Merz Spezial

Ár:   399 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Kiszerelés:   2 x 5 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Fiorentina, Módosítva: 2018. április 30.

Kiszerelés:   2 x 5 ml
Lelőhely:   Müller
Kategória:   Szérumok, Kezelések

Növényi összetevőkkel és hidratáló hialuronsavval, parabének nélkül készült.

A gyöngy kivonat és a hialuronsav alkotta relax-delux komplex panthenollal és olívából kivont E-vitaminnal nyújt különleges ápolást a bőrnek. Az egyedi összetétel táplálja a bőrt, a hialuronsav feltölti a bőr nedvesség készleteit és elsimítja az apróbb ráncokat. A bőr sima, kipihent megjelenésű lesz.

Tulipan19

2019. március 26.

Nagyon tetszik, egy félcsomagot három-négy alkalomra beosztok, bőven elég így is. Kellemes az illata, hidratál, feltölt, szép a bőröm tőle. Fogok még vásárolni, lehet, hogy a többi variációból is.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. március 26.

Ildi71

2018. december 8.

Rossmannban találtam rá leárazva, gondoltam kipróbálom. Kellemes, nem tolakodó illat. Valóban puhítja és simává teszi a bőrt. A leírás szerint hetente 3-szor kell használni. Ennél ritkábban kentem fel, ezért a ráncfeltöltő hatásáról nem tudok nyilatkozni, de nem tartom kizártnak, hogy az apróbb ráncokat eltünteti.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. december 8.

Marcsi66

2018. november 20.

Az ára szuper,ezért is vettem rögtön kettőt belőle,,,,de passzolni fogom,az én bőrömre nem lett jó,Vízhiányos egyébként,az enyémet nem puhította,nem éreztem h hidratált volna,viszont simaságot adott neki.Illata tényleg a Níveához hasonló,és elég gazdag krém,és érdekes alig vette "be" a bőröm ezt a ragyogást,mert arany színű, ezért nem tudok olyan eredményt mondani,mint az előttem véleményezők.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. november 20.

Leander

2018. október 30.

Nagyon jó kis hidratáló maszk. Szépen puhít, frissít, feszesít és enyhe aranyos ragyogással vonja be a bőrt. Mindenképpen újravevős.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. október 30.

Luiselotte

2018. szeptember 22.

Valamiért az van az agyamban, hogy amit hétközben esetleg kihagyok vagy elbénázok az arcápolási rutinomban azt hétvégén be tudom hozni egy- egy maszkkal :D
Tegnapi beszerzés ,ma reggel feltettem és vártam a csodát.
Jó gazdag krém ami meglepően könnyen beszívódik.A bőrnyugtatást enyhe hűsítés formájában hozza, az illata alig érződik tényleg kicsit kék tégelyes Nivea, nekem tetszik.
Mivel délelőtt jelenésem van, muszáj volt lemosni de még ígyis maradt egy pici derengésszerű aranyfény az arcomon .
Kisimult vonások finom puha bőr a végeredmény.
Megy az öt csillag neki, még biztos újraveszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. szeptember 22.

Tegnapi beszerzés ,ma reggel feltettem és vártam a csodát.
Kisimult vonások finom puha bőr a végeredmény.
Megy az öt csillag neki, még biztos újraveszem.

beresregina95930

2018. szeptember 8.

Ez is benne volt a kis névnapi csomagomba.. én belemasszíroztam az arcomba illetve a végén ionizáló masszírozóval segítettem, hogy mégjobban beszívódjon.. az illata hasonlít a nivea arckréméhez. Tetszik, hogy marad az arcon egy nagyon vékony aranyló réteg :)
Kellően nyugtatja az arcbőrt és nagyon jól beszívódik.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. szeptember 8.

Kellően nyugtatja az arcbőrt és nagyon jól beszívódik.

Antioxidánsok: Tocopherol, Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol, Sodium Hyaluronate
Vitaminok: Panthenol, Tocopherol, Tocopheryl Acetate

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Squalane eo 1 0

Kaolin 0 0

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak