Miller Harris

Ár:   17 000 Ft és 30 100 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   50 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: GNóri, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2020. november 5.

Ár:   17 000 Ft és 30 100 Ft

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

Botorrú

2021. április 11.

Jó néhány éve jártam egy budapesti michelin csillag várományos étteremben, ahol a séf időnként viccből szoci klasszik ételek újragondolt változatait is becsempészte a degusztációs menüsorba. Esetemben a sólet löncshússal kézműves változata volt a poén. Imádtam.
Erről az illatról a fenti emlék ugrott be elsőre. Egy 80-as évekbeli olcsó tucat aftershave, talán Denim, Brut vagy vmi hasonló újragondolva minőségi alapanyagokból.
A hangulat nagyon hasonló, de az élmény mégis összehasonlíthatatlan.
A korábbi kommentelőkkel részben teljesen egyetértek: ez egyértelműen férfi illat! És egyértelműen 70-es, 80-as évek. Ha ezen tényen túllendülünk, akkor, egy nagyon jó minőségű, friss, elegáns, fínoman dohányos klasszikus illatot kapunk. A leszáradáskor a fenyő típusú jegyek csillapodnak és ezzel együtt erősödik a dohány, ettől függetlenül mindvégig megmarad a klasszik afterhave jelleg. Szerintem a zöld Polo vintage változatára hajaz erősen, de annál símább, gömbölyűbb, szelídebb.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. április 11.

A hangulat nagyon hasonló, de az élmény mégis összehasonlíthatatlan.

Amea

2020. november 20.

Ütős fűszeres nyitás után dohányos, száraz, fás illattá szelídül és úgy is marad jó sokáig. Tartós, közepes hatósugárral, és elég összetett illat, a minőségével nincs baj. Nekem ez távol van az uniszex vonaltól, kimondottan férfias parfüm.
Van benne valami megmagyarázhatatlanul old school, és bár nekem kimondottan szép emlékeket idéz, a pacsuli miatt nem lettem a rajongója.
Szinte biztos vagyok benne, hogy valami régebbi, Magyarországon elterjedt arcszesznek hasonló illata volt. Barbon? Pitralon? Fabulon? Régi Axe? Sajnos egyik sincs elérhető távolságban, hogy összehasonlíthassam, de ahogy előttem is írták, ennek bizony erőteljes 'apu arcszesz' jellege van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. november 20.

kundus

2019. május 22.

Mintám van csak belőle, szerencsére. Mert hogy ez nem uniszex, az tuti. Kb most úgy érzem magam ezzel az illattal a csuklómon, mint egy frissen borotválkozott bácsi 😁

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. május 22.

Heloise

2018. december 19.

Mivel unisex illat és szeretem a fűszeres fás parfümöket gondoltam teszek egy próbát...hát nem volt olyan jó ötlet. Szerintem egyáltalán nem nőkhöz illő, (bocsánat, de) nagypapa kölnivizéhez hasonló, orrfacsaró, "öreg" szag. Nekem sajnos nem jön elő a meleg fűszeresség, a dohányt is a pacsuli nyomja el, és szerintem ettől lesz olyan régies és maradi. Pár óra múlva mutat valamit abból ami már nem lenne rossz, bár nincs az összetevők közt, erőteljes fahéj illattá szelídül, de sajnos addigra késő.
A korosztálya ennek az illatnak (ha maradunk a férfiaknál) egyértelműen inkább 60+.
Korábban próbálkoztam Miller Harrissel, de úgy gondolom hogy ezekből a próbálkozásokból most pont elég is volt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. december 19.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Emolliensek: Diisopropyl Adipate
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Limonene, Eugenol, Hexyl Cinnamal, Linalool, Benzyl Benzoate, Coumarin, Alpha-Isomethyl Ionone, Evernia Furfuracea (Oakmoss Lichen) Extract, Citral, Geraniol, Benzyl Salicylate, Hydroxycitronellal, Farnesol, Isoeugenol

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.