Mexx

Ár:   5650 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   drogériák, parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Ennie86, Módosítva: 2019. március 12.

Lelőhely:   drogériák, parfümériák, online

Illatcsalád: virágos-gyümölcsös

Illatjegyek: őszibarack, mandarin narancs, fekete ribizli, körte, ibolya levél, lótusz, pézsma, szantálfa, praliné

vanillacaramella.sweet

2019. július 27.

Nagyon kellemes, könnyed, nyári,tavaszi illat, kis gyümölcsös-virágos. Engem nagyon emlèkeztet az Avon-Ballroom Beauty illatàra, amit nagyon szerettem!! Tesztelnem kellene mèg,hogy pontos-e ez a benyomàsom. Csak egyszer fújtam a kezemre. Kèsőbb update. Addig 4*.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 27.

Detti90

2019. június 23.

Alapvetően a citrusosabb illatokat kedvelem, de ez a parfüm nagyon jól működik a bőrömön. Finom, kellemes, nem túl tolakodó, de mégis érezni. A tartósságát közepesnek mondanám. Nem túl édes gyümölcsös az összhatás, hanem inkább kellemes virágos, de mégis van benne valami, amitől nem unalmas.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. június 23.

medzsor14

2019. március 22.

Friss, tiszta mégis nőies. Nekem tökéletesen passzol a bőrömmel.
Tartóssága a fejfájdítós édességekkel ellentétben elég gyenge, de a natural spray társával kombinálva kifejezetten tartós.
Hajam és a ruháim erősen beveszik és érezhető rajtuk napokig.
Akik nem az olvadós, hivalkodó, gejl illatok megszállottai, de a frissebb illatokból sem a citrus bombát keresik, azoknak tökéletes. Kellemes és valóban klasszikus egy kis csavarral.
Nekem a tökéletes illattárs évszaktól függetlenül. Bármikor, bármilyen alkalomra. Imádom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 22.

Friss, tiszta mégis nőies. Nekem tökéletesen passzol a bőrömmel.
Hajam és a ruháim erősen beveszik és érezhető rajtuk napokig.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Fényvédők: Butyl Methoxydibenzoylmethane, Ethylhexyl Salicylate