MiN New York

Ár:   74 500 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Cherry Garden   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: lazolkov, Módosítva: 2020. március 10.

Ár:   74 500 Ft
Lelőhely:   Cherry Garden

Fejjegyek: abszint, kardamom, ózon

Szívjegyek: tenger illatjegyek, só, tengeri fű, tengeri alga

Alapjegyek: vetiver, cédrus, uszadékfa, pézsma

Ár: 3950 Ft , Eladó: lazolkov
Állapot: új, üvegéből frissen fújva, Helyszín: Gödöllő-Budapest, fizetés: postánmaradó, foxpost

lazolkov

2020. március 10.

Nyári séta a tengerparti fövenyen, nedves fák, tengerparti füvek és algák suttogó zöld, ózondúsan intenzív és lenyűgöző, fotorealisztikusan sós illata ölel körbe. Eldugott, okkersárga, hullámverte tengerparti homokágyon, mezítláb sétálunk és teli tüdővel szívjuk maginkba a frissítően ózondús, sós, levegőt.
A zúzott tengerparti zöld növények és algák sós illata szinte átmossa elménket, minden porcikánkat a tökéletes gondtalanság érzése járja át.
Kivételes szépségű a parfüm további fejlődése, miután a tenger szűnni nem akaró sós illata beleivódott a bőrünkbe, a leszáradás egy fűszeres fás alap felé mozdul el, vetíverrel, pézsmával és az uszadékfák egyedülálló illatával alkotva egy kivételes textúrájú akkordot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. március 10.