Milk Makeup

Ár:   $29   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   külföld (Sephora)   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: javi, Módosítva: 2019. február 5.

Ár:   $29
Lelőhely:   külföld (Sephora)

Fixáló porpúder amely elfedi a pórusokat, bőrhibákat, apró ráncokat, véd a kifényesedés ellen.

Anita77

2020. szeptember 19.

Imádom. Ennyi. Eddig azt hittem a Kvd púdernél jobbat nem találok. De ez jobb. Nem szárít még a szem alatti részen sem, és nagyon szépen elfedi a pórusokat is. Alap darab lesz, bár nem olcsò, de brutális mennyiség, így azt mondom, bőven megéri. Az összetevői meg csak hab a tortán.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. szeptember 19.

hallo8x

2020. szeptember 7.

Abszolút megéri az árát, én télen nyáron használom alapozó fölé és egy év alatt a felét használtam el csak. Matt és egyenletes bőrképed ad kb 5-6 óra után kell frissíteni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 7.

bugeyes

2020. július 13.

Imádom a porpúdereket, sokat ki is próbáltam már, de eddig ez az abszolút kedvenc. Szépen fixál, mattít, ennek ellenére ennél a púdernél nincs púderes hatás. Selymes, second skin finisht nyújt, amit imádok, továbbá eddig ez segített rá a legjobban a pórusok “eltüntetésére”. Nem kell belőle sokat használni, viszont ez a mennyiség talán egy fél életre elég is. Most nyárra kicsit félre kell tegyem, mert barnultam kicsit, de alig várom, hogy újra használhassam. Nekem a csomagolás is tetszik, szerintem praktikus, hogy van egy kis kupak a tégelyen belül, ami megakadályozza, hogy kijöjjön a por. A kis szivacs mondjuk használhatatlan, de ennyi baj legyen, szuper termék.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 13.

ViktoriaVrd

2019. szeptember 12.

A Sephorában kértem, hogy ajánljanak valami púdert a Too faced alapozóm mellé, és meglepett, amikor őt mondta az eladó. Előtte sosem hallottam róla. Kipróbálta rajtam, és csoda volt. Puha, selymes, és mattít rendesen. Van, hogy csak fényvédő felé teszem fel, de szuperül együtt tud működni az alapozómmal is. Jó nagy kiszerelés, egy darabig tuti elég lesz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 12.

Gyulladáscsökkentők: Persea Gratissima (Avocado) Fruit Extract
Hidratálók: Persea Gratissima (Avocado) Fruit Extract, Sodium Hyaluronate

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

Az avokádó termésének kivonata. A CosIng szerint emollient, hidratáló, bőrkondícionáló, bőrkisimító hatású összetevő.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.