Meridol

Ár:   895 Ft   Kategória:   Fog- és szájápolók
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Akciosillat.hu-n 1 200 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: Cumpilla, Módosítva: 2011. április 6.

Lelőhely:   Müller
Kategória:   Fog- és szájápolók
Vedd meg online: Akciosillat.hu, 1 200 Ft

Svájci kutatók által kifejlesztett készítmény. Elősegíti a gyulladt íny regenerálódását.

Ár: 1 200 Ft , Eladó: Akciosillat.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, Szállítás:PostaPont, futár, személyes átvétel
Meridol fogkrém ~ 900Ft
Ár: 900Ft , Eladó: KataViki
Állapot: bontatlan, Helyszín: Budapest, fizetés: személyesen kp, vagy átutalás
baobe

2012. október 27.

Ezt a fogkrémet is használom fogínyvérzés ellen. Jól tisztít, kellemes az íze. Azt, hogy mennyit segít a fogínyvérzés megszüntetésében, megelőzésében, mát a Lacalut Aktívnál leírtam, de azért használom őket szorgalmasan.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. október 27.

diahlin

2012. augusztus 24.

Úgy látom, egyedül leszek a véleményemmel. Imádtam ezt a fogkrémet az első hét végéig, de aztán valami iszonytatóan érzékenyek lettek tőle a fogaim. Előtte és utána sem volt soha ilyen problémám, de akkor hetekbe telt, mire elmúlt.
Szóval én ezt soha többet.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 24.

Szóval én ezt soha többet.

Anna28

2012. július 31.

Fogorvosom ajánlotta ezt a fogkrémet, mert az ínyem gyulladt volt sajnos. Elég hamar - még az első tubust el sem használtam - megszűntette ezt a problémát. Az ára borsos, - nekem - de megéri!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. július 31.

Ryana

2012. július 11.

Amióta ezt kipróbáltam, nem vagyok hajlandó más fogkrémet használni, noha az ára borsos.
Utálom az erős mentolízt, vagy a fura gyógynövényes ízt, és ezért IS szeretem ezt a fogkrémet: nagyon kellemes ízű, nem túl erős, pont jó!
Fogínyvérzésre nagyon szuper. Az enyhe vérzést elmulasztja. (Ha erős a vérzés, ott már érdemes fogorvostól tanácsot kérni, elhanyagolni csak annak szabad, aki könnyű szívvel képes a fogainak búcsút inteni.)
Próbáltam más ínyvérzés-elleni fogkrémet is, de a Meridol a legjobb, amit találtam. Maradok örök híve. :-D

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. július 11.

mamupipoke

2012. július 1.

este meridol v. elmex sensitive, ez már bevett nálunk évek óta, az elektromos fogkefével együtt. a meridoltól lassabban rakódik a lepedék a fogamra, ezt észrevettem. engem zavar, hogy nem habzik, ezért reggel "hagyományos" fogkrémet használok. :) lelassult ezek óta a fogaim romlása, elég jól. ami nagyon nagy szó nálam!!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. július 1.

HBrigi

2012. június 21.

Nekem aftára ajánlotta a gyógyszerész, de arra sajna nem használ. Már a második tubust fogyasztom, de ugyanúgy előjön és ugyanolyan lassan gyógyul mint előtte.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. június 21.

Macska

2012. április 14.

Ínyvérzésre valóban hatásos. Jól tisztít és kellemes az íze is :)
Én a müllerben szoktam venni, ott csak 800 ft körül van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. április 14.

Ínyvérzésre valóban hatásos. Jól tisztít és kellemes az íze is :)
Én a müllerben szoktam venni, ott csak 800 ft körül van.

chantal82

2012. február 4.

Nagyon bevált ez a fogkrém, én egyből a fogkeféjével együtt kezdtem el használni, és már az első használattól megszűnt az ínyvérzés. Régebben a szájvízét is használtam és így együtt a három nagyon jó volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. február 4.

Mypinkworld

2012. január 24.

Nemrég begyulladt az ínyem, néhány napig tűrtem neki, de nem múlt el. Ezt a fogkrémet ajánlotta egy ismerősöm, meg is vettem, 1300Ft-ért. Napi 2x-3x fogat mostam vele 2 napon belül elmúlt a gyulladás.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. január 24.

mia.1

2012. január 5.

Nagyon szeretem, szépen rendbehozta az inyemet!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. január 5.

Nagyon szeretem, szépen rendbehozta az inyemet!

Hidratálók: Sorbitol

Sorbitol h 1 1

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Állati eredetű összetevő, egész pontosan az olvasztott marhafaggyúból származik. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint emulgeáló és antisztatikus hatású összetevő. Az összetevővel elsősorban fogkrémekben találkozhatunk.