Mindig Szappan

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Szappanok
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Kombinált
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: timity, Módosítva: 2013. június 10.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Szappanok
Bőrtípus:   Kombinált
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Téli melegítő, karácsonyi illatot árasztó szappan. Igazi illat bomba. A két illat párositása jó kedélyt és boldogságot fokozó hatású.

dorqaap

2018. január 22.

Karácsonyi időszakban finom volt, hangulatos, de nem annyira szeretem a szegfűszeg illatot más időben. Viszont kellemesen hidratált.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 22.

Blackxentric

2017. február 26.

Fantasztikus az illata, élmény vele a zuhanyzás. Jól tisztít és nem szárítja a bőröm. Eddig ez a kedvenc szappanom.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 26.

audreycoca

2014. november 10.

Ez tényleg egy karácsonyi szappan. Iszonyat jó illata van, egyszerűen nem akartam kiszálni a zuhany alól annyira jó az illata. Háromszor szappanoztam újra magam, hogy újra és újra érezzem az illatát, ráadásul az egész fürdőszobát belengte az illata. Nem szárította a bőröm még a háromszori szappanozás ellenére sem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. november 10.

Emulgeálószerek: Sodium Cocoate, Sodium Palmate
Tisztítószerek: Sodium Cocoate, Sodium Palmate
Illatanyagok: Citrus Sinensis (Sweet Orange) Peel Oil

Nem hivatalos INCI név. Szegfűszeg illóolaj. Lásd: Eugenia Caryophyllus Oil.

A CosIng besorolása szerint a kozmetikumokban illatanyagként használt.