Mindig Szappan

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Szappanok
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: timity, Módosítva: 2013. június 10.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Szappanok
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A kubebabors illóolaja kitűnően frissít, élénkít. Remek dezodoráló szappan mert izzadásgátló, bőrtisztító antiszeptikus hatású.

Októberi Lány

2015. május 15.

Nagyon zavaró, hogy ilyen könnyen össze lehet keverni az "Olívia" szappanokkal a "Mindig" szappanokat. Nem tudom, ki kit koppint, de szerintem sokkal jobb ez a márka. Ezt SOS vettem nyaraláskor, lecserélendő az elbaltázott tusfürdőmet. Egyszerűen ellenállhatatlan és megunhatatlan, friss, citrusokra emlékeztető, de annál kellemesebb illatú, finoman habzik, üde lélek és test marad nyomában. Kánikulában a legjobb választás, tényleg jól dezodorál (azért hónaljba kevés :D). A bőrömet cseppet sem szárította, sőt szerintem még hidratálta is, nem hiába állítják a kubebáról, hogy egyensúlyba hozza a bőrt... Remélem, végig megmarad az illata, írok ez ügyben még, ha elfogyott, addig is tőlem jár az 5 csillag.
Update: Továbbra is imádom! Kisebb részekre vágtam, egyrészt, mert utazásra így praktikusabb volt, másrészt, így lassabban fogy, használni is kényelmesebb. Most a gerániumossal váltogatva, fürdéshez használom, szép, problémamentes a hátam, karom, amik amúgy időnként "rendetlenkednek", de ezek kordában tartják a faggyú termelést ugyibár.:) Csak a nagyon száraz részekre kell plusz hidratálás, mint pl. a könyököm. Az első kis darabka (kb. a negyede) most fog elfogyni, az illata nem tűnt el (ellentétben az oliviással), és még nem unom, sőt! :)
Update 2: A patik hosszú távon "rezisztenssé" válnak a szappanokra, valószínűleg a lúgos kémhatás miatt, szóval erre nem annyira jó... Valószínűleg a nyári napsütés (az a kevés, ami ért) miatt volt ok a hátam, télen sajnos nem annyira... De a kérdéses részeket leszámítva ezzel mosakszom most is. (Ezzel is, variálok mindenfélével, de ez nagy kedvencem.)

Na kiderült, miért ugyanaz és mégse az Olívia és a Mindig. Egy házaspár csinálja mindkettőt, ugyanaz a recept, de a feleség az Olíviát a férj pedig a Mindig-et készíti. Így ez olyan, mikor van egy tuti recept, de az étel mégsem lesz mindenkinek egyformán finom, ki-ki a maga ízlése szerint főzi és kinek-mi ízlik jobban.:) Nekem a Mindig...:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. május 15.

Effendigirl

2015. május 7.

Anyukám választotta, nekem az illata annyira nem volt szimpatikus, talán kicsit túl erős, túl határozott illat (bár ezeknek a natúr szappanoknak az illata nem nagyon marad meg tusolás után) . Most kézmosásra használom egy ideje, és arra nagyon jó, nem szárítja ki a kezemet :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 7.

audreycoca

2015. április 25.

No, szerintem rosszul választottam. Hatása, illata jó lenne, de...szerintem én egy avas darabot vettem meg. Mikor hazajöttem láttam meg, hogy a szappan fele olyan furcsán sárgás, szerintem ott tűző nap érte, lehet többször is. De azért használom csak az élvezeti értéke nem olyan jó. A márka iránti szeretetem és más szappanaik által átélt kellemes zuhanyzásaim emléke miatt, teszek majd még egy próbát, és veszek még egy kubebásat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. április 25.

incifinci28

2014. október 15.

nagyon nagyon jó szappan! ez a második mindig szappanom, de ezzel is teljesen meg vagyok elégedve. finom citromos-frissítő illatot hagy maga után, kellemesen habzik és engem nem szárít egyáltalán. mióta mindigszappanokat használok, nem is testápolózok, nálam ez is 100 csillagot érdemel :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 15.

Ophelia

2014. június 18.

A kubebás a kedvenc nyári szappanom, többféle márkából is, mindig veszek, ha olyan helyen járok. Nagyon frissítő illatú, habzik, patyolattisztának érzem magam a használata után. A hátránya, hogy szanaszét szárítja a bőrömet, de inkább testápolózok naponta kétszer, mint hogy lemondjak róla. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. június 18.

drica

2014. február 3.

Én az Olívia szappanokat nem ismerem, de mindig szappanokat évek óta veszek különféle vásárokban és nagyon elégedett vagyok velük. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. február 3.

Emulgeálószerek: Sodium Cocoate, Sodium Palmate
Tisztítószerek: Sodium Cocoate, Sodium Palmate