Milva

Ár:   1750 Ft   Kategória:   Hajápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Dephiinia, Módosítva: 2019. január 15.

Kategória:   Hajápolók

Hatékony kozmetikai készítmény, amely alapja a kinin hatóanyag. A kinin gyorsan behatol a fejbőrbe, gyorsítja a mikrocirkulációt, erősíti a hajhagymákat, serkenti az egészséges és erős haj növekedését. Csökkenti vagy teljesen megállítja a hajhullást és a hajtöredezést. Rugalmasabbá és ellenállóbbá teszi a hajat. A készítmények különösen alkalmasak a fáradt, töredezett, kimerült hajra.

Narrow86

2019. május 29.

Hajhullásomra és töredezésre sem nyújtott segítséget sajnos. A Milva termékeket szeretem, de ez a spray nekem totál pénzkidobás volt. :(

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 29.

hebokbia

2019. március 25.

Nem tudom, hogy ez vagy a samponja,hiszen mindkettőt használom, zseniális termékek. Mindig lassan növő hajam volt, most szépen növöget, és a tarkómon lassan egy 3.sor hajtömeg nő. Használjátok bátran! :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 25.

Nikuskanika

2019. január 12.

A hajam rettenetesen hullik,ezért gondoltam kipróbálom.Egyedül csak fényessé tette a hajam,persze ennek is örülök de több pozitívumot vártam tőle

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. január 12.

Illatanyagok: Hexyl Cinnamal
Színezékek: Red 33 Lake / CI 17200