Mild by Nature

Ár:   $8   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: creammaniac, Módosítva: 2020. október 13.

Ár:   $8
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Lemosók, Tonikok

Amerikai varázsmogyoró, aloe vera és grapefruit kivonatot tartalmazó, frissítő arctonik, mely feltölti, hidratálja a bőrt és egészséges, friss, tiszta bőrképet biztosít.

creammaniac

2021. július 1.

Nagyon kellemes kis tonik, a dupla arctisztítás (micellás víz & habzó lemosó) után szoktam a száraz bőröm áttörölni vele, ezután jöhetnek a szérumok, krémek.
Illata nincs, nem ragad tőle a bőröm, a maradék spirált is könnyen el tudom vele távolítani, ha szükséges, nem okozott irritációt. Érzékeny bőrre is bátran ajánlom!

Nagyon-nagyon szívesen újravenném, már a flakon végén járok, de csak online lehet rendelni külföldről, emiatt sajnos lehet, hogy leteszek róla.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 1.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Juice