Miss Sporty

Ár:   1299 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   5 g   Bőrtípus:   Normál
Lelőhely:   drogéria, DM, Tesco   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Incus, az összetevőket feltöltötte: Rejetke, Módosítva: 2017. június 9.

Lelőhely:   drogéria, DM, Tesco
Bőrtípus:   Normál

Bronzos árnyalatával napcsókolta hatást hatást kelt. Finoman pigmentált, könnyen felvihető selymes por állagú.

Bronzosító, highlighter csomag
Ár: 2000 Ft a szett+szállítás , Eladó: szawai
Állapot: Próbált, képen látható , Helyszín: Kiskunfélegyháza, fizetés: banki utalás után küldöm
7 db sminktermék 1500 Ft+szállítás (830 Ft postán maradóra)
Ár: A szett 1500 Ft+szállítás , Eladó: szawai
Állapot: Képen látható állapotban , Helyszín: Kiskunfélegyháza, fizetés: banki utalás után postán maradóra küldöm

Mia0602

2020. május 24.

2019.július
Nagyon sokáig vaciláltam az állványok elött,hogy melyiket is válasszam első bronzosítómnak. Egy laza másfél óra után ez került a kosaramba. És nem bántam meg! 001 Sunkissed blonde árnyalat, szerintem jól pigmentált, legalábbis nekem nagyon finoman kell bánnom a termék felvételénél is és a felvitelnél is az ecsettel. Csillámos, de pont annyira, hogy szép legyen. Én maximálisan elégedett vagyok vele.
Sajnos a csomagolás egy hónapig bírta és letörött a teteje.

2020.május
Most már hosszabb ideje sminkelek, több mindent kipróbáltam. Rá kellett jönnöm, hogy ez a termék nekem nem jó. Először is nem lehet szépen eldolgozni, egy foltos csíkban ül az arcomon. Másrészt sötét a bőrömhöz és borzasztó narancssárga.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. május 24.

2019.július
Sajnos a csomagolás egy hónapig bírta és letörött a teteje.

2020.május

pigglypig

2019. március 21.

02-es árnyalat szintén, borzasztó pigmentált, épp csak belemártom az ecsetem élét, bőven elég az arcom mindkét oldalára. Nekem nincs bajom a benne lévő csillámokkal,de megértem, ha valakinek ez nem jön be. Ami nem tetszik viszont, hogy nem egyszerű eldolgozni, sokszor marad foltos első nekifutásra, ha meg jobban rányomom az ecsetet, félek, hogy leszedi az alapozóm... ebből a szempontból nem tökéletes, de hát ennyi pénzért azt nem is várhatja az ember. Hétköznapra elhasználgatom, a 8 órát kibírja, ennél több nekem nem kell igazából :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 21.

Katoka99

2018. június 25.

Nekem a 02 Sunny Brunette árnyalat van meg, és nincs világos bőröm, mégis nagyon óvatosan kell bánnom vele. Világos bőrű lányoknak nem ajánlanám, illetve az ára ellenére kezdő sminkeseknek sem, mert nagyon el lehet rondani vele az összképet. Alaposan kell eldolgozni, és éppen csak egy nagyon pici kell belőle. Kissé pirosas beütése van, de szerintem ha nyáron jól lebarnulok, akkor tökéletes lesz.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 25.

Eperhercegno

2018. március 7.

Kreolos bőrhöz tökéletes, nagyon pigmentált, óvatosan kell vele bánni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 7.

Kreolos bőrhöz tökéletes, nagyon pigmentált, óvatosan kell vele bánni.

nkatika

2017. június 2.

A világosat vettem meg a vörös hajamhoz és hófehér bőrömhöz. A színén kívül minden tökéletes. Borzalmas narancsbarna lesz applikálás után. Narancsom már van, matt világosbarna bronzosítóm is. Ez egy felesleges vásárlás volt, nem tudom így használni. Sajnos, mert szépen tart nap végéig, alapozón. Rajtam nem működik, de a termék minőségével elégedett vagyok. Kénytelen vagyok tovább keresni a hozzám illő bronzert... Színe miatt -1 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. június 2.

mazsoletta

2017. április 3.

Sunkissed blonde. Jól pigmentált, enyhén narancsos árnyalat, ami bronzosítóként és száraz/nedves szemhéjpúderként is megállja a helyét. Tartós, az iciripiciri csillámok pedig extrák.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 3.

lucanna

2017. március 13.

A sunkissed blonde árnyalata van meg, a nagyon világos bőrömhöz, és szőke hajamhoz. Én szeretem. Ha alapozót használok alá, akkor egész nap bírja - úgy, hogy dolgozok -, és nekem nem foltos - persze az alapozót lepúderezem előtte -, ecsettel szépen el lehet dolgozni. Nem szoktam túl sokat tenni, mert az túl narancsos árnyalatú lesz. Nem is durván csillog, éppen csak minimálisan. Mindennapi használatra tökéletes, főleg napsütéses időben muzsikál szépen. Azért beszerzek majd valami matt bronzosítót is, de ettől sem tervezek megválni!
Azt nem mondom, hogy nincs jobb nála, de első nekifutásra nem rossz ez.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 13.

Azt nem mondom, hogy nincs jobb nála, de első nekifutásra nem rossz ez.

zsebcuki

2017. január 6.

Első bronzosito .
Használgatom egyelőre,de talán azt utólag bánom,hogy csillámos verziót választottam,akkor ott át sem gondoltam igazán. Nem volt nagy tétel így nem bánom. Meglatjuk mit hoz a jövő a kapcsolatunk szempontjából

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 6.

Első bronzosito .

fbeauty

2016. december 31.

Jól pigmentált elég belőle kevés is,de az én arcomon nagyon sárgás beütése van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. december 31.

Jól pigmentált elég belőle kevés is,de az én arcomon nagyon sárgás beütése van.

ambrusadri

2016. november 12.

Nem értem miért kap 5 csillagot, amikor egyszerűen eldolgozhatatlan és csak csillámlik... Sajnos nekem nagyon nem jött be.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 12.

Illatanyagok: Ethyl Acetate, Isopropyl Alcohol, MEK
Színezékek: D&C Violet 2