Meridol

Ár:   895 Ft   Kategória:   Fog- és szájápolók
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Akciosillat.hu-n 1 200 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: Cumpilla, Módosítva: 2011. április 6.

Lelőhely:   Müller
Kategória:   Fog- és szájápolók
Vedd meg online: Akciosillat.hu, 1 200 Ft

Svájci kutatók által kifejlesztett készítmény. Elősegíti a gyulladt íny regenerálódását.

Ár: 1 200 Ft , Eladó: Akciosillat.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, Szállítás:PostaPont, futár, személyes átvétel
Meridol fogkrém ~ 900Ft
Ár: 900Ft , Eladó: KataViki
Állapot: bontatlan, Helyszín: Budapest, fizetés: személyesen kp, vagy átutalás

2014. március 18.

Nagyon jó, akkor használom a Meridol szájvízzel együtt amikor picit begyullad az ínyem, vagy pici sérülés keletkezik rajta, 2-3 nap alatt mindig teljesen rendbe teszi(k).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. március 18.

deagle13

2014. március 18.

Nagyon jó fogkrém, nekem nagyon szép fehérré tette a fogaim.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 18.

Nagyon jó fogkrém, nekem nagyon szép fehérré tette a fogaim.

kissnoncsa

2014. február 19.

Valóban nagyon jó fogkrém és én a fogkeféjüket is sok ideig használtam, de nagyon drága, így nincs rá pénzem sajnos hosszú távon. Ezért jár csak 4 pont neki.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. február 19.

lianex

2014. február 13.

Évek óta használom, és bár időnként elcsábulok másik márkára, mindig visszatérek a Meridolhoz. Az ínygyulladást tényleg megszünteti, jól tisztít, és szeretem az ízét. Amire viszont oda kell figyelni az az, hogy hol veszed meg, mert alapból elég húzós ára van (ezer forint felett), de pl. Müllerben sokkal olcsóbb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. február 13.

Maeve

Korcsoport: >54
2014. január 1.

Tényleg nem mindegy, hogy mivel mosunk fogat. Igazolhatom, hogy egy átlagos ínygyulladást egy-két nap alatt helyrehoz ez a fogkrém.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2014. január 1.

Ercsi

2013. december 21.

Valóban hatásos ínygyulladásra. Nekem ritkán gyullad be az ínyem, de ha igen, ezzel mosok fogat és egy nap alatt helyrehozza. Aki hajlamos rá, mindenképpen próbálja ki!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 21.

timity

2013. november 6.

Hm, érdekes kék árnyalatú kis fogrém.. A rózsaszín, zöld, barna után ez egy új színfolt a fogmosás közben. :) Az íze kellemesen friss, mentolos. Amit sajnáltam, hogy ezt a leheletemen már nem igazán érezni, viszont ettől függetlenül igazán üde utóérzete marad a számban. Nem kell belőle túl sok, mert jól habzik és könnyen eloszlatható a fogakon. Kicsit "összeáll" a habos fogkrém, ami azért fura.. :D Még csak 3 napja használom, ezért hosszabb távú tapasztalatokkal visszatérek. Egyenlőre ár/érték arányához képest mérem a csillagok számát, ami így négyes.

Update: Nem rossz, mert nem vérzik az ínyem, gondolom használt az enyhe gyulladásra. Viszont az ízét és az állagát nem bírtam megszokni! Biztosan nem veszem újra, mert nem érzek fogmosás után friss mentolos ízt, és az nálam egyenlő a tisztaság érzetével.. Semmiképpen nem 5-ös, és az árát is sokallom("tudásához"képest)!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 6.

Lukécia

2013. június 8.

Évek óta ezt használjuk, azóta nem kellett tömni fogat nálunk senkinek. Pedig előtte minden alkalommal kellett, mert vmelyik mindig tovább romlott. Na azóta nem. Kiváló termék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. június 8.

terke29

2013. április 20.

Lassan 5hónapja használom a fogorvosom tanácsára,a vérző,gyulladt fogínyemre.Az íze kellemes,se nem erős,se nem gyenge,"finom".Én kb.két borsónyit használok egyszerre,így napi kétszeri használat mellett 1hónapig elég egy tubus.A panaszaim elmúltak,egy hónap használat után.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. április 20.

Vica75

2013. január 8.

Csak ezt használom, jó íz marad utána a számban, vízzel csak minimálisan öblítem ki. Nem olcsó, de csak borsónyi mennyiség kell belőle (mint minden fogkrémből).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. január 8.

Hidratálók: Sorbitol

Sorbitol h 1 1

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Állati eredetű összetevő, egész pontosan az olvasztott marhafaggyúból származik. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint emulgeáló és antisztatikus hatású összetevő. Az összetevővel elsősorban fogkrémekben találkozhatunk.