Meridol

Ár:   895 Ft   Kategória:   Fog- és szájápolók
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Akciosillat.hu-n 1 200 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: Cumpilla, Módosítva: 2011. április 6.

Lelőhely:   Müller
Kategória:   Fog- és szájápolók
Vedd meg online: Akciosillat.hu, 1 200 Ft

Svájci kutatók által kifejlesztett készítmény. Elősegíti a gyulladt íny regenerálódását.

Ár: 1 200 Ft , Eladó: Akciosillat.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, Szállítás:PostaPont, futár, személyes átvétel
Meridol fogkrém ~ 900Ft
Ár: 900Ft , Eladó: KataViki
Állapot: bontatlan, Helyszín: Budapest, fizetés: személyesen kp, vagy átutalás
lasvegas7

2016. november 30.

Jó kis fogkrém, megbizható. Párommal szeretjük. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 30.

Jó kis fogkrém, megbizható. Párommal szeretjük. :)

Timo

2016. október 9.

Nagyon szeretem,lassan elfogy az első doboz,de újra veszem.Kellemes,nem tolakodó íze van,nem csípi szét a számat,és már 1-2 alkalom után megszüntette a fogínyvérzésem.Nem kell belőle sok,csak egy borsónyi.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 9.

sztikke

2016. augusztus 6.

Hihetetlen, hogy nem írtam még erről fogkrémről véleményt. Már több mint egy éve ezt használom, és semmi pénzért nem váltanék át másra. Alapból nem érzékeny a fogínyem, inkább csak a kellemes, gyengén mentolos íze és a pozitív vélemények miatt vettem meg. De amit a fogaimmal művel, az valami eszméletlen. Egyrészt félévente járok fogorvoshoz kontrollra, és eddig szinte mindig talált egy újabb lyukas fogat, kivéve a mai kontrollon, amikor semmi romást nem tapasztalt. Másrészt a múltkor voltam egy egyhetes nyaraláson, ahova nem ezt vittem magammal, hanem egy Blend-a-med utazó kiszerelésű fogkrémet, gondoltam jó lesz az oda. Hát tévedtem, az utolsó napon már elkezdett fájni az egyik fogam, amiben egy nagy tömés van, és még két napig fájt, aztán a Meridol hatására ismét elmúlt az érzékenység. Pedig nagyon megijedtem előtte, azt hittem gyökérkezelni kell majd a fogamat, annyira fájdalmas volt a fogmosás. Úgyhogy én ezek után biztosan nem próbálkozom újabb fogkrémekkel, inkább viszem mindenhova a nagy kiszerelést belőle :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 6.

Ariel001

2016. június 29.

Tényleg megszűntette a fogínyvérzésemet már egy nap után. Nincs rossz íze, nem csíp, nem mar. Régóta ezt használom, egyszer vettem mást, vérzett is az ínyem fogmosásnál, gyorsan vissza is tértem rá!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 29.

ehilda

2016. április 2.

Kellemes ízű és hatásos is. Megszűnt a fogíny vérzés. Korábban az elmexet használtam, arról váltottam erre. Ez a legjobb jelenleg azok közül amiket eddig próbáltam. Ajánlani tudom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. április 2.

natasa

2016. február 18.

Ez egy kiváló fogkrém lenne, ha nem lenne benne a kék színező. Ezt soha nem értettem, miért kell a fogkrémekbe mesterséges színezéket tenni. Teljesen felesleges, ráadásul káros is. Ez a fogkrém amúgy jól habzik, szépen tisztít, nem mar, kellemes szájízt ad. Na de a színezék...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. február 18.

juditkaa70

2016. február 14.

Nagyon jó és hatásos fogkrém. Kellemes az íze is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. február 14.

Nagyon jó és hatásos fogkrém. Kellemes az íze is.

renataH

2016. február 14.

Terhesség alatt kezdtem használni, akkor nagyon érzékeny volt az ínyem, a parodontaxtól hányingerem volt, így erre váltottam. Szépen rendbe hozta a fogínyem, elmúlt a gyulladás és az ínyvérzés is. Kellemes enyhe íze van. A szájvizével együtt használtam.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. február 14.

Parlandorka

2016. január 29.

Az egyetlen, amitől nem vérzik az ínyem. És lehet, hogy ezt csak bebeszélem magamnak, de mintha fehérítené is a fogaim.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. január 29.

ke14

2015. december 8.

Ínyproblémák miatt használom, 8 éve, fogorvos tanácsára. Fogínyvérzés elmúlt, a fogselyem használata után szájvízet is használok, nagyon jól nyugtat az is.
Ha netán más fogkefémet használok, azonnal vérzik az ínyem.
Kellemesen enyhe ánizs, vagy inkább édeskömény ízű, nem agresszív, nekem elég frissességet ad.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. december 8.

Ha netán más fogkefémet használok, azonnal vérzik az ínyem.

Hidratálók: Sorbitol

Sorbitol h 1 1

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Állati eredetű összetevő, egész pontosan az olvasztott marhafaggyúból származik. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint emulgeáló és antisztatikus hatású összetevő. Az összetevővel elsősorban fogkrémekben találkozhatunk.