Mineralissima

Ár:   3700 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   5g   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Lilium Asiatic, Módosítva: 2014. április 2.

Kiszerelés:   5g

Természetes hatású ásványi pirosító

Többfunkciós színek, melyek ragyogást kölcsönöznek arcnak.

Bizmut, nanorészecske, illat- és parabén-mentes

Kiszerelés: 5 g

sweetprettiness

2017. július 16.

Nekem végül a Blush árnyalatra esett a választásom, ami hétköznapokra tökéletes az én hófehér bőrömhöz. Nagy pirospont a természetes összetevőkért, a letisztult, minimalista csomagolásért és az igazán természetes végeredményért. Meleg szívvel ajánlom másoknak is, szép egészséges, üde orcákat lehet vele készíteni. Bekerült az abszolút kedvenceim közé, igazi 'must have' darab.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 16.

mkriszti

2015. január 22.

Nekem az Abricot van meg belőle, valóban kevés is elég belőle, és természetes a hatása, még annak is ajánlom aki egyébként nem szokott sminkelni, nem használ alapozót sem, mert a téli napokban sokkal üdébb lesz tőle az arc. Profi termék, nagyon a szívemhez nőtt. :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. január 22.

ercsike76

2014. augusztus 28.

Van belőle Abricot, Tease. Mindkettő építhető, nagyon szépek, inkább matt egy icipici szaténnal (de tényleg lehelletnyi). Természetes mindkettő feltvíve. Pici kell belőlük és tartósak.
Van tőlük bronzosítóm is, Ibiza fantázianévvel, ez egy közepes bőrszínhez jó, nem narancsos, természetes bronzosító. Világos bőrhöz szerintem nem jó.
Még van a Glow Shimmer, ezt én highlighternek használom pl. az Ibiza fölé az arccsontra, nagyon finom rózsaszínes de meleg szín. Magában nem sok színe van. Mindegyik termékük nagyon jó minőségű! Maximális pontot érdemelnek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. augusztus 28.

Színezékek: Titanium Dioxide / CI 77891, CI 77491, Ultramarines

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.