem szokott vérezni az ínyem, így különösebben nincs is rá szükségem. Nekem sokáig elég, pici kell belőle, így még drágának sem mondható.
Nem húzom le, azért mert nekem nem ízlik, legyen 4 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. március 31.

Nem húzom le, azért mert nekem nem ízlik, legyen 4 csillag.

umpalumpa

2020. március 29.

Mikor nem találtam a kedvencemet, Zendium, akkor vettem egy ilyet, mert úgy olvastam nem olyan rettentően mentolos és jó az ínynek. Nekem is sokszor begyullad ott, ahol nem tökéletesen egyenes a fogsorom vagy, ha túl fűszeres eledel szorul be a fogaim közé.
Talán a Zendiumokat is lepipálja fogínygyógyítás szempontjából. Ha érzem, hogy valami készül az ínyemen, akkor ott alaposabban mosom meg a fog és foghús találkozásánál, sőt kicsit rajta is hagyom vagy öblítés után egy picit bedörzsölök a fogkrémből és azt nem öblítem ki. Másnapra semmi nyoma a kezdődő gyulladásnak.
Tetszik, hogy enyhe az íze, az elektromos fogkefe pici fejére alig kell belőle, hosszú ideig tart egy tubus. Eleinte lepotyogott, ha nem vigyáztam, de megtanultam hogy nyomjam a krémet a kefére, oszlassan szét a fogsoromon és csak utána kapcsoljam be a fogkefét.
Maradok ennél.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. március 29.

Maradok ennél.

blurryface

2019. szeptember 8.

Kb fél éve használom fogíny gyulladásra. Nekem sajnos nem használ, az ínyem semmit sem javult. A fogíny vérzést hónapokra elmulasztotta, de váratlanul vissza-visszatér az is. Nem csoda, hiszen ugyan olyan csúnya az ínyem, mint előtte. Az íze jó, gyengéd. Talán enyhíti az ínyfájdalmat..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 8.

hetesiedit

2019. július 10.

Ínyvérzés miatt használtam régebben. Jó is volt. Most már nincs ilyen problémám, de a PEG-származékok miatt nem is venném újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 10.

rhaenys

2019. április 25.

Kb egy éve használom, sokkal jobb állapotban van az ínyem azóta, összességében szeretem, a tisztító hatásával is elégedett vagyok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 25.

S.K

2019. március 29.

Teljesen jó az ínynek. Lehetne intenzívebb az íze.

Sajnos nekem sárgítja a fogaimat. Nem érzem tisztának a fogaimat.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 29.

Teljesen jó az ínynek. Lehetne intenzívebb az íze.

Sajnos nekem sárgítja a fogaimat. Nem érzem tisztának a fogaimat.

Martu0508

2019. március 18.

Általában azok a termékek, amik másnak tutira bejön, az nálam nem. Nagyon vártam már, hogy az előző fogkrémem elfogyjon, hogy ezt kipróbálhassam, főleg mert a szájvize nálam lenyomott minden mást. Az íze nagyob jó enyhe, de se a tisztító hatását nem találom elégségesnek, se az ínygyulladás elleni munkáját. Alig várom, hogy lecseréljem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 18.

viktoria79file

2019. március 13.

Kivaló fogkrém, kellemes érzést ad és valóban tisztít, elegendő belőle keves!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 13.

Kivaló fogkrém, kellemes érzést ad és valóban tisztít, elegendő belőle keves!

Hidratálók: Sorbitol

Sorbitol h 1 1

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Állati eredetű összetevő, egész pontosan az olvasztott marhafaggyúból származik. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint emulgeáló és antisztatikus hatású összetevő. Az összetevővel elsősorban fogkrémekben találkozhatunk.