Meridol

Ár:   2249 Ft   Kategória:   Fog- és szájápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Vivenna, Módosítva: 2017. május 25.

Kategória:   Fog- és szájápolók

Meridol magabiztos lehelet szájvíz friss leheletet biztosít úgy, hogy megvéd a szájszagot előidéző baktériumokkal szemben a nyelven és az egész szájüregben. Azonnali hatásának köszönhetően már egy használat után hosszantartó friss leheletet biztosít.

Véd:

• a kellemetlen lehelet ellen,
  • a szájszagot okozó baktériumok ellen,
  • a szuvasodás ellen.

encibajbi

2019. május 21.

Nekem nagyon bevált, nagyon kellemes íze van, nem mar. (A fogkrém változatát használtam ezelőtt, de annak volt egy olyan fura mézeskalács íze.)
Úgy általában a Meridol termékeket szeretem, meg vagyok velük elégedve. Mindig "újravevős".

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 21.

natasa

2018. október 30.

Az biztos, hogy nem marja szét a szám, de nekem annyira nem jött be sem az íze, sem az utóíze. Nem túl erős, ez mondjuk nem baj, de valahogy egy kicsit frissebb ízre számítottam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. október 30.

Augmentin

2018. április 23.

Nagyon meg vagyok vele elégedve. Kellemes az íze, és tényleg azt teszi amit ígér. 12 órán túl is hat, kellemes friss érzetet nyújtva. A legjobb az összes szájvíz közül.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. április 23.

Nymphae

2017. május 27.

Alapos fogmosás után hozza, amit ígér. :)
Már a második flakonnal használom.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 27.

Alapos fogmosás után hozza, amit ígér. :)
Már a második flakonnal használom.

Hidratálók: Xylitol, Propylene Glycol, PEG-40

PVP 0 0

Patent blau V vagy acid blue 3 néven is ismert sötét kék színű por.