Best of Beauty 2019

Mindig Szappan

Ár:   1190 Ft   Kategória:   Szappanok
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: timity, Módosítva: 2013. június 10.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Szappanok
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Ásványi anyag tartalma miatt pattanásos, ekcémás bőrre igazi nagyágyú.

Valerie13

2018. szeptember 15.

Egy vásárba vettük levendulás társával együtt. Eredetileg úgy volt hogy csak az utóbbi jön velünk mint vásárfia mert nagy levendula rajongó vagyok aztán a párom ráakadt erre. Szerintem ő se gondolta vonla de acnés bőr segítőjeként árulták gondolta tesz egy próbát mert már szinte minden patikai kencét végigpróbált de semmi. Nagyon szépen tisztít, szárítja a zsíros bőrt, fertőtlenítő hatás is van. Arcmosás után olyan a bőre mintha kicserélték volna. Oké kis tulzással de tényleg jobb!!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. szeptember 15.

szilva82

2017. május 31.

Én mindig szappan rajongó vagyok....vásárokon, sátoros ünnepeken spájzolok be belőle....:)
Van pocsék áru részleg is/ugyanolyan minőség, én hívom így/, ott a végeket, szépséghibás szappanokat adják olcsóbban.
Nekem ez a készmosó szappanom, mert rondi ekcémás a kézfejem....és ez a kis büdi szappan nagyon jól helyrehozza...:)
Igen, nem egy party arc a drága, de nagyon szuper!!!!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. május 31.

Igen, nem egy party arc a drága, de nagyon szuper!!!!!

lumiukko

2014. december 9.

Sajna nem jött be, szanaszét szárította minden használatnál az amúgy is száraz, ekcémás bőrömet, szóval csak rontott a helyzeten, ráadásul számomra büdös volt. Nem is tudtam teljesen elhasználni. Ha valakinek beválik, akkor pozitívum, hogy jó krémes habja van, és lassan fogy, d ez számomra nem javított a megítélésén.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. december 9.

Blackxentric

2014. október 8.

Jó ez a szappan. Biztos jobban érezném, ha nem ott Dolgoznék ahol (eléggé piszkos a levegő, meg a kesztyű is, amivel néha véletlenül is az arcomhoz érek). A bőröm nem lett rosszabb azóta, hogy átálltam erre a szappanra. Tusoltam is már vele, az is jó volt. További pozitívum, hogy sokáig elég.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 8.

Marcsus

2014. augusztus 1.

Vegyes érzelmeim vannak ezzel a szappannal kapcsolatban. Akciósan vettem 3 db-ot 1980 Ft-ért, ami egész jó ár, főleg ha az ember lánya már régóta vágyik ilyen kézműves, házi csodára. Az illata egy pihentető álom, relaxáláshoz, a napi fáradalmak elfelejtéséhez, kis kényeztetéshez kiváló, bőrön sajnos nem marad meg sokáig. Tusolás közben húzódik a bőröm a szappantól, utána krémezni javallott. Az ekcémámmal túl sok mindent nem művelt, pedig elvileg direkt arra ajánlják, kicsit talán halványabbak a sebeim, de ugyanúgy, vagy még jobban viszketek, mint korábban a Baba tusiktól (amit amúgy akár hónapokig is elhasználok 500-, Ft-ért, ez a szappan meg teljes áron 990-, Ft-ért elég 2-3 hétre...) Van negatívum, van pozitívum, én egy pontot levonok, de összességében kellemes élmény és kikapcsolódás vele a tusolás.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 1.

Szappanoslány

2014. február 12.

Nagyon örültem ,amikor sikerült a káptalantóti vásáron beújítani egy szép termetes darabot kemény 650 Ft-ért. Azóta is elégedett használója vagyok,szépen letisztította a mitesszereimet és meggátolja új pattanások kialakulását. A hatása *5-ös.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. február 12.

ILR

2014. január 5.

Karácsonyra kaptam ezt a szappant. Kicsit szkeptikus voltam, mert nem ismertem a márkát, de rákerestem és megörültem hogy tényleg házi szappan, káros összetevők nélkül. Arcra kezdtem el használni, illetve vannak a testemen ekcémás felületek. Nagyon jól habzik, nem szárít jobban, mint a sima víz, nem csíp. Elégedett vagyok vele.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. január 5.

Tavasz tündér

2013. szeptember 14.

Nagyon tetszik az illata, számomra az igazi tiszta, természetes, "steril" illat. Enyhe, bőrről hamar elillan. Jól habzik, viszont fürdés közben nagyon húzódik a bőröm tőle. Ám nem szárít, inkább puhít. Lábfürdőnek kiváló! De nekem arcra a legjobb. Jól tisztít, leginkább a mitesszerekkel veszi fel a harcot.
Több gyártónál is tapasztaltam, muszáj megjegyeznem, hogy visszatetszést kelt bennem az, ha egy szappan nincs jól becsomagolva, az meg pláne ha teljesen mezítelen. Mindig az jut eszembe a standoknál, hogy egy csodás natúr szappan nem lehet koszos, hiszen leginkább érzékeny, problémás bőrűek vásárolják. Ki tudja hányan fogdosták már össze, mióta porosodik ott. Elhiszem, hogy körülményes, de egy minimális csomagolás nem ártana. Félreértés ne essék, ez a szappanom nem volt koszos, de ha mondjuk celofánban díszelegne a kezdetektől, az megnyugtató lenne!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. szeptember 14.

Dorotien

2013. augusztus 3.

Pattanásos/ mitesszeres bőrre használom. Nagyon szépen leszárította a pattanásaimat, amióta használom nem is keletkeztek újak. Volt fesztivál alatt picit elhanyagoltam a bőröm, utána elkezdett fejlődni egy pattanás az arcomon, azonban megmostam ezzel a szappannal, és nem is tudott kifejlődni, mert még azelőtt leszáradt. Elég nagy a szappan, ezért én kettévágtam, hogy beleférjen a kezembe. Kb. másfél hónapja használom, és még bőven van belőle, ha pedig elfogy, ott lesz a másik fele, úgyhogy szerintem kb. fél évig is elég, úgy, hogy reggel-este ezzel mosom az arcom. Árban sem volt szerintem vészes, a baj csak az vele, hogy vásárokban lehet csak megtalálni a termékeket. Úgyhogy télre be kell zsákmányolni belőlük.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 3.

Emulgeálószerek: Sodium Cocoate, Sodium Palmate
Tisztítószerek: Sodium Cocoate, Sodium Palmate

Holt-tengeri iszap. Magas ásványi anyag tartalma miatt számos jótékony hatása van szervezetünkre. Ahogy azt számos tudományos igényű munka megállapította (néhányat találunk pl. itt) a holt tengeri iszap megfelelő koncentrációban kisimítja a ráncokat, és feltölti bőrünket különféle, főként szervetlen anyagokkal, amik segítik sejtjeinek kiegyensúlyozott működését.