Milk Makeup

Ár:   $40   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   külföld (Sephora)   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: florika11, Módosítva: 2019. január 28.

Ár:   $40
Lelőhely:   külföld (Sephora)

Könnyed szérum állagú, olaj és szilikon mentes, teljes fedésű alapozó. Elhomályosítja a pórusokat és a száraz ráncokat, így eredményezve egységes, tökéletes bőrt matt hatással.

Anita77

2020. szeptember 19.

Az első néhány pròbálkozásnál kimondottan utáltam. Sem ecsettel, sem blenderrel nem tudtam szépen eldolgozni, az összes ráncomba beleült, foltos lett, arròl nem beszélve, hogy olyan sárga az első 5 percben, mint egy jòl megérett sütőtök.
Azért egy 40 euròs alapozòt nem akartam kidobni, így tettem egy pròbát kézzel is. És így tökéletes. Ennek a színe a sárgábòl oxidálòdik ember-színűvé, nem ül bele sem a ráncokba, sem a pòrusokba és nagyon szép, természetes bőrképet ad. (A saját púderével fixáltam.)A fedése közepes, a pigment foltokra kell hozzá a korrektor. Most tesztelem a tartòsságát, ha az is jò, akkor ez lesz a kedvenc alapozòm 😊 Addig 4 csillag, mert most már szigorú vagyok 💪

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. szeptember 19.

Hidratálók: Butylene Glycol, Sodium Hyaluronate, Caprylyl Glycol, Aluminum Hydroxide, Glycerin

Könnyen kenhető olaj, aminek bőrpuhító (emollient) tulajdonsága van.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag