Meridol

Ár:   895 Ft   Kategória:   Fog- és szájápolók
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Akciosillat.hu-n 1 200 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: Cumpilla, Módosítva: 2011. április 6.

Lelőhely:   Müller
Kategória:   Fog- és szájápolók
Vedd meg online: Akciosillat.hu, 1 200 Ft

Svájci kutatók által kifejlesztett készítmény. Elősegíti a gyulladt íny regenerálódását.

Ár: 1 200 Ft , Eladó: Akciosillat.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, Szállítás:PostaPont, futár, személyes átvétel
Meridol fogkrém ~ 900Ft
Ár: 900Ft , Eladó: KataViki
Állapot: bontatlan, Helyszín: Budapest, fizetés: személyesen kp, vagy átutalás
dcsiky

2018. december 16.

Zseniális! Gyakorlatilag ezen kívül semmi sem tud harcolni az ínyem érzékenysége ellen, és másodlagos szempont, hogy az íze is jó. :D

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 16.

veronka052194

2018. november 13.

jó fogkrém ár-érték arányban :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 13.

jó fogkrém ár-érték arányban :)

TBeszter

2018. augusztus 20.

Várandósság alatt nekem ez a jolly joker fogkrémem. Alapvetően is érzékeny a fogínyem, de terhesség alatt ez tovább fokozódik, hiába a puha sörtéjű fogkefe, szinte mindenhol vérzik - ezt a problémát ez a fogkrém nálam 2 hét alatt orvosolta. Az előső babánál is végig ezt használtam és most is, az első hetektől fogva.
Úgy vettem észre, hogy a Müllerben a legérdemesebb beszerezni, 800-900 forint körül mozog, míg a többi helyen 1300+ :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 20.

Kriszta1988

2018. május 31.

Eddig nem sok jót tudok írni. Kb. 3 hete használom, de a fogínyem még mindig vérzik, de lehet hosszabb idő, míg megteszi a hatását, reménykedem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 31.

vicus11

2018. február 1.

A 2. trimeszter elején sajnos életemben először találkoztam a foginygyulladással, alul felül végig az inyem be volt gyulladva, még egy banánt sem tudtam összerágni úgy fájt, a fogorvos sajnos nem merte kezelni míg nem enyhül a probléma, antibiotikumot pedig nem szedhettem rá, így utolsó elkeseredettségemben a Meridol fogkrémhez nyúltam a dm polcáról. A szájvíz és fogkefe testvérével együtt használtam és 3-4 nap alatt tökéletesen rendbe tette az inyem. Számomra ez egy csodaszer, más fogkrémet nem is veszek azóta! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 1.

vrgdo1991

2017. november 30.

Fogkrémváltás alkalmakor döntöttem az itteni vélemények alapján emellett a fogkrém mellett. Sajna nagyon melléfogtam, mert a bölcsességfogam körül begyulladt az ínyem, végül az egész elkezdett fájni. Miután abbahagytam a fogkrém használatát tünetmentes lettem. Sajna nekem nem vált be.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 30.

nicolekitti

2017. november 1.

Régen, amikor nagyon sokat vérzett az ínyem a fogorvosom ezt ajánlotta. Az igaz, hogy nem vérzett az ínyem, de a fogkövesedés eléggé erősen visszajött. A soft fogkeféje se jött be nekem..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 1.

Messy2214

2017. november 1.

Amióta ezt használom nem vérzik az ínyem. Nem olyan nagyon mentolos mint a normális fogkrémek,amit én nagyon szeretek benne. Ez egy nagyon jó fogkrém ami megéri az árát.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 1.

Messy2214

senskin

2017. június 20.

Jó fogkrém, nagyon jól tisztít és egyik kedvenc lett az Elmex mellett. Az ínyt védi és a fogszuvasodást megelőzi. Sőt, a kezdődni látszik fogbajt orvosolja. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. június 20.

Hidratálók: Sorbitol

Sorbitol h 1 1

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Állati eredetű összetevő, egész pontosan az olvasztott marhafaggyúból származik. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint emulgeáló és antisztatikus hatású összetevő. Az összetevővel elsősorban fogkrémekben találkozhatunk.