Michalsky

Ár:   5000 Ft   Kategória:   Parfümök

A krémet feltöltötte: magyaredina, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2019. március 31.

Megjelenés éve: 2018

Fejjegyek: almafa virág, szilva, vérnarancs

Szívjegyek: heliotrope, pünkösdi rózsa, vízililiom

Alapjegyek: vanília, pacsuli, cédrus, fehér pézsma

vanillacaramella.sweet

2019. szeptember 7.

Nagyon tetszik, nemrèg teszteltem. Az üvege nagyon szèp ès jó fogni is.
Az illata rajtam enyhèn friss, citrusos gyümölcsössèggel indul, jobban virágos , nem szirupos illat. Nagyon jól összerakott illat, olyan szèpen összedolgoznak benne az összetevők, valahogy kàprázatos, csillogó,mint az üvege, ami nagyon illik hozzà!
Különleges szàmomra, nem egy megszokott virágos vagy gyümis illat.
Jó szillàzsa van, tartós is, rajtam legalább 6 óràn àt erősen jelen volt, majd további párat bőrközelibben.
Vèrnarancs, liliom, vanília, fehèr pèzsma, rózsa, pacsuli, ezek mind szèpen kivehetőek.
Szerintem elèg erőteljes, hatàrozott illat, nyàrra sok, máskor szuper.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. szeptember 7.

Nagyon tetszik, nemrèg teszteltem. Az üvege nagyon szèp ès jó fogni is.
Különleges szàmomra, nem egy megszokott virágos vagy gyümis illat.
Szerintem elèg erőteljes, hatàrozott illat, nyàrra sok, máskor szuper.

Judittttt

2019. július 30.

Főleg azért szagoltam meg a dm-ben, mert le volt akciózva, és megfogott a szép üvege. Amikor kifújtam, megcsapott egy iylen néniszag, kölniszag, már áldottam az eszemet azonnal, hogy miylen hülye vagyok, hogy a bőrömre fújtam egyből. De ahogy a fújás után a csuklómat az orromhoz emeltem, semmi öreges illat, hanem csak iylen finom, nőies, virágos, púderes illat maradt. Kellemesnek találom, olyan nem különösebben kiemelkedő, de nem is halál unalmas, édes és virágos-púderes, de van benne egy kis karcosság, ami komolyabbá teszi, semmiképp nem egy tini parfüm, ez egy komoly virágos illat a számomra. Ilyen munkahelyre való, vagy nem olyan eseményre, ahol markánsan akar illatozni az ember. És ezzel nem azt akarom mondani, hogy unalmas, hanem csak egy nem túl bátor, biztonságos vonalon megmaradó virágos illat, ami mégse dögunalmas, van benne egy csavar , talán a cédrus és a pézsma miatt. Nem tudom, hogy újravenném e teljes áron, mert van más, amit jobban szeretk hétköznapokra is, de most pl ki vagyok abból fogyva, és egyáltalán nem érzem, hogy most azonnal újra kéne azt vennem, amíg van, teljesen jó a hétköznapokra, téli-nyári illat amúgy, elég univerzálisnak találom, annyira nem unalmas és komolytalan, hogy valami különlegesebb eseményre ne legyen jó. Érdemes kipróbálni szerintem, ha valaki szereti az édes, de jellegzetesebb illatokat. Tartóssága közepes, és nem az a csíkot húzok magam után típus, de lehet azért érezni, ha valaki melletted ül. Kellemes csalódás. :)
+1: nap vágán már inkább a narancsot érzem benne, mint bármi más virágot, ezáltal nem szirupos, virágoskás, de fanyar.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 30.

Alkoholok: Alcohol Denat., Alcohol
Fényvédők: Tris(Tetramethylhydroxypiperidinol) Citrate
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Limonene, Alpha-Isomethyl Ionone, Hexyl Cinnamal, Citronellol, Linalool, Geraniol, Citral