Mineralissima

Ár:   5200 Ft   Kategória:   Sminkek arcra

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Lilium Asiatic, Módosítva: 2014. április 1.

Többfunkciós ásványi púder, mely segít elérni a tökéletes hatást a sminkelés kezdetétől a befejezésig. Sima és puha kinézetű arcbőrt biztosít.

• Ultrakönnyű, selymes.
  • Csökkenti a pórusok méretét.
  • Használható önmagákban is, vagy az alapozó felvitele előtt.
  • Mattítja arcbőrt, és előkészíti arcot a sminkre, hogy egész nap a helyén maradjon.

Bizmut, zsírkő, parabén- és nanorészecske-mentes

Kiszerelés: 10 g

ercsike76

2014. augusztus 28.

Ez egy nagyon finomra őrölt por állagú púder, picit sárgás színnel, elvileg átlátszó de mikor nagyon barna vagyok akkor azért fehérít valamennyit. Mattít de egész napot nem bír ki, max 4 órát. Ez nem a kedvencem tőlük de elhasználom. Kiütést nem okozott.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. augusztus 28.

Színezékek: Titanium Dioxide / CI 77891, CI 77491, CI 77492