Mindig Szappan

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Szappanok
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Kati04, Módosítva: 2013. szeptember 4.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Szappanok
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A menta antiszeptikus, gyulladáscsökkentő, hűsítő hatású, a kakaó antioxidáns és méregtelenítő. A kettő kombinációja igazi gyógyír minden bőrtípus számára.

Elyana

2019. április 9.

Nagyon kellemes az illata, tényleg After Eight :) Ez persze használat közben, ahogy fogy a szappan átmegy sima menta illatba és ezzel együtt jobban érződik a hűsítő hatása a kezemen. Nyáron szerintem különösen jól eshet.
Maga az állaga egy apró csoda a tömbszappanok világában. Ez az első és egyelőre az egyetlen olyan szappan ami nem mállik egyáltalán. Végig használtuk úgy, hogy nem kellett a mosdóról naponta levakarni a matt szappanlerakódást és még csak nem is tört szét, nem repedezett. Mindemellett a habja kellemes érzés maradt, ápoló és tisztító egyben.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 9.

incifinci28

2014. december 5.

olyan az illata, mint az after 8 csokinak :) picit szárítja a bőröm így nem használom minden nap, de ez nem von le nálam a csúcsminőségből :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. december 5.

Marcsus

2014. október 4.

Kicsit megbántam, hogy elcsábultam rá... Az illata eszméletlen, mintha a szaunában ücsörögnék és pihennék, viszont ez az illat összvissz a tusolás alatt tart, utána másodpercek alatt elillan a bőrömről. Szárít, a használata mellett bújt elő újfent az ekcémám, aminek egy -elvileg- natúr szappantól nem lett volna szabad előjönnie. Fújkálhatom magam utána dezodorral -akármilyennel-, de büdösödöm tőle, nem jó a Balea (ami eddig bevált), a Dove sem. Nyilván itthon ülős napokra elhasználom, de mondjuk egy randi előtt kellemetlen lenne...

Update: Ami van még belőle, azt elhasználom, főleg a csodás, tökéletes, mámorító illata miatt, de a hatása az én számomra borzalmas. A nagyjából tünetmentes ekcémám elharapódzott az egész alkaromon, viszket, fáj, vöröslik, és én csak erre a szappanra tudok gyanakodni... Még hogy gyulladáscsökkentő, hűsítő, antiszeptikus, ááá...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 4.

csavaros.yw

2014. szeptember 9.

barátomnak vettem, aki nincs túl jóban a szappanokkal, mert 'nyikorgós' lesz tőlük a bőre. ennek az illatát imádjuk, és azt mondja, hogy ettől csak kicsit "nyikorog" :D szerintem nagyon jó szappan, de az én bőrömet kicsit szárította.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. szeptember 9.

WaterLily

2013. szeptember 4.

Kellemes illata van, bár leginkább a mentát érezni belőle. Bár a patijaim és mitesszereim nem múltak el teljesen és kicsit szárított is, szépen letisztította az arcomat.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 4.

Emulgeálószerek: Sodium Cocoate, Sodium Palmate
Tisztítószerek: Sodium Cocoate, Sodium Palmate