Meridol

Ár:   895 Ft   Kategória:   Fog- és szájápolók
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Akciosillat.hu-n 1 200 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: Cumpilla, Módosítva: 2011. április 6.

Lelőhely:   Müller
Kategória:   Fog- és szájápolók
Vedd meg online: Akciosillat.hu, 1 200 Ft

Svájci kutatók által kifejlesztett készítmény. Elősegíti a gyulladt íny regenerálódását.

Ár: 1 200 Ft , Eladó: Akciosillat.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, Szállítás:PostaPont, futár, személyes átvétel
Meridol fogkrém ~ 900Ft
Ár: 900Ft , Eladó: KataViki
Állapot: bontatlan, Helyszín: Budapest, fizetés: személyesen kp, vagy átutalás
spavanilly

2015. november 16.

Valóban jó fogkrém, nekem az a bajom vele, hogy nem ad elég frisseséget, nem elég mentolos. Fogkezelés után használtam, tényleg kíméletes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. november 16.

Balaton

2015. július 30.

Fogínyvérzésre ajánlotta a fogorvos, be is vált. Kellemes az íze, jól tisztít. És végre nem vérzik az ínyem sem!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. július 30.

fenyvesiadel2

2015. január 27.

Gyökérkezelik e gyik fogam és fájt a fogmosás, így először a fogkefét vettem meg. Nem találkoztam még ilyen gyengéd és hatásos fogkefével.Simogatja az ínyem. Másnap jött a fogkrém, ami szintén csúcsszuper. Kellemes ízű, gyorsan elmulasztja az érzékenységet, esetleges fogínyvérzést. Már a Meridol magabiztos lehelet fogkrémet is megvettem a család többi tagjának.Elég drága, de kis mennyiség is elég belőle. És hát ami jó, annak ára van.A kék kémiai festéket (CI74160 )kihagynám belőle. Mindegy milyen színű, csak minél kevesebb káros anyagot tartalmazzon.Csak amiatt 4 csillagos.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. január 27.

Mandel

2014. december 3.

Az utóbbi időszakban elég érzékeny lett a fogam és ínyem, különösen fogmosásnál és ha édességet ettem. Mióta fogkrémet váltottam változott a helyzet. Ennyit számít a fogkrém összetétele?! Igen! Valóban kicsit húzós az ára, de a komfortosabb közérzetemért megéri kicsit többet áldozni rá. Újra fogom venni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. december 3.

farkasgaboc

2014. november 19.

Jól tisztít, nincs rossz íz. Az illata is kellemes. Kicsit drága de az érzékeny fogaimra, ínyemre nagyon bevált.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 19.

anabela

2014. november 14.

szuper fogkrém. nagyon jó hatással van az ínyvérzésre, a fogérzékenységre is, szinte azonnal, 1-2 használat után is. emellett még irtó kellemesen mentolos, friss is, nem csíp egyáltalán, de nagyon jó lesz tőle a leheletem, egyik baromi erős mentolos fogkrémnek se sikerült még ez ennyire.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 14.

kinibaba19

2014. november 13.

2 hónapja használom, csökkent a fogínygyulladásom, ínyem nem vérzik.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 13.

2 hónapja használom, csökkent a fogínygyulladásom, ínyem nem vérzik.

szbogdany

2014. augusztus 18.

Nagyon elégedett vagyok vele. Másfél órás brutál fogkő leszedés után megviselt ínyemet 1 nap alatt rendbe hozta. Bár valószínű, az a doktornő érdeme is, hogy ilyen ügyesen csinálta, hogy nem sértette fel az ínyemet. Az íze is nagyon kellemes. Egy apró bajom van csak vele, hogy nehezen megy szét a gél az elektromos fogkefével, van, hogy a végére még megmaradnak darabok, ami csak az öblítésnél derül ki. Úgyhogy 4,5 Tetszik az is, hogy természetes eredetű fluor van benne, és nincsenek bene felesleges műanyagok sem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. augusztus 18.

polaroidpaper

2014. augusztus 7.

Nekem inkább bevált a Himalaya fogkrém, mint ez.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 7.

Nekem inkább bevált a Himalaya fogkrém, mint ez.

fdorottya

2014. augusztus 2.

Blend a med fogkrémet használtam eddig, de egy két helyen annyira kimarta a számat, hogy megváltunk egymástól! Az itt olvasott vélemények alapján vettem meg ezt, és nagyon is jól tettem! Fogínyvérzés elmúlt, és nem marta ki a számat sehol!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 2.

Hidratálók: Sorbitol

Sorbitol h 1 1

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Állati eredetű összetevő, egész pontosan az olvasztott marhafaggyúból származik. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint emulgeáló és antisztatikus hatású összetevő. Az összetevővel elsősorban fogkrémekben találkozhatunk.