Milani

Ár:   2890 Ft   Kategória:   Sminkek szájra

A krémet feltöltötte: CataKatinka, az összetevőket feltöltötte: Nitulino, Módosítva: 2016. július 5.

Kategória:   Sminkek szájra

Limitált kiadás

"Fesd ajkaidat metálosan ragyogóvá. Bemutatjuk az új limitált metál matt folyékony ajakkrémet. Merész és gazdagon pigmentált színeivel ezek metál matt ajákkrémek ajkaidat puhán ragyogóvá varázsolják,  és matt finisűvé száradnak anélkül, hogy az ajkaidat szárítanák. Víz- és Csókálló formula, és minden Amore Mattallics Lip Créme akár 16 órán keresztül is tart. A nap végén távolítsd el olajos bázisú sminklemosóval."

8 árnyalatban kapható

Brami

2018. október 12.

Elég élénk korall piros árnyalatom van belőle. Tartósnak tartós, de iszonyatosan csúnyán és feltűnően kopik, valamint bárhogyan is teszem fel és bárhogyan is ügyelek a fogaim ettől a terméktől mindig pirosak lesznek, és valljuk be nem túl kellemes 2 percenként ellenőrizgetni, hogy bohócnak nézel-e ki. :D Igazából egy világosabb árnyalatnak talán még adnék esélyt, de ilyen élénk színt biztosan nem vásárolnék ebből a termékből.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 12.

Summer39

2017. október 25.

A Matte about yout rendeltem meg. Háromszor próbáltam, mire rájöttem, hogy működ(het)ik jól. Alapozóval alapoztam a számat, arra kentem. Viszont a swatchokon tényleg nem jön át, mennyire élénk, mennyire neon szín is ez. Most egyenlőre nem tudom, rendelek-e még.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. október 25.

Reni39946

2017. február 16.

A 01-es Chromatic Addict árnyalat van meg. Az én számon extra tartós és nem szárítja az ajkaimat. Az illatát nem szeretem, de szerencsére, felkenve nem érzem. A szín nem teljesen az én színem, vagyis nem áll olyan jól, mint képzeltem, hiába tetszett ez az árnyalat a legjobban. Eddig úgy oldottam meg a használatát, hogy egy sötétebb ajakkontúrral festettem be a számat, s erre vittem fel a folyékony rúzst, vékony rétegben. Kíváncsi vagyok még néhány színre, ezért nagyon sajnálom, hogy nálunk nincs a drogériák termékkínálatában, úgy egyszerűbb és hatékonyabb lehetne a választás és vásárlás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 16.

BeataK

2017. január 25.

A matterialistic árnyalat van meg, én nagyon szeretem. Nem olyan drámai a színe élőben, nappalra is bevállalható. Szépen eloszlik, nem kellemetlen viselet. Szárít, ahogy a többi matt rúzs is, ezen kívül más baj nincs vele.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 25.

norci

2016. november 17.

A Mattely in Love arnyalataban rendeltem. Szerintem igenyes a csomagolasa, gyonyoruen fenylenek a mikrocsillamok. A hasznalata soran sem kell trukkozni, tenyleg mattra szarad. Egyetlen problemam vele, hogy olyan idegen a szamon, valahogy hiaba meseszep, nem tetszik magamon, minden bizonnyal egy barnabb tonusu arcon szebb osszhatasa van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 17.

nanne

2016. augusztus 7.

01-es árnyalat van meg, iszonyat tartós, szépen fed,kellemes viselet. Az illatát még én is túlzásnak érzem, de elviselhető. Szerintem barna bőrrel fenomenális. Nyári szín, és kétlem, hogy ősszel vagy télen használni fogom, szóval remélem jövő nyáron is helyét állja majd ez a szín.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 7.

Rita

2016. július 29.

A 01, 02, és a 05 van meg, ezek az árnyalatok szépen fednek, de más árnyalatokról azt olvastam hogy hajlamos foltozódni, ettől függetlenül egy pár még kéne ha elérhető lesz a legközelebbi rendelésemkor. A kopása nem egyenletes, rá kell nézni ahogy a sima folyékony rúzsaira is, de nekem a színek nagyon tetszenek, a sötétebb bőrömön mindegyikk nagyon szép.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 29.

Cassie25

2016. július 11.

A 01-es árnyalatot vettem meg itt Krémmánián egy kedves lánytól. Még sosem volt ilyen színű rúzsom, mindig is pinkes volt, de ez a swatch-ok alapján nagyon megfogott. Nekem 7 órát bírt ki egy evéssel sok ivással és cigivel. Azért adok neki 4 pontot, mert ettől a színtől vékonyabbnak tűnik az amúgy is vékony szám. Erős vaníliás illata van, ami nálam nem annyira nyerő, de amúgy teljesen rendben van a termék. Szerintem nagyon jól áll olyanoknak, akiknek szép napsütött az arcuk, az olyan kis sápadtkáknak, mint én nem annyira mutat, de nem teszek le róla, mert nagyon tetszik amúgy :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 11.

KatalinT

(!)
2016. július 5.

A Chromatic Addictot rendeltem meg első körben, és nagyon tetszik a színe, és a tartóssága, de a kopása nem teljesen egyenletes. Ettől függetlenül megrendeltem még a Cinematic Kiss árnyalatot is, ami szintén gyönyörű!:)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 5.

Nitulino

(!)
2016. július 4.

Tesztelésre kaptam 3 árnyalatot a kollekcióból, de annyira lenyűgöztek, hogy biztosan lecsapok még más színekre is! Amit első körben megállapítottam, hogy a nálam lévő 3 szín (Mattely in Love, Chromattic Addict, Automattic Touch) apró részletekben eltérnek. A leggyorsabban száradó, legtartósabb formulájú a piros Mattely in Love árnyalat. A króm hatás itt nagyon minimálisan érvényesül, ezért szerintem bárki számára hordható és sokaknak jól áll. Evést, ivást, csókot, mindent kibír, a legjobb a 3 közül! A második helyen a lila Automattic Touch áll. Ez már kevsébé szárad olyan gyorsan, nyomot is hagy maga után a száradás után és nem is olyan egyenletesen teríthető, mint a vörös. Cserébe nagyon szép, a krómos hatása ennek is visszafogott. Nekem a legkevésbé (a számításaimmal ellentétben) a Chromattic Addict vált be. Világosabb szín, gyorsabban megkopik, ennek van a legkrómosabb finishe, de a színe nagyon csúnyán mutat rajtam. Kifejezetten már rúzsok felé kiemelő színnek tudom elképzelni, önmagában sápaszt és nem mutat túl jól (pedig én aztán szeretek az extrém színekkel játszani, de ebben még én is hülyén néztem ki). Szóval ezekért az apróságokért levontam 1 csillit, de a maradék 4 reális képet alkot a kollekcióról. Amire figyeljetek oda, hogy ne dörzsöljétek össze az ajkatok, ha felviszitek. Ez nem egy krémes rúzs, ez azonnal pikk-pakk megszárad, így a dörzsöléstől csak foltos lesz a felvitt festék! Szépen oszlassátok el az applikátorral először az egyik, majd a másik felén az ajkatoknak, nem kell külön szétteríteni a drözsöléssel, mert elég intenzíven pigmentált mindegyik ahhoz, hogy erre ne legyen külön szükség. Ez mondjuk mindegyik mattra száradó folyékony rúzsra igaz, szóval aki ennek ellenére nem így csinálja, arról csak ő tehet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 4.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Caprylyl Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

Kaolin 0 0