Meridol

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Fog- és szájápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: tenyitomi, Módosítva: 2012. június 20.

Kategória:   Fog- és szájápolók

Közömbösíti a szagképző vegyületeket a szájüregben,ezáltal legyőzi a kellemetlen lehelet okait.

Nymphae

2017. május 27.

A nyelv tisztítására használom a fogkefére kenve.
Nem erős, hanem kellemes az íze.
Nagyon sokat segít a leheletemen. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 27.

A nyelv tisztítására használom a fogkefére kenve.
Nem erős, hanem kellemes az íze.
Nagyon sokat segít a leheletemen. :)

claudia.nyilas

2014. július 11.

Nekem tökre tetszik, hogy nem az a szokványos fogkrém íze van. Szeretem, a hatása is jó, elektromos fogkefével is jól működik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. július 11.

hajnalka39

2014. június 20.

Én Elmex fogkrémet használtam ,de lecseréltem meridol-ra ,mert az ínyem vérezni kezdett,nekem ez jobban bevált.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. június 20.

bunieka

2013. augusztus 28.

Nemrég vettem kis kiszerelésben, ugyanis egy Meridol nyelvtisztító mellé volt csomagolva. Így együtt teljesen rákattantam a dologra. Rákensz a foggélből egy kicsit a nyelvtisztítóra (ami egy ilyen fogkeféhez hasonlító gumi-valami) és lehúzogatod a nyelvedről fogmosás után azt, ami még rajta maradt. A hatáshoz nyilván kell ez a csodaeszköz is, de azt elmondhatom, hogy fogmosás+szájvíz kombóval sem éreztem még olyan orális higiéniát, mint ezzel az eszközzel. Egyszerűen lenyűgöző, hadat üzen a büdi szájnak. A hatása nem túl tartós, de hát én nem bízom a véletlenre: rágó, tictac, szájspray.. Mindegyik meglapul a táskámban ;D Feltételezem, ez a fog- és nyelvgél pusztítja is rendesen a bacikat, így hosszútávon jó befektetés szerintem (ezt a nyelvtisztítót is 3 havonta kell cserélni). Egyébként most kiárusítás van belőle a Rossmannban, 1400 helyett 700 Ft ez a kis pakk.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 28.

huncutka

2012. szeptember 4.

Ezt nem fogkrémnek, hanem ahogyan a nevében is benne van nyelvgélnek használom.
Szeretem, az íze nem az a tökéletesen frissítő mentolos íz egy kellemes enyhe íze van. Arra gondoltam ez nagyon speckó lesz ahogyan a nevében is benne van halitosis kezelésére. Viszont nem tud többet mint egy olcsóbb fogkrém... sajnos. Biztosan nem fogom újra venni, meg lehet élni nélküle, ill. egy olcsóbbal.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. szeptember 4.

Ezt nem fogkrémnek, hanem ahogyan a nevében is benne van nyelvgélnek használom.

tenyitomi

2012. június 16.

Teljesen jó kis fogkrém,ízre nekem pont jó,nem erős frissít,jól tisztít érződik a minőség.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. június 16.

Hidratálók: Sorbitol, Glycerin

Sorbitol h 1 1

Állati eredetű összetevő, egész pontosan az olvasztott marhafaggyúból származik. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint emulgeáló és antisztatikus hatású összetevő. Az összetevővel elsősorban fogkrémekben találkozhatunk.