Miss Sporty

Ár:   450 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Lelőhely:   DM, hipermarketek   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Sephira, az összetevőket feltöltötte: Heloise, Módosítva: 2014. július 4.

Lelőhely:   DM, hipermarketek
Kategória:   Sminkek szájra

Ultra fényes formulával.

lia0000

2017. december 25.

Ezer éve használtam! :D Nosztalgikus emlékeket ébreszt bennem, emlékszem a ragacsosságára és fura ízére, illatára. De elhasználtam, hisz talán életem első szájfénye volt. Ma már nem vennem újra.. :) A szép emlékek miatt kap egy hármast.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 25.

Yette

2017. március 30.

A 007 -es Boy Trick árnyalat van meg aminek a színe nagyon szép. Az illata nagyon fura de abszolúte nem zavaró íze pedig eggyáltalán nincs . A tartóssága szájfény létére elmegy. Ragadni pedig enyhén ragad.
Nagyon szép természetes hatást lehet vele elérni.
Semmi extra, szerintem ez egy teljesen korrekt szájfény.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. március 30.

Nagyon szép természetes hatást lehet vele elérni.
Semmi extra, szerintem ez egy teljesen korrekt szájfény.

ElisabethStonem

2017. január 7.

Még 15 évesen használtam. Akkoriban menőnek számított nálunk a gimiben :D Ma már azért nem használnám, mivel az állagával és szagával sem voltam megelégedve.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 7.

Mosolyorszag

2016. november 27.

Nem tartós,kifejezetten kellemetlen az "illata",és úgy ragad,hogy egy méz is megirigyelné.Soha, semmilyen körülmények között még a közelébe se mennék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 27.

Andi2121

Korcsoport: < 18
2016. július 16.

Megvan az osszes arnyalat belole, nagyon szepek..kicsit ragados es az illata sem valami jo..(muanyag szaga van) viszont ennyiert megerii:)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2016. július 16.

KuliKali

2016. június 7.

Őt is ajándékba kaptam,igazából semmi extra. Ragadt,bebüdösödött,és a tartóssága nulla. A színe viszont szép volt,nem igazán olyan,mint a tubusban,de azért szép,korallos rózsaszín.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. június 7.

Emci

Korcsoport: < 18
2015. október 3.

Íze, szaga nagyon nem jó egyáltalán (nem gyümölcsös az illata, pedig ezt ígéri ez a termék), de ezen kívül én szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2015. október 3.

CsengeJV

2015. augusztus 27.

Nem kell belőle sok, szerintem szuper. Ebben az árkategóriában az egyik legjobb (talán egy kicsit túl ragadós).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 27.

pindurka

2015. május 22.

Update: Az íze, szaga kiborító, szörnyű! Kukában fogja végezni sajnos!

A mai nap a Müllerben kóvályogva akadtam erre a kis szájfényre, és hirtelen elhatározásból, mit veszthetek vele, úgyis csak 300 Ft-ba kerül, végül megvettem. Amint hazaértem fel is applikáltam, és nagyon szépen mutatott, meg is örültem neki, hogy milyen jól tettem, hogy megvettem. Majd mikor egy kevéset lenyalogattam a számról, na, akkor jött a fekete leves! Iszonyú íze volt, teljesen mű, szörnyű! Már azon gondolkodtam, hogy megromolhatott. Megpróbálom azért elhasználni, mert nagyon szép tükörfényes hatást ad az ajkaimnak, amit nagyon szeretek. Az íze miatt adok csak 3 csillagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 22.

Update: Az íze, szaga kiborító, szörnyű! Kukában fogja végezni sajnos!

Zs.Dorika

2015. április 11.

A 004 Jacuzzi Break árnyalatot vettem meg.Nagyon szeretem.Nem tudom miért de kicsit dúsabbnak tűnnek az ajkaim tőle.Nagyon szép halvány rózsasín.Suliba is használom hamar lejön,de kicsi így bárhova elfér így újra fel tudom rakni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. április 11.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract