Mexx

Ár:   5650 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   drogériák, parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Ennie86, Módosítva: 2019. március 12.

Lelőhely:   drogériák, parfümériák, online

Illatcsalád: virágos-gyümölcsös

Illatjegyek: őszibarack, mandarin narancs, fekete ribizli, körte, ibolya levél, lótusz, pézsma, szantálfa, praliné

Mexx Forever Classic Never Boring For Her EDT 15 ml
Ár: 1500 , Eladó: BTAndi
Állapot: Háromnegyedig van, Helyszín: Budapest 10. ker., fizetés: Személyes átvétel és csomagküldés is lehet a vevő terhére előre utalással

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia
Borostyan

nanook9212

2024. február 27.

Meg tudnék benne fürdeni! Isteni finom, hétköznapokra való, kicsit samponos beütése van. Suliba, munkábajárós, esetleg hétvégi otthon lazulós illat. Semmi komplikáltság, édes és friss, szerintem kifejezetten azoknak való, akik nem tudnak dönteni h most édeset v frisset akarnak viselni, mert ez a parfüm 2in1. Tartóssága nem a legjobb, örülnék ha lenne tartósabb, teszem azt edp változata. Ahh, mit fürdeni, INNI tudnék belőle! :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2024. február 27.

vanillacaramella.sweet

2023. április 5.

Update: Eltelt pàr év, sokszor teszteltem évek alatt, de csak most vettem egy 15ml-st (kihagyhatatlan Noti.. akció volt), ami elég is lesz belőle,mert ugyan finom, tetszik most is,de csak ilyen hétköznapi szaladgàlós, tavaszi-nyàri illatnak. Eleinte olyan kellemes ribizlis, édes-savanykás, friss lótuszos-citrusos, ropogós zöld körtés, kellemesen virágos,de nagyon hamar elkopik és 2 óra múlva a leszàradàsnàl már olyan semmilyen,enyhén pézsmás-lótuszos, gyümis fuvallat. Van itthon fêltve őrzött Ballroom Beauty -m több is, de csak jellegében hasonló eleinte,egyébkent nem alternatívája egymásnak. Marad 4*.

2019. július 27.:
Nagyon kellemes, könnyed, nyári,tavaszi illat, kis gyümölcsös-virágos. Engem nagyon emlèkeztet az Avon-Ballroom Beauty illatàra, amit nagyon szerettem!! Tesztelnem kellene mèg,hogy pontos-e ez a benyomàsom. Csak egyszer fújtam a kezemre. Kèsőbb update. Addig 4*.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2023. április 5.

2019. július 27.:

Monikavagyok

2023. március 16.

A fekete ribizli illat szerelmese lettem mostanság . Minden olyan terméket keresek ,amiben van. Ezt a parfümöt ajándékba kaptam és mikor megszagoltam ,egyből megcsapott az a mennyei édeskés ribizli illat. Egyből szerelembe estem. Csak annyi bajom van vele ,hogy EDT. Szóval alig tart valameddig az illata.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. március 16.

Lenani1012

2022. június 30.

Kedvenc parfümöm! Azóta se ért a nyomába egy sem, de nekem mindennapi használatra kicsit drága, mert gyorsan fogy. Már 8000Ft körül van az ára..

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. június 30.

pattelin

2022. január 10.

Most találtam rá és bár most nem tavaszi-nyári időszak van, meglepően jó! Friss, számomra kissé púderes illata van. Egyből megszerettem. Közepesen tartósnak ítélem, az eddigi használat alapján. Akciós volt, úgyhogy mindenképpen megérte.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. január 10.

Viktoria_fks

2021. december 8.

Teljesen megéri az árát!
Barátnőmnél fújtam még magamra egyszer, de már akkor is szerelem illata volt.
Megvettem, és azóta is nagy kedvenc.
Ez a tipikus púderes illat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. december 8.

Teljesen megéri az árát!
Barátnőmnél fújtam még magamra egyszer, de már akkor is szerelem illata volt.
Megvettem, és azóta is nagy kedvenc.
Ez a tipikus púderes illat.

ZsZsanett

2021. október 19.

Kedvencem! Jézusom vagy 10 éve keresem "a parfümöt" amit mindig újra tudok venni, nem unom meg stb. Hát megtaláltam ❤️
Télen át kacsintgatok a police parfümök felé, de egész évben ezt használom. Jó kis akciókat is ki lehet rá fogni 😊
Rajtam egész tartós, néha még nap végén is érzem magamon.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. október 19.

Rajtam egész tartós, néha még nap végén is érzem magamon.

jenni69

2021. július 16.

Kellemes, nyári illat. Véletlenül találtam rá pár éve , de azóta is ezt használom. Annyira nem tartós, de ettől függetlenül nagy a szerelem.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 16.

olahnemese

2021. június 28.

Teljesen véletlenül akadtam rá egy oldalon nagyon jó áron, így drogériában célirányosan keresve illatoztam meg. Brutálisan jó, főleg így nyáron, mondanom sem kell, meg is rendeltem és pár napja örömmel használom. Nagyon kellemes, vidám illat, a páromnak is tetszik, a tartóssága lehetne jobb, de így is maximálisan elégedett vagyok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. június 28.

LivErpool

2021. április 24.

Osztom a véleményeket, nagyon kellemes hétköznapi illat, viszont nem elég tartós.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 24.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Fényvédők: Butyl Methoxydibenzoylmethane, Ethylhexyl Salicylate
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Linalool, Limonene, Citral

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.