Milani

Ár:   1890 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Vedd meg online a Milani-n 1720 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: médea, az összetevőket feltöltötte: nnneee, Módosítva: 2015. november 27.

Kategória:   Sminkek szájra
Vedd meg online: Milani, 1720 Ft

Tartós fedést biztosít, nem ragacsos, selymes érzetű az ajkakon. Krémes fényű és csillógó árnyalatokban kapható.

Ár: 1720 Ft , Eladó: Milani
Örökké tartó szín és fantasztikus csillogás egyetlen tetszetős tubusban? "Egyszer volt, hol nem volt" minden sminkmániás kívánságlistáján. De ezzel a képlettel megfejtettük a kódot. Nem ragacsos, hanem selymes.
Ár: 1000 Ft (+ pk) , Eladó: selmeczireka
Állapot: 1-szer próbált, Helyszín: Budapest XI. kerület, fizetés: Budapesten személyes átadás-átvétel megoldható (preferált környékek: Allee, Westend, Móricz Zsigmond körtér, Kálvin tér) vagy postán maradóként küldöm, a pk. a vevőt terheli
Ár: 1500 ft , Eladó: hencikee0114
Állapot: 1-szer próbált , Helyszín: Nyíregyháza / Debrecen , fizetés: Személyes átvét / posta
SchmitzhoferFanni

2019. március 26.

Bare secret árnyalatot birtoklom és imádom. Tény hogy picit ragad, engem nem zavar. Tökéletes nude, egész nyárin lerobbanthatatlan lesz rólam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 26.

gaimanna

2018. május 9.

Ragad is egy kicsit, meg újra is kell kenni, de hát ez egy szájfény... két árnyalatom is van (Rose blush és Bare secret), mindkettő nagyon szép szín, szép a fénye, nem rossz az íze, kellemes viselni is. Csak hát a szájfény-tulajdonságok miatt (kicsit ragad, nyomot hagy a poháron, újra kell kenni) inkább azt gondolom, maga a műfaj nem nekem való :D De ez nem a szájfény hibája, nem pontozom le ezért, a maga nemében szerintem egész jó kis termék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 9.

honeymoon

2018. március 13.

Hát....jó is meg nem is. Arra hogy kifestő magad és úgy maradsz arra jó. De nem kellemes ha fúj a szél és belefújja a hajlamat a számra....jajjj. Nem selymes,de nem is nagyon ragacsos. Ettől vannak borzasztóbbak. Fotózáshoz, rendezvényen megjelenéshez (evés ivás nélkül) kiváló. Nem elég csak simán felmenni,kell többször kenegetni az aplikátorral. Nekem 06 szín van, ütős.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 13.

Szandraalexaa

2017. október 25.

Nekem két árnyalat van meg (01,08) és én mind a kettőt nagyon szeretem.
Tartós,szépen fénylik,illatos....
😍

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 25.

Nekem két árnyalat van meg (01,08) és én mind a kettőt nagyon szeretem.
Tartós,szépen fénylik,illatos....
😍

Bradshaw

2017. október 17.

Aki szereti a szájfényeket, annak jó. Szép színe van, szépen fénylik. Mint a többi szájfény, ez sem tartóst. Jó illata van, de engem az az édeskés íz kikészít. Nagyon ragacsos. Aki szerteti a szájfényeket, meleg szívvel ajánlom. Aki rúzsmániás az ne próbálja ki! :D (én is kipróbáltam, nem volt jó ötlet, hidd el)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 17.

csevi22

2017. október 15.

A Sweet Grapefruit árnyalat van meg. Borzasztóan ragacsos, pont ezért nem is használtam, kb megvan az egész tubus..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 15.

CeCeDrake

2017. szeptember 5.

Kifejezetten nem szeretem a szájfényeket, de ennek tetszett a színe, meg Milani, hát meg kellett vennem. "Selymes", aha, ragad, borzalmasan ragad, a színe szép, de ennyi a pozitív tulajdonsága. Sajnálom, hogy megvettem, többet nem fogok ilyet vásárolni, mert tényleg szörnyű.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 5.

Bog

2017. június 29.

Meglepődtem az itteni negatív kommenteken! Én imádom! Ezek szerint régi módi vagyok, mert én rosszul vagyok a matt rúzsoktól és szájfény párti vagyok. Valóban ragad, de egy szájfény már csak ilyen. Szerintem nagyon tartós, és ami nekem nagyon fontos, hogy egyáltalán nem szárítja a számat! Sőt! Inkább ápolja. Grapefruit-os árnyalat van meg. Nagyon természetes, szolíd, finom, minden napi viselet. Bár az illatát nem szeretem. Mint a legtöbb Milani terméknél.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. június 29.

ppnatalie

2017. június 27.

Nagyon ragadós, kényelmetlen érzés viselni. Két beautyboxban is kaptam, két különböző színű árnyalatban, de az első után már csalódás volt megkapni a másodikat, mert tudtam, hogy ezt sem fogom többet használni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 27.

Soly77

2017. március 28.

Ez olyan retro szájfény feeling, 5 millió éve volt ez a divat hogy olyan legyen az ember szája mintha beleragadt volna a mézescsuporba. Micimackó biztos szeretné ezeket ha lány lenne... de lehet a pasik is örülnek neki mert ettől tuti összeragad a szánk.
Pixi szerzemény nekem is, de már egy ideje a kupis fiókomban volt, nem véletlenül most találtam meg hát borzalmas! Mostmár a kupisból a kukába került...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. március 28.

Hidratálók: Lauryl PCA

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

Színezék. Piros.

Színezék. Lilás piros.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!