Miss Sporty

Ár:   499 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Lelőhely:   DM, hipermarketek   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: wishes, az összetevőket feltöltötte: x1342x, Módosítva: 2015. január 30.

Lelőhely:   DM, hipermarketek
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

1 perc alatt szárad. A széles ecset a köröm felülelét akár egyetlen ecsetvonással befedi.

Gabria

2019. október 3.

Ahhoz képest, hogy ezek a lakkok milyen olcsók, nagyon jók! Szép színek vannak, és nagyon jó, hogy vannak különlegesebbek is. Megéri megpróbálni legalább. Ár-érték arányban kiváló.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 3.

cs3ng31214

2019. augusztus 18.

Szuper az ecset kialakítása, gyorsan szárad, 2 rétegben tökéletesen fed és tartós is. A lábamon 2 hétig is bírja pattogzás nélkül. Nagyon megbízható és viszonylag sok van benne.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. augusztus 18.

Laroselly

2019. július 24.

Egyértelmű szerelem, a 7337-es árnyalat van meg, a kezemen 4 napig, a lábamon 2 hétig is fent van!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. július 24.

Destina

2019. május 9.

Szép, élénkek a színei, kedvező az ára, és viszonylag tartós is. Régóta megvan, és mégsem száradt be. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 9.

herczegno33

2018. november 2.

Azt hiszem ebben a laktartósság dologban az is benne van, hogy hogyan kèszítjük elő a felületet. Nem csak leülünk lakkozni. Èn sós teafaszappanos vízben körömkefèvel átdörzsölöm a felületet, majd langyos vízzel leöblítem. Ezek után 10 napig simán bírja leppattogzás nèlkül. Imádom a miss sporty lakkokat, rendszeresen beszerzek belőlük pár színt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 2.

javi

2018. június 10.

Évek óta megvan nekem az ezüst színű (csillogó). Nem száradt be, csak kicsit besűrűsödött, de még használható. Ez az árnyalat miatt is lehet, de nekem tartós a körmeimen, erre nem is használok fedőlakkot. Az ecsetét szeretem, elég széles, nem kerek hanem laposított, az ilyenekkel könnyebb körmöt festeni. Ki fogok próbálni egy másik színt is, hogy az is így beválik-e.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 10.

banhanna

2018. április 11.

Sajnos egyik sem tartós, 1-2-3 nap alatt lepattognak, ha tettem rá alap és fedő lakkot akkor is. Valamint hamar elkezdenek az üvegben sűrűsödni, beszáradni. Emiatt egy ideje már nem is vásárolom őket, pedig olyan gyönyörű színű mind!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 11.

klaura97

2018. március 16.

Van egy-két miss sporty körömlakkom, de egyiket sem szeretem, egy rétegben a fedése semmi és csikos is, nagyon hamar besűrűsödik és ragacsos lesz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 16.

Vendy254

2018. február 23.

047-es árnyalat van meg nekem. tetszett hogy azt írja egy perc alatt szárad. ami talán igaz is de igazából még gy óra mulva simén beletudtam nyűlni ami azért nem tetszik. Viszont utána semmi baj vele már napok óta fent van és nem kopott le belőle egy kicsi se bár lehet azért mert raktam rá fedő lakkot :D 3csillag amiért sokat kellett várnom hogy ha hozzáérek ne mozduljon el.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 23.

HannaBaba9107

2017. október 20.

Olyan, amennyibe kerül: nem rossz

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 20.

Olyan, amennyibe kerül: nem rossz

Emolliensek: Dimethicone, Trimethylsiloxysilicate
Szilikonok: Dimethicone, Trimethylsiloxysilicate
Illatanyagok: Ethyl Acetate, Isopropyl Alcohol, N-Butyl Alcohol

Foszforsav. A kozmetikumokban pH stabilizáló anyagként használatos összetevő.