Milva

Ár:   1750 Ft   Kategória:   Hajápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Dephiinia, Módosítva: 2019. január 15.

Kategória:   Hajápolók

Hatékony kozmetikai készítmény, amely alapja a kinin hatóanyag. A kinin gyorsan behatol a fejbőrbe, gyorsítja a mikrocirkulációt, erősíti a hajhagymákat, serkenti az egészséges és erős haj növekedését. Csökkenti vagy teljesen megállítja a hajhullást és a hajtöredezést. Rugalmasabbá és ellenállóbbá teszi a hajat. A készítmények különösen alkalmasak a fáradt, töredezett, kimerült hajra.

Doori61

2020. április 30.

Csomagban vettem a samponjával együtt. A hajam amilyen elképesztő sűrű, olyannyira hullik is, így gondoltam hasznos lesz a hajvíz. Valóban, a sampon rendszeres használata mellett nagyon sok babahajam lett; mellette használtam a hajvizet is, így ezt a részét ennek tudtam be. Azonban mióta a samponom elfogyott, ez teljesen megszűnt, a hajam ismételten hullik és a babahajaim sem sokszorozódnak, pedig a hajvizet továbbra is rendszeresen használom. Sajna hiába...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. április 30.

pBeata

2019. augusztus 7.

Az első Milva termék amit használok. Hajhullás ellen vettem elsősorban. Amit észrevettem, hogy gyorsabban nő a hajam, a babahajaim megsokszorozódtak :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 7.

Narrow86

2019. május 29.

Hajhullásomra és töredezésre sem nyújtott segítséget sajnos. A Milva termékeket szeretem, de ez a spray nekem totál pénzkidobás volt. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 29.

hebokbia

2019. március 25.

Nem tudom, hogy ez vagy a samponja,hiszen mindkettőt használom, zseniális termékek. Mindig lassan növő hajam volt, most szépen növöget, és a tarkómon lassan egy 3.sor hajtömeg nő. Használjátok bátran! :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 25.

Nikuskanika

2019. január 12.

A hajam rettenetesen hullik,ezért gondoltam kipróbálom.Egyedül csak fényessé tette a hajam,persze ennek is örülök de több pozitívumot vártam tőle

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. január 12.

Illatanyagok: Hexyl Cinnamal
Színezékek: Red 33 Lake / CI 17200