Mindig Szappan

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Szappanok
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: timity, Módosítva: 2013. június 10.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Szappanok
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Kellemes bőrbarát, gyulladáscsökkentő szappan. A citronella olaj tartalma miatt dezodoráló hatású.

renike517

2019. október 9.

Iszonyat erős szaga van!Mintha szúnyogriasztó folyadékkal fürödtem volna le!Bőröm sem bírta!
A férjem annyit mondott miután megérezte rajtam a szagát hogy ezzel nem csak a szúnyogokat de még őt is elriasztom!:D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 9.

Marcsus

2015. november 15.

Már használom egy ideje, arcmosáshoz ideális. Nyilván szárítja a bőrt, de melyik szappan nem? Én pont ettől érzem az arcomat tisztának, jöhet rá a hidratáló krém és a bőröm jól érzi magát. Az illata natúr, kellemes körömvirágos, teljesen természetes. A szappant félbevágtam, így nagyon sokáig elég lesz, majd lehet, hogy fürdéshez is kipróbálom.

Up.: Sajnos jobban szárította az arcomat, mint kellett volna. Konkrétan a kombinált bőrtípusom helyett már száraz az arcbőröm, a kozmetikusom szerint még oxigénes kezelésre is kell mennem. Ebben sajna benne van ennek a szappannak a használata is... Tusolásra fogom elhasználni. Nem húzom le nagyon, kézmosásra vagy tisztálkodásra beválhat, kellemes a használata és természetes, körömvirágos, gyulladáscsökkentő.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 15.

incifinci28

2015. szeptember 3.

gondoltam kipróbálom a körömvirágosat is, ne mindig csak a kubeba menjen... de sajnos nekem ez nem teljesített olyan jól, szárította a bőröm, de hozta a tökéletes mindigszappan szintet így csillagot nem vonok le.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 3.

Tinkatinka

2015. január 6.

Ekczémás lévén körömvirág szappanok-krémek nélkül számomra nincs élet. :) A mindig szappantól ezt, gerániumosat és teafásat vettem már. Valóban erősen szárítja a bőrt mindegyik, számomra gyanusan intenzív illata van. Ugyanakkor mindhárom szappan megfelelt az elvárásaimnak, gyulladáscsökkentés (körömvirág), faggyúmirigy termelés egészséges működése (geránium - igaz én egybeolvasztottam zeolitporos k.tejszappannal, hogy ne szárítson, ezt az arcomra használtam) a teafás úgyszintén...
Számomra elég hajmeresztő illatkombinációik vannak, de aki megteheti az használja. Nővéremnek normál bőre van és ő egyáltalán nem panaszkodott hámlásról, vagy szárazság érzetről.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 6.

csavaros.yw

2014. szeptember 9.

nekem nagyon szárítja a bőröm, úgyhogy kézmosásra fogom elhasználni, amúgy csinos kis szappan, és jó illata van.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. szeptember 9.

Dorotien

2013. szeptember 5.

Jelenleg ezt használom az arcom tisztítására. Nekem nagyon tetszik, kellemes citromos illata van, és szépen rendben tartja a kombinált bőrömet, talán még jobb is, mint a holt tengeri iszapos. Nagyon sokáig elég, megéri az árát.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 5.

Emulgeálószerek: Sodium Cocoate, Sodium Palmate
Tisztítószerek: Sodium Cocoate, Sodium Palmate