Mild by Nature

Ár:   2500 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: punkyorange, Módosítva: 2019. november 11.

Kategória:   Lemosók, Tonikok

Varázsmogyoró, aloe vera, grapefruit és damaszkuszi rózsa kivonatot tartalmazó, frissítő arctonik, mely feltölti, revitalizálja a bőrt és egészséges, friss, tiszta bőrképet biztosít.

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

punkyorange

2021. január 10.

A korábban Madre Labs-ként működő cég tonerét imádtam, az egyik legjobb volt, amit valaha használtam (Witch Hazel Toner). Sajnos a cég átalakulásával bizonyos termékek összetételét is megváltoztatták, ez a toner más összetevőket tartalmaz, mint az "eredeti". Nem vált be, kellemetlen, ragacsos réteget hagyott a bőrömön, akár kézzel, akár fújkálva vittem fel. Az illata sem egyezik meg a régi verzió kellemes rózsaillatával, ez valahogy "zöldebb".

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 10.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Juice

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.