MiN New York

Ár:   74 500 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Cherry Garden   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: lazolkov, Módosítva: 2019. október 24.

Ár:   74 500 Ft
Lelőhely:   Cherry Garden

Fejjegyek: tömjén, koriander, rózsaszín bors, aldehid

Szívjegyek: tömjén, cédrus, geránium

Alapjegyek: labdanum (Cistus), szantálfa

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

lazolkov

2019. november 24.

Káprázatosan fényes, kristályosan hűvös templomi tömjénfüsttel, a szent gyanta lélegzetével indul ez a megunhatatlanul kortalan, mágikus illatelixír, mely hidat emel az ég és a Föld közé, világunk szinte minden kultúrájában.
Illatosan mágikus időgépünkben utazva észleljük a rózsaszín bors (Schinus molle) tündöklően rózsás aromáját és a koriander földesen fűszeres, kicsit a narancshéjra emlékeztető illatát, aldehides lebegésben.
Ahogy a valódi tömjénolaj eloszlik, meleg fás jegyek veszik át a helyét, cédrus és szantálfa, melyek rögzítik a hatalmas mélységű és erősségű labdanum ámbrás, édeskésen bőrös aromáját egy csodálatos és felejthetetlen kompozícióban.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. november 24.