Milva

Ár:   2300 Ft   Kategória:   Hajápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Happiness28, Módosítva: 2019. január 28.

Kategória:   Hajápolók

40%-al több kinint tartalmaz, mint a kinin víz, amely gyorsan behatol a fejbőrbe, ahol serkenti a vérkeringést, így elősegítve a hajhagymák oxigén felvételét. Így az eredmény erős és egészséges haj és gyorsabb hajnövekedés. Csökkenti, majd rendszeres használat mellett teljesen megállítja a hajhullást. Alkalmas az átmeneti hajhullás, a stressz hatására kialakult hajhullás és sérült haj kezelésére.

Sloj

2021. február 2.

Másfél hónapja használom. Az eredmény: semmi!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. február 2.

Másfél hónapja használom. Az eredmény: semmi!

agi.greendaygirl

2020. november 19.

Random instahirdetésben talált meg ez a márka egy punnyadós szombat délután. Fel is keltette az érdeklődésemet, nem hallottam még a kulcsösszetevőjükről, a kininről korábban. Ez volt az első termék, amit aztán alapos nézegetés után meg is rendeltem, mert nem volt semmi olyan összetevője, mint a hasonló, hajtőre való cuccoknak (alkohol vagy szilikon esetleg olajok) amiket emiatt ki se próbáltam, mert nem fújnék ilyesmit a fejbőrömre, és olcsónak is tűnt.

Mondjuk akkor még nem tudtam, hogy ez a 200 ml egy havi adagot jelöl (esetemben), de végül is nem annyira meglepő, hiszen ezt minden nap kell használni. És így is tettem, több, mint egy hónapja használom, (összesen egy-két nap kimaradással) minden egyes nap.
Hazudnék, ha azt mondanám, hogy nem macera. Egyből mosás és szárítás után mehet is a hajvíz a tövekre (én kis idő után rászárítok még hűvös levegővel, hogy ne össze-vissza száradjon). És ami a legfurább, és kicsit szkeptikus voltam, hogy a nem tökéletesen tiszta, nem frissen mosott hajtövekre is rá kell fújni. Minden nap. De hozzá lehet szokni ehhez a rutinhoz. Egyébként semmi illata, és én nem is érzek semmit, amikor fújom (arra számítottam, hogy pl. bizsergetni fog, nem tudom, miért)

Az én hajam alapvetően elég gyorsan nő, viszont vékonyszálú és kevés is van belőle, tehát nekem mindig az erősség, a tartás, a sűrűség növelése a célom, lehetőleg nem csak látszatra.

Ennyi idő elteltével érezhetően megerősödtek a hajszálaim a töveknél, jobbnak érzem a tartását a hajamnak. Babahajakat nem látok többet, mint korábban, de az összkép sűrűbbnek hat, ezt az erősödő hajszálaknak tudom be. Ezt onnan is érzem, hogy korábban nekem nem igazán volt ismert az az érzés, hogy a lófaroktól "elfáradnak" a hajhagymáim, de amióta használom, előfordul.

Most már a második flakonnál járok, és kíváncsian várom, lehet-e még fokozni ezt a hatást. Bizakodó vagyok. Az első rendelésem mellé kaptam asszem ötféle mintát is a különféle samponokból, amikből néhány tetszett, néhány nem, mindenesetre mire kirpóbáltam az összeset, ezek is felkeltették az érdeklődésemet, és szinte a fél termékpalettát felvásároltam a következő rendelésemnél. Most váltogatva használgatom ezeket a samponokat, róluk is írok majd, ha lesz bővebb tapasztalatom.

Pluszként megjegyezném, hogy én a gyártó oldaláról rendeltem, és annyira pozitív élményeim vannak az ügyfélszolgálatukkal kapcsolatban, hogy nemhogy itthon kiemelkedőnek, de nemzetközi szintűnek mondanám.Segítőkészen válaszolnak a termékekkel kapcsolatos kérdésekre, ajánlanak is terméktípusokat egyénre szabva, mindezt nagyon kedvesen és gyors reakcióidővel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 19.

BJucus

2020. június 23.

A hajam erősebb lett tőle, viszont azért nem kell csodát várni a hajnövekedés terén... Ez sem csodaszer, viszont javít a haj állagán.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 23.

Martu0508

2020. június 20.

Eleinte nagyon szkeptikusan figyeltem a Milva hirdetéseket de elkezdte piszkálni a fantáziámat. Mivel CGM vagyok, úgy gondoltam körülnézek kicsit náluk, úgysem találok olyan terméket amiben nincs szulfát, szárító alkohol vagy szilikon. Nagyobbat nem is tévedhettem volna, egy szulfátmentes samponnal, ezzel a hajvízzel és a Kinin Forte hajpakolással együtt landolt is a virtuális kosaramban. 3 hete használom ezeket a termékeket, és kb harmadára csökkent a hajhullásom. Mivel ezt a terméket minden nap használom (az első két hétben napi kétszer, most már csak egyszer), ennek tudom be a legnagyobb hatásfokot. A termék csomagolás szempontjából praktikus, a fújóka jó minőségű, nem szorul, a 3 hét alatt a harmada fogyott el, tehát könnyű eloszlatni. Nem irritálja az érzékeny fejbőröm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 20.

Viwi0524

2019. július 31.

KB 1 hónapja használom ezt a hajvizet, még nem látok változást egyenlőre. Remélem noveszti a hajamat, nagyon sok mindent kiprobaltam már. KB 1 hónap múlva jövök update re.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 31.

Színezékek: Red 33 Lake / CI 17200
Tartósítószerek: 2-Bromo-2-Nitropropane-1,3-Diol