Miss Sporty

Ár:   599 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Lelőhely:   DM, hipermarketek   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: bius92, Módosítva: 2016. május 30.

Lelőhely:   DM, hipermarketek
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Az új Miss Sporty 3D Gel Effect fedőlakkal bármelyik Miss Sporty körömlakkal gél hatást érhetsz el, UV-/LED-lámpa nélkül! 3D-s, ultrafényes hatás akár 7 napig.

parblek

2019. november 29.

Nekem nagyon lassan szárad, és még másnap is valamennyire puha marad. Tartósságról nem tudok beszámolni mert vagy azonnal lemostam, vagy rákentem egy másik fedőlakkot.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. november 29.

palvivien0320

2019. november 14.

Régóta szerettem volna olyan lakkot, amivel szép fényes lesz a körömlakk.
Eddig kétszer használtam, nagyon meg vagyok vele elégedve; gyorsan szárad, nagyon szép fényes és tartós, tényleg gél lakk hatása van! :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 14.

Régóta szerettem volna olyan lakkot, amivel szép fényes lesz a körömlakk.

XiaoBai

2019. június 11.

Olcsó, szép fényt ad a körömnek, viszonylag tartós is marad utána a lakk, de valóban hamar besűrűsödik, pedig még a fele megvan. Illetve nem tudom, hogy csak az enyémmel lett-e valami, de nekem oldja néhány lakkomat! Egész pontosan most az egyik YR lakkomat, amit még reggel kentem fel (tehát tuti megszáradt), délután kentem rá egy réteget ebből a fedőlakkból, és tiszta piros lett az ecsetje tőle..!! Korábban már csinált ilyet egy másik, rózsaszín el, nagyon fura...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 11.

SzigetiOrsi

2019. január 25.

Egy hetet, néha kicsit többet kibír vele a lakkozás (kéz használattól is függ), egyértelműen javítja a lakkozás minőségét. Többször is újra vettem már, lábamon 3-4 hetet is tart. Valóban besűrűsödik, kb a felét tudtam eddig elhasználni a tégelyeknek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 25.

hdori23

2018. május 2.

Kellemesen csalódtam, tartós,gyorsan szárad. 1 hétig is bírta repedés nélkül :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 2.

Kellemesen csalódtam, tartós,gyorsan szárad. 1 hétig is bírta repedés nélkül :)

RCC

2018. február 10.

Nagyon hamar besűrűsödött, így használhatatlan pedig még a fele megvan. :/ Amíg új volt szép fényt adott a lakknak, de a legtöbb ugyanannyi ideig maradt fenn vele mint nélküle.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 10.

princess08

2017. augusztus 12.

szép fénye van, de 3-4 nap után elkezd repedezni. télen a hőmérsékletváltozás miatt még előbb repedezik. ennek ellenére egészen elégedett vagyok, viszont egy idő után besűrűsödik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 12.

asztromélia

2017. augusztus 11.

Update: Sajnos nagyon hamar besurusodott, lehet le kell valtanom.

Féláron vettem, teljesen jó fedőlakk. Én ahogy észrevettem az alaplakk minősége/tartóssága jóval fontosabb, ha abból találtatok jót (nekem Eveline 8in1), akkor bármilyen lakk fent marad lenövésig.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. augusztus 11.

Update: Sajnos nagyon hamar besurusodott, lehet le kell valtanom.

Pici96

2017. június 17.

Nekem kellemes csalódást okozott ez a termék. Gyorsan szárad, szépen csillog és akár 2 hetet is kibír! Egyszerűen imádom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 17.

Bettu

2017. május 17.

Szeretem a Miss Sporty körömlakkokat, ezért úgy gondoltam, hogy a fedőlakkom is ilyen lesz. Nem olvasgattam utána, erre esett a választásom. Úgy vettem észre, hogy kicsit talán lassan szárad, és a fedése is lehetne jobb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 17.

Hidratálók: Ethylene Glycol

MEK i