Miller Harris

Ár:   28 200 Ft   Kategória:   Parfümök

A krémet feltöltötte: GNóri, Módosítva: 2018. június 5.

Ár:   28 200 Ft

Megjelenés éve: 2016

Fejjegyek: mandarin, bergamott, elemi

Szívjegyek: tömjén, nőszirom, kasmírfa, styrax

Alapjegyek: vetiver, bőr, pacsuli, borostyán, nyír, labdanum

Myrtle

2020. augusztus 2.

Elsőre nagyon emlékeztetett az ELDO Putain des palaces illatára azzal a különbséggel, hogy a füstös jegyet adó összetevő valahogy más, szikárabb, karcosabb. Aztán beugrott a füstről,hogy ez minden bizonnyal a nyírfa lesz! Aki evett már bármilyen nyírfán füstölt dolgot (sajtot, sonkát stb.), annak élénken be fog villanni ez a semmivel nem összetéveszthető nyers fás füstösség. A Putain szilvás-krémes leszáradásával ellentétben ez nem válik puhán komfortossá, hanem idővel egyre markánsabban felszínre kerül a bőr és a füst, mint valami ősi szertartás. Nagyon ajánlom, akér nyári viseletre is. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 2.