Mincer

Ár:   2500 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: kneva, Módosítva: 2017. szeptember 26.

Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Antiallergén nyugtató micellás arclemosó érzékeny bőrre Bacocalmine™, Iricalmin és chia olaj összetevőkkel.

Kíméletesen és alaposan tisztítja az arcbőrt, gyengéden eltávolítja a sminket és közben hidratál. Csökkentheti az érzékeny arcbőr 3 tünetét, úgymint arcpír, feszülés és szárazság. A micelláknak köszönhetően az arctisztító mágnesként vonzza magához a szennyeződéseket.

kneva

2017. november 8.

Webshopból rendeltem. Amint kézbe vettem, tudtam, h ennek az a baja, hogy bizony nagyon-nagyon híg. A flakonja nem jó semmire, áttöltöttem egy másik márka pumpásába. Azonban így is nagyon folyik, csöpög, mellémegy és aztán gondolkozhatok, mivel mossam ki az olajos foltot a ruháimból.
Szigorúan csak a zuhanyzóban állva lehet használni.
Előnye, hogy a többi márkázok képest olcsó, én 2500 Ft-ért rendeltem, de később láttam fele ennyiért is másik webshopban. (Mondjuk ilyenkor a szállítási költségeket is érdemes összehasonlítani.)
Egy próbát megér, ajánlom mindenkinek. Hipoallergén, illatmentes, kíméletes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 8.

Szigorúan csak a zuhanyzóban állva lehet használni.
Egy próbát megér, ajánlom mindenkinek. Hipoallergén, illatmentes, kíméletes.

Antioxidánsok: Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil, Tocopherol, Ascorbyl Palmitate, Ascorbic Acid
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Persea Gratissima (Avocado) Oil, Salvia Hispanica Seed Oil, Saccharomyces Cerevisiae Extract, Sodium Hyaluronate, Butylene Glycol, PEG-8
Vitaminok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate, Ascorbic Acid

Az azték zsálya (ismertebb nevén a chia) magjából nyert illatmentes, kellemes érzetű és illatú olaj. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint emollient és bőrkondícionáló hatású összetevő. A chiamag gazdag forrása az Omega-3 zsírsavaknak, antioxidánsoknak és ásványi anyagoknak, ezért a chiamag-olaj kifejezetten előnyös hatással van a (száraz) bőrre.

Búzacsíra kivonat. Bőrpuhító (emollient), bőrjavító, bőrvédő összetevő.

Élesztő kivonat, amit hidratáló tulajdonsága miatt használnak a kozmetikumokban.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

Forrás: Leslie Baumann: Cosmetic Dermatology