Mindig Szappan

Ár:   990 Ft   Kategória:   Szappanok
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: timity, Módosítva: 2013. június 22.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Szappanok
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Az ópium illat két különleges illóolaj hézasításából jött létre. minden bőrtipusra ajánlott.
A férfiak egyik nagy kedvence.

dorqaap

2018. január 22.

Isteni illata van, nem is gondoltam. Sokáig megmarad az illat, a szappan viszont gyorsan fogy. Akciósan vettem meg, ha lesz még így akciósan, biztos veszek :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 22.

Ophelia

2017. május 31.

Engem az indiai füstölőkre emlékeztet, kellemes keleti illata van, ami valóban nagyon tartós, bőrön is. Nem mondanám férfiasnak, eszembe nem jutott volna, hogy ne használjam emiatt. :D Nem kimondottan szárít, bár az utóbbi időkben tusfürdőhöz szokott bőröm kicsit jobban feszül, de nem tragikus. Jó vétel volt, örömmel használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 31.

audreycoca

2015. április 25.

Imádom az illatát! Száraz állapotában is illatosítja a fürdőszobát, amikor pedig zuhanyzok vele mintha keleti háremben lennék. Tényleg gyorsan fogy, de csak azért mert mindig háromszor újra szappanozom magam vele, annyira szeretem. Zuhanyzás utàn még egy 20 percig a bőrömön is érzem az illatát. A bőrömnek is jó, puha lesz. Intim mosdásra nem jó, csíp.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. április 25.

Blackxentric

2014. október 8.

Nagyon szeretem az illatát. Kellemesen habzik, jól tisztít. Egyetlen negatívuma, hogy kicsivel gyorsabban fogy, mint az előző Mindig-em, de így is két hónapra bőven elég, talán háromra is.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 8.

Lills

2014. február 21.

Túl erős illata van, nem is tudtam elhasználni az egészet, pár hét után eltettem, majd valamikor. Nem szárít, de gyorsan fogy (bár esetemben ez nem annyira hátrány).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. február 21.

drica

2014. február 3.

Finom, krémes habja van, viszont nagyon gyorsan fogy. Az illata picit férfias, de szerethető. természetes összetevők. Csupa-csupa pozitív!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. február 3.

farkasgaboc

2014. január 26.

A szappan nagyon jó a bőrömre.
Az illata - nekem tetszik - de nagyon erős! Semmi más illatosat nem lehet vele használni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 26.

A szappan nagyon jó a bőrömre.

timity

2013. május 31.

A férfiak kedvenceként hirdetik... A párom nem csípi! :) Eredetileg úgy volt, hogy ő használja, de amikor itthon ki lett bontva, már nagyon erősnek érezte az illatát, így megkaptam én. Osztoznom kell a véleményével, már-már kellemetlenül erős.. Ettől függetlenül nem rossz szappan,mert érzékeny a bőröm, és valóban nem szárította ki. Mivel sok fajta szappanukat kipróbáltam már, ez a jobbak közé tartozik, de nekem a belőle áradó illatorgia kissé túlzás. Egyébként 990Ft, és ajánlják férfiaknak, nőknek, időseknek, gyerekeknek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 31.

Emolliensek: Papaver Somniferum Seed Oil
Emulgeálószerek: Sodium Cocoate, Sodium Palmate
Tisztítószerek: Sodium Cocoate, Sodium Palmate

Paprikakivonat, mely keringésfokozó, anyagcserejavító és melegítő hatású, így gyakran találkozhatunk vele cellulitisz elleni krémekben. A paprika kivonat irritáló hatású, erős kipirosodást okozhat, így érzékeny bőrrel kerülendő.